raamatud

Piiriteadused, vaimsed õpetused
Psühholoogia, eneseabi
Vaim ja keha. Tervis
Kriminaalromaan
Sõprade raamatud

Kas naine suudab tappa
 Ilmunud: 12-2023

Peter Cheyney

Tõlkinud Kaire Puumets

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Naise juuksed on mustad kui öö ja silmad türkiissinised, kaelas kannab ta kahekümne tuhande dollari väärtuses teemante ning sama suur varandus on tal sõrmustena sõrmes. Tema käekotis leidub 22-kaliibriline elevandiluust päraga automaatpüstol ning teda ümbritseb tõeline roimade karusell. Naist kutsutakse Väga Sügavaks ja Imeilusaks Järveks ning FBI agent Lemmy Caution on sunnitud tõdema, et see järv on tõepoolest sügav.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Naine raamatukogus
 Ilmunud: 11-2023

Sulari Gentill

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 287 lk

Hind 20 €

Menukas Austraalia krimikirjanik Hannah kirjutab põnevikku Freddiest, kes kohtub Bostoni avalikus raamatukogus kolme võhivõõraga. Lugemissaali vaikusse lõikuvast verdtarretavast karjest saab alguse sõprus, mille panevad proovile saladused, kahtlustused, kallaletungid ja mõrvad.

Hannah pooleliolevat käsikirja loeb kirjaniku pühendunud fänn Leo, kes tunneb Bostonit nagu oma viit sõrme ja teab soovitada, kus selles linnas elada, süüa ja koos käia, aga ka seda, kus tappa.

Ühtaegu koroonapandeemiaga tabab Bostonit mõrvalaine.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
 Ilmunud: 4-2023

Deepak Chopra, MD

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 18 €

Kas sa tead, mis on rahajooga? Autor kinnitab, et jooga tagab meile parima viisi raha saamiseks ja kasutamiseks, sellele tegeliku väärtuse andmiseks ning selle abil edu ja õnne saavutamiseks. Teos valgustab inimese sisemist teed küllusele, mis viib sügavamale teadvuse tasandile, aidates vabaneda piiratuse- ja hirmutundest ning kutsuda esile tegelikke muutusi, millega kaasnevad tasakaal, õitseng, taipamine, loovus, armastus ja jõud. See raamat on edu ja eneseteostuse õpik, mis pakub praktilisi nõuandeid külluse ja kindlustunde saavutamiseks hirmu ja ebakindluse aegadel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav
 Ilmunud: 11-2022

Dr Stacie Stephenson

Tõlkinud Mall Laur
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 363 lk

Hind 18 €

Dr Stacie Stephenson keskendub haiguste ravimise asemel tervislikule eluviisile ja terviseteadlikkusele, pakkudes inimestele teadmisi, kindlustunnet ja inspiratsiooni, mida on tarvis enda eest hoolitsemiseks.
Raamatust leiad hulga näpunäiteid oma energiataseme tõstmiseks, kaalu langetamiseks, raudse immuunsüsteemi, hea füüsilise vormi, rahuliku sügava une ja üldise heaolu saavutamiseks, samuti praktilisi ja kasulikke abivahendeid, sealhulgas:
- juhised enese hindamiseks, mis aitavad oma keha kuulama õppida
- kahe nädala menüü
- 40 retsepti maitsva ja tervisliku toidu valmistamiseks
- 30 päeva tegevuskava uute tervislike harjumuste kujundamiseks

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Surm kaltsiumi läbi. Tõendid piimatoodete ja kaltsiumi sisaldavate toidulisandite toksilisuse kohta
 Ilmunud: 5-2022

Thomas E. Levy, MD, JD

Tõlkinud Mart Paberit
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 299 lk

Hind 18 €


Kaltsium on kehale vajalik. Selles ei ole kahtlust. Toidu ja toidulisanditega kehasse jõudev ülemäärane kaltsium seevastu on reaalne ja tõsine terviserisk. Paljud inimesed on kimpus terviseprobleemidega, mida põhjustavad halvad toidu- ja eluviisivalikud. Järgides laialt levinud toitumissoovitusi, süüakse väga palju kaltsiumi sisaldavaid toite. Asja teeb veel hullemaks see, et sageli veendakse meid tarvitama lisaks kaltsiumi sisaldavaid toidulisandeid. Selle soovituse järgimine suurendab südameataki, neerupuudulikkuse, insuldi jm väga ebameeldivate tagajärgede ohtu. Teadusuuringud, mida selles raamatus tutvustatakse, kinnitavad, et ülearune kaltsium on toksiline ja viib tõendatult kannatuste ja enneaegse surmani. Pika aja jooksul kehasse kogunenud liigsest kaltsiumist vabanemine on raske, kuid võimalik.
Raamat põhineb eelretsenseeritavates meditsiiniajakirjades esitatud uuringute tulemustel. Kui vaadelda neid tervikuna, järelduvad nendest selge ja kõlava kohtuotsuse „Kaltsium on süüdi!“ kaks põhjendust: tänapäeval on enamikul täiskasvanutel ladestunud kehasse liigset kaltsiumi ja see liigne kaltsium on väga toksiline. Kõik, eriti vanemad inimesed, võivad juba praegu kannatada liigse kaltsiumi toksilisuse pärast, ent manustavad endiselt kaltsiumi kaugelt rohkem, kui neil vaja oleks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sadakonnad. Ennustused aastani 3797
 Ilmunud: 3-2022

Michel Nostradamus

Uuendatud väljaanne, tõlkinud Merike Riives ja
Peep Sõber

Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 215 lk

Hind 12 €

Kuulsa Prantsuse prohveti Michel Nostradamuse ennustusteraamat “Sadakonnad” on ainulaadne teos, mida siiamaani loetakse ja millest ikka ja jälle uusi täitunud ennustusi avastatakse. Võib arvata, et ta nägi ette isegi Nõukogude Liidu kestust 73 aastat ja 7 kuud. Suur osa tema ennustustest kõneleb looduslikest ja poliitilistest kataklüsmidest.

Rasketele aegadele järgneb jumalariik maa peal — sõdadele ja muudele hädadele tuleb lõpp ja inimesed saavad õnnelikuks. Mõne uurija arvates ennustas prohvet ka Kristuse teist tulemist, mis võib toimuda seitsmenda millenniumi jooksul. See ei ole maailmalõpp, pigem uue ajastu algus...

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tee üks asi teisiti. Kümme lihtsat võtet oma elu muutmiseks
 Ilmunud: 12-2021

Bill O’Hanlon

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Hind 16 €

Bill O’Hanlon ütleb, et hullumeelsus on teha ikka ja jälle üht ja sama asja, aga oodata teistsugust tulemust. Tema sõnul on kiired muutused võimalikud, kui loobuda mineviku analüüsimisest ning keskenduda olevikule ja tulevikule. Minevik on küll tähtis, sest see on meid mõjutanud ja toonud tänasesse olukorda, aga viga on lasta sel oma tulevikku määratleda. Tulemusele suunatud meetod, mida O’Hanlon õpetab, soovitab minevikuga leppida ja tegeleda asjade parandamisega. Tema nõuanded võivad sulle abiks olla, kui otsid armastust, soovid abikaasa või partneriga paremini läbi saada, lahendada mõnd töist probleemi, vabaneda mingist sõltuvusest või ülekaalust, tulla toime leinaga või leida endas tahtejõudu valmistuda maratoniks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Uus parateadus. Laborist igapäevaellu
 Ilmunud: 11-2021

Carl Llewellyn Weschcke,
Joe H. Slate, PhD

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 271 lk

Hind 18 €

Iidsest tarkusest moodsa teaduseni – paranormaalsed nähtused pole üksnes ulme ja meelepett, vaid nende olemasolu on kinnitanud teaduslikel alustel teostatud laborikatsed.
Vaatluse all on meelteväline taju, kehaväline kogemus, psühhokinees, selgeltnägemine, telepaatia, etteteadmine, pendeldamine, objektoloogia, aura, eelmiste elude mälestused jpm.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Integraalne meditatsioon. Teadvelolek kui üleskasvamise, ülesärkamise ja ülesnäitamise tee teie elus
 Ilmunud: 2-2021

Ken Wilber

Tõlkinud Enn Puskar
Toimetanud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 258 lk

Hind 12 €

Üks või teine, kas üleskasvamine või ülesärkamine, selline on olnud inimkonna ajalugu. Integraalne teooria on need kaks teed ühendanud, andes meile tervikliku ja tõhusa meetodi igakülgseks kasvuks ja arenguks. Integraalne meditatsioon seob esmakordselt ajaloos ida õpetused teadvelolekust ja valgustumisest tänapäeva psühholoogia arengumudelitega ning suunab tähelepanu sisemistele „kaartidele”, mida oma elus navigeerimiseks kasutame – suhetes, tööl, õppides, aega veetes … Nende teadvustamata kaartide leidmine, tundmaõppimine ja uuendamine aitab mõista omaks võetud hoiakute päritolu, avastada enese täit potentsiaali, viia läbi sisemisi muutusi ning olla lihtsalt edukas ja õnnelik.
Kui 10% elanikkonnast jõuab integraalsele tasandile, võime oodata kõige tähendusrikkamat pöördepunkti inimkonna ajaloos ja sel on lihtne põhjus, sest esimest korda mõjutab üks tõeliselt kaasahaarav ja hõlmav arengutasand kultuuri üldiselt (võrreldes kõikide teiste varasemate uuenemistega, kus kõik eesrindlikud esmased tasandid olid ühel või teisel viisil välistavad, marginaliseerivad ja ülimalt allasuruvad). Meil pole aimugi, kuidas tõeliselt hõlmav, mittemarginaliseeriv ühiskond võiks välja näha – meil pole ühtegi sellist varem olnud. See erineb täielikult kõigest, mida oleme seni näinud – pöördeline arenguhüpe mõtlemises, ja nüüd kogu kultuuri hõlmavas ulatuses. Tegelikult oleme me inimteadvuse suurima uuenemise künnisel, mis kunagi, ükskõik kus, ükskõik mis ajal, ennast ilmutab. See tsunami tuleb nüüd vältimatult meie poole ning hakkab uhtuma meie kaldaid järgmisel või ülejärgmisel kümnendil, kus integraalne tasand jõuab umbes kümne protsendini elanikkonnast. Need, kes kohanduvad integraalse raamistikuga nüüd, on need, kel on selleks ajaks, kui tsunami pärale jõuab, juba lainelaualsõiduoskus, mis lubab neil aidata teistel liuelda sellel uuel ja jalustrabaval lainel.
Ameerika mõtleja Ken Wilber on sündinud 1949. aastal Oklahoma Citys. Õppinud mõnda aega Nebraska ülikoolis biokeemiat, loobus ta akadeemilisest karjäärist ning pühendus lääne ja ida psühholoogia ja filosoofia uurimisele. Ta on kirjutanud üle kahekümne teadvuseuuringutele ja transpersonaalsele psühholoogiale pühendatud raamatu, mis on ilmunud enam kui kahekümnes riigis. Wilberit on nimetatud tänapäeva loetuimaks ja mõjukaimaks Ameerika filosoofiks ning teadvusuuringute Einsteiniks.

Vaata näidislehekülgi   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hea pika elu projekt. Lihtsad viisid elada kauem, tervemini ja õnnelikumalt
 Ilmunud: 1-2021

Annabel Streets ja Susan Saunders

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 280 lk

Hind 18 €

Me hakkame vananema aastakümneid enne, kui ennast vanana tunneme. Kui soovid elada kaua terve ja tegusana, pead selleks valmistuma noorelt – aga mida siis täpselt teha?
Annabel Streets ja Susan Saunders mõtlesid välja hea pika elu projekti: nad süvenesid kõige värskematesse pikaealisuse saladust avavatesse teadusuuringutesse ja tegid uutele avastustele toetudes oma elus kannapöörde, mille kohta hakkasid pidama populaarset veebipäevikut agewellproject.com.
Lugenud sadu uurimisraporteid ja vestelnud paljude asjatundjatega, on Annabel ja Susan kokku pannud raamatu, kust leiad ligi 100 soovitust, mida teha, et olla keskeas ja hilisemas elus tegus, terve ja õnnelik: kuidas, mida ja millal süüa; kas ja milliseid toidulisandeid võtta; kuidas treenida; kuidas vältida tervist ohustavaid kemikaale; kuidas hoida pea selge ja paremini magada.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Väike taroraamat
 Ilmunud: 12-2020

Barbara Moore

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, värvitrükk, 248 lk

Hind 18 €

Usalda oma uudishimu ja intuitsiooni ning avasta uusi inspireerivaid võimalusi tarokaartide kasutamiseks. Lisaks kaartide tähendustele leiad sellest raamatust üht-teist huvitavat taro ajaloost, sümboolikast ja struktuurist ning mitmesugustest kasutusvõimalustest. Kui sul ei ole oma kaardipakki, libista lihtsalt sõrmega üle raamatu lehekülgede, et leida vastused küsimustele või saada vajalikku juhatust – nende kaante vahel on traditsioonilises järjestuses kõik taropaki 78 kaarti 51-st erinevast kaadipakist. Peatanud sõrme juhuslikul leheküljel, loe kaartide antud sõnumit viimasest lõigust „Kiire vastus“.
Olgu sul alati kaartidest kasu!

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Keha tervendab end ise. Kuidas lihaste ja emotsioonide vaheliste sügavate seoste tundmine aitab terveneda
 Ilmunud: 11-2019

Emily A. Francis

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

248 lk, pehme köide

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Lihastes peitub tohutu hulk füüsilise ja vaimse seisundiga seotud infot. Keha on meisterlik suhtleja, kuid meie pole kuigi head kuulajad. See raamat avab su kõrvad ja silmad paljudele vaimse ja füüsilise tervise aspektidele ja tervendamismeetoditele ning sa õpid tulemuslikult kuulama oma emotsionaalseid lihaseid. Kui oskad lihaseid kuulata ja mõistad, mida need sulle öelda üritavad, relvastad end teadmistega, millele toetudes hoolitsed tõhusalt oma keha ja hinge tervise eest.
Iga kord, kui süda murdub või meid tabab kohutav kaotus, pagendame emotsioonid kusagile kaugemale, et valu edasi lükata. Seisame silmitsi sellega, millega suudame, ja peidame ülejäänu ära. Selline käitumine on inimloomuses. Usun, et kui peidupaika kuhjub liiga palju läbi elamata emotsioone, võetakse appi lihased, sidekirme, siseelundid ja energiaväljad. Emotsioonid peavad kuhugi minema!

Mis juhtub asjadega, mille oled elu jooksul oma väikestesse hingesahtlitesse surunud? Kus need praegu on? Kui emotsionaalseid valusid ei elata täielikult läbi, uinuvad need kehas, kuni lihtsalt ei mahu enam su hingesahtlitesse ja peavad välja pääsema. Kahjuks tulevad need uinuvad koletised enamasti päevavalgele füüsilise valu või haiguste kaudu. Need on haiguste emotsionaalsed põhjused.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!C-vitamiin – esmane rohi kõikide hädade vastu
 Ilmunud: 5-2019

Thomas E. Levy, MD, JD

Tõlkinud Mart Paberit
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 360 lk

Hind 18 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Inimkeha ei suuda päriliku geenidefekti tõttu sünteesida C-vitamiini – universaalset looduslikku ravimit.
Rohked teadusandmed tõendavad, et piisavas annuses võib C-vitamiin ravida või ära hoida:
• vähki • südamehaigusi • nakkushaigusi • degeneratiivseid haigusi.

C-vitamiin on ohutu, odav ja kergesti manustatav aine, mis võib ära hoida uskumatult paljusid haigusi, leevendada nende kulgu või isegi ravida neist terveks. See esmane rohi kõikide hädade vastu suudab meid kaitsta viirushaiguste ja bakteriaalsete nakkuste, mürgistuste, ateroskleroosi ja südamepärgarteritõve, vähi ning muude degeneratiivsete haiguste eest – seda on kinnitanud sajad uurimused. Raamat tugineb arvukatele teadusuuringule, mis on avaldatud eelretsenseeritud teadusajakirjades. Dr Levy jätkab oma uurimistöid selgitamaks, kuidas kasutada C-vitamiini ja muid antioksüdante krooniliste degeneratiivsete haiguste tõrjeks. Tal on õnnestunud tõendada, et kõiki haigusi võib käsitleda kohaliku skorbuudina ja et kõikide haiguste puhul on kasu ravist, mis suurendab keha antioksüdandisisaldust.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu armastab sind. Seitse vaimset harjutust sinu elu tervendamiseks
 Ilmunud: 12-2018

Louise Hay & Robert Holden

Tõlkinud Mirt Kruusmaa
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 199 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kas me elame sõbralikus universumis?
Kas meie elumustrit kujundab armastav headus?
Kas sinu elu kulgeb mingi suurema plaani järgi?

“Elu armastab sind” on otsing, mis avab sulle sinu tõelise mina. See vaatleb lähemalt sinu suhet maailmaga. See küsib sügavaid küsimusi reaalsuse olemusest.
Viimastel aastatel on teadus avastanud uue viisi maailma nägemiseks. Näiteks me teame nüüd, et aatomid ei ole üksteisest lahus olevad väikesed punktid, vaid universaalse energia ilmingud. Universumit, mis koosneb lahusolevatest punktidest, ei ole kunagi päriselt olemas olnud. Kõik on osa kõigest. Igaüks meist on osa suuremast Ühtsusest.
Kõige sügavamal tasandil on meie elu eesmärk olla armastav peegel maailmale. Meie siht pole kõigest lasta elul end armastada, vaid ühtlasi armastada elu vastu. Me oleme siin, et maailma armastada. Kui igaüks meist teeks seda kas või natukene rohkem, poleks maailm nõnda hirmutav paik.
“Elu armastab sind” oli Louise Hay armastatuimaid afirmatsioone. See oli tema elu ja töö tuum. Käesolevas raamatus uurivad Louise ja Robert Holden üheskoos, mida sõnad “elu armastab sind” tegelikult tähendavad – elu pole miski, mis lihtsalt juhtub sinuga, vaid see juhtub sinu jaoks. Lisaks väga isiklikele ja usalduslikele arutlustele armastuse jõu, heasoovliku reaalsuse, sõbraliku universumi ja meie eheda olemuse üle sisaldab raamat abistavaid meditatsioone, palveid ja harjutusi. Iga peatükk lõpeb vaimse harjutusega, mis aitab kinnistada teooriat kogemuses.
Louise Hay (1926–2017), rahvusvahelise bestselleri “Tervenda end ise” autor, on metafüüsika lektor ja õpetaja, kelle raamatuid on maailmas müüdud üle 50 miljoni eksemplari. Üle 30 aasta aitas ta inimestel avastada ja rakendada oma loomingulise jõu täit potentsiaali, mis on vajalik isiksuse kasvuks ja enese tervendamiseks. Ta on olnud külaline Oprah Winfrey šõus ning paljudes muudes tele- ja raadiosaadetes USA-s ja välismaal.
Robert Holden, PhD, on oma uuendusmeelset tööd psühholoogia ja vaimsuse vallas tutvustanud Oprah Winfrey šõus, hommikuprogrammis Good Morning America, telekanali PBS saates “Shift Happens!” ja BBC dokumentaalfilmis “How to Be Happy”, mida on näidatud 20 riigis enam kui 30 miljonile televaatajale. Ta on mitme raamatu autor ja Hay House Radio saate “Shift Happens!” juht.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eludevaheline maailm. Surmajärgse maailma ja taassünni mälestused Hiinast ja Jaapanist
 Ilmunud: 11-2018

Ken Morita

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 129 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Milline on surm? Kas surmajärgses maailmas on paik, kus oma elu üle järele mõtelda? Kas seal antakse elatud elule hinnanguid? Kas seal süüakse, juuakse ja magatakse? Kas seal on poed ja raha? Kas karma on olemas? Kuidas on võimalik uuesti sündides vältida oma eelmise elu unustamist?
Ken Morita on vestelnud Hiinas ja Jaapanis inimestega, kes enda väitel mäletavad oma eelmist elu ning surmale järgnenud sündmusi hauataguses maailmas … ning oskavad neile küsimustele vastata.
Ken Morita on sündinud 1951. aastal Jaapanis, õppinud Sophia ülikoolis elektrotehnikat ja elektroonikat, töötanud mõnda aega Fujitsu korporatsioonis ning seejärel rajanud 26-aastaselt oma IT-firma. Talle on omistatud Jaapani välis- ja kommunikatsiooniministri autasu tema loodud kommunikatsioonitarkvara eest. 43-aastaselt asutas Morita üleloomulike nähtuste uurimise labori ja on sestsaadik reisinud mööda maailma, et uurida lähemalt nähtusi, mida teadus seni seletada ei suuda. Samuti on Morita kätt proovinud filmirežissööri ja laulukirjutajana. Käesolev teos “Eludevaheline maailm” on Ken Morita neljas raamat elust pärast surma ja taassünnist.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Täielik unenägude leksikon. Enam kui 1000 unenäosümbolit ja nende üldised tähendused
 Ilmunud: 7-2018

Dr Michael Lennox

Tõlkinud Marju Õunpuu ja Ave Alma Labor
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

290 lk, pehme köide

Läbi müüdud!

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Unenäo tõlgendamiseks pole valet moodust. Unenäo tähendus on sügavalt isiklik ja palju sõltub unenäo nägijast ning tundest, mida unenägu tekitas. Kõige olulisem on meeles pidada, et unenäol on oma sisemine loogika. Nagu uut tegevust avastav põnevil laps, nii vajab ka unenägu märkamist ja tunnustamist. Pelk unenäost mõtlemine on piisav, et ergutada alateadvust sulle lisainformatsiooni pakkuma, aitamaks sul ennast paremini mõista. Iseenda tarbeks unenäo tõlgendamise tõeline väärtus ei seisne lõpliku tähenduse leidmises, vaid sellega tegelemise protsessis.
Kuigi unenäod võivad peegeldada paljusid aspekte sinu päriselust, on kõige tõhusam viis nendega töötamiseks arvestada, et unenäo iga element on sinu teadvuse peegeldus. Nii on iga unes nähtud tegevuspaik ja tegevus osa sinust endast, unenägijast. Mõtle sellele, et teadvusel on mitu tasandit ja unenägu on sümboolne pilguheit sinu sisemaailma.

Tänapäevase unenäokäsituse isaks peetava Carl Jungi järgi esindavad inimesed, keda unes näed, sinu enda erinevaid aspekte. Iga isik, keda unenäomaailmas kohtad, on sinu isiksuse teatud tahk ja just sellena tuleb teda tõlgendada. Keerukate inimolenditena mõistame ennast sageli killustatult, millest annab tunnistust ka käibeväljend „mingi osa minust tunneb nii“. Üsna samamoodi on see ka unenägudes, kus sinu põhiloomuse väljasettinud elemente esindab sümboolsel tasandil mõni isik, keda päriselus võid, aga ei tarvitse tunda.

Psühholoog dr Michael Lennox (Los Angeles) on üks hinnatuimaid unenägude tõlgendajaid USA-s, kes on avaldanud kaks raamatut, esinenud arvukates tele- ja raadiosaadetes ning avaldanud artikleid ajakirjades.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Meditatsiooni süda. Avastamas sisimat teadlikkust
 Ilmunud: 12-2017

Dalai-laama

Kirja pannud suuliste õpetuste põhjal Jeffrey Hopkins

Tõlkinud Enn Puskar
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 158 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Meditatsiooni süda – see, mis annab sellele elu – on kaastunne. Selle põhialuseta on kõik teised praktikad tähenduseta. Õnneks on meelt võimalik koolitada kaastundlikuks ja niimoodi armastuse, empaatia, headuse ja teistest lugupidamise osas koolitatud meel on valmis praktiseerima Suurt Terviklikkust ehk dzogtšen’it, mida Tiibeti budismi ningma traditsioonis peetakse vaimse praktika tipuks. Tema Pühadus XIV dalai-laama õpetab Suurt Terviklikkust lihtsalt, kuid põhjalikult, kasutades alusmaterjalina 19. sajandi meistri Patrul Rinpotše kaemuslikku poeemi näitamaks, et sisekaemus ei saa kunagi olla lahutatud kaastundest. Suure Terviklikkuse praktiseerimisega võime ligi pääseda oma sisimale teadlikkusele ja elada seda tunnustades ja ilmutades. Tarkus ja kaastunne, mis sellisest sisekaemusest tärkavad, pole olulised vaid isiklikuks arenguks, vaid ka meie kollektiivse arengu ja maailmarahu seisukohast.

Jeffrey Hopkins on Tiibeti-uuringute UMA Instituudi asutaja ja president ning Virginia ülikooli Tiibeti budismi uuringute emeriitprofessor. Ta saatis kümme aastat Tema Pühadust XIV dalai-laamat inglise keele tõlgina loengureisidel ning on tõlkinud ja kirjastanud viisteist raamatut Tema Pühaduse dalai-laama suuliste õpetuste põhjal. Samuti on ta avaldanud arvukalt tõlkeid mitmesugustest tähtsatest budistlikest tekstidest.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jumal ja elu pärast surma. Teedrajavad uued tõendid Jumala ja surmalähedaste kogemuste kohta
 Ilmunud: 11-2017

Jeffrey Long, MD

Tõlkinud Mirt Kruusmaa
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 209 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

“Jumal ja elu pärast surma” kõneleb inimestest, kes on enda väitel kohtunud surmalähedase kogemuse ajal kas Jumala või mõne vaimse olendiga, rännanud ebamaistesse paikadesse, saanud taas kokku ammu lahkunud lähedastega, et seejärel maisesse ellu naasta ja oma teekonnast meile kõnelda. Dr Longi väitel on kõigil neil kogutud jutustustel ühiseid jooni, mis ülekaalukalt tõendavad, et Jumal on olemas ja elu jätkub pärast surma.

"Long ja Perry on ära teinud erakordse töö, et tutvustada surmalähedaste kogemuste uuringute hetkeseisu. Dr Longi tegevus toob meid lähemale surmajärgse elu mõistatuse mõistuspärasele lahendusele."
Raymond Moody, MD, PhD, raamatu “Elu pärast elu” autor

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimse tervendamise kunst. Töö tšakrate ja energiatega
 Ilmunud: 7-2017

Keith Sherwood

Tõlkinud Kadri Ülle Masing

Pehme köide, 219 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Vaimne tervendamine on iidne kunst ja teadus. Need teie hulgast, kes õpivad neid tehnikaid ja praktikaid, sirutuvad oma loovuse piirideni. Tervendaja, saades tervendava energia kanaliks, ületab lõpliku ning muutub lõpmatu armastuse ja jõu edasiandjaks. Sinu soov on võti. Kasuta seda, et avada enda sees uksed, mille kaudu hakkavad voolama sinu tervendava väe tohutud varud.
Keith Sherwood (1949) on rahvusvaheliselt tuntud õpetaja ja tervendaja, kes peab loenguid kõikjal maailmas ning on esinenud paljudes raadio- ja telesaadetes USA-s, Euroopas ja Lõuna-Aafrikas.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Taro. Mustrid ja vastastikmõjud
 Ilmunud: 3-2017

Deborah Lipp

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 219 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Arenda oma intuitsiooni, ülemeelelisi võimeid ja kaardiladumisoskusi!

Tarokaardid on olemas olnud peaaegu kuussada aastat. Paljusid neil kujutatud sümboleid on salateaduste uurijad kasutatud hoopis pikemat aega. Päikese, kuu, jõgede, teeradade, mõõkade, koerte, pilvede jms kujutistes kajavad vastu iidsed arhetüübid. Tarokaarte ladudes saad ka sina selle iidse varamu kasutusele võtta. Sa ei toetu vaid omaenda piiratud võimetele ja vahenditele, vaid kasutad kõigi nende ressursse, kes on ladunud tarokaarte sadu aastaid. Sulle avanevad kollektiivse alateadvuse peaaegu lõputud teadmised. Raamat sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud tarohuvilistele, kes soovivad oma ennustused sügavamaks ja nüansirikkamaks muuta,
Ära piirdu üksikute kaartide tähenduste tundmaõppimisega, vaid avasta, kuidas lugeda kaarte nagu jutustust või poeemi! Aastaid kaartide vastastikmõjusid uurinud Deborah Lipp selgitab, milliseid mustreid kaardid võivad moodustada, kuidas muutub kaartide tähendus sõltuvalt asukohast, millist ladumisviisi eelistada ja mida teha ülemeeleliste võimete arendamiseks. Iga peatüki lõpetavad lihtsad, kuid tõhusad kodutööd, mis muudavad sind samm-sammult üha paremaks ennustajaks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mõrv Wrides Parkis
 Ilmunud: 12-2016

J. S. Flecher

Tõlkinud Kaire Puumets

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Idüllilisse Wrides Parki Inglismaal ilmub ühel hommikul jultunud käitumisega võõras, kes nimetab ennast Dengoks. Kaks nädalat hiljem avastab metsaülem kraavist tema vägivallatunnustega laiba ja see sündmus purustab krahvkonnal lasunud unise rahu. Ainus, kes suudaks Dengo isiku tuvastada, on Wrides Parki peremees mr. Nicholas, kuid ta laseb ennast pigem mõrvas süüdistatuna arreteerida, kui nõustub tõtt rääkima. Ja siis selgub, et mr. Nicholasi enda välismaal veedetud minevik on sama salapärane. Ka tema hingel lasub saladus, mis andis Dengole võimaluse teda šantažeerida. Loosse asuvad selgust tooma mr. Nicholasi sekretär Ronald Camberwell ja endine Scotland Yardi inspektor Chaney.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Viimne Testament. Ettekuulutus. Pöördumiste raamat
 Ilmunud: 12-2016

Vissarion

Tõlkinud Leo Vestal
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 213 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Maailm seisab silmitsi seninägematu rahvasterände, majanduskriiside ja ökoloogilise katastroofiga. Kas neis globaalsetes muutustes avaldubki apokalüpsis, millest on juttu piiblis? Kas sellele olukorrale leidub lahendus või tegeletakse tagajärgede likvideerimisega, jõudmata põhjusteni?
Kunagi varem pole inimühiskonnas olnud nii suurt individuaalset vabadust, arvamuste ja seisukohtade paljusust, aga ka nii vähest ühtsust ja ühtekuuluvust. Kas me ehitame endiselt Paabeli torni, erikeelseina ja erimeelseina, suutmata midagi jäävat rajada?
Kes on inimene ja mis on tema tegevuse eesmärk siin Maa peal? Miks on inimene astunud kõrvale oma tegelikust arenguteest ja asunud hävitama koduplaneeti Emakest Maad, olles sellisena kõige kahjulikum olend nii sellel planeedil kui ka kogu Universumis?
Sellisel kriitilisel ajaperioodil, mil inimkond on teel kuristikku, pakub Vene vaimne õpetaja, Viimse Testamendi Kiriku nime kandva uue vaimse liikumise juht Vissarion õpetust, mis aitab ületada nii ilmalikust kui ka dogmaatilisest religioossest maailmavaatest tulenevat killustatust. See on õpetus inimese taevasest ja maisest päritolust, vaimu ja mateeria kooseksisteerimisest.
Sellele õpetusele tugineb Lääne-Siberis, Sajaanide eelmäestikus 1990. aastatel Vissarioni loodud ökokogukond, mis on rajamas uut ühiskonda ja seab igapäevaelus esikohale hinge arendamise armastavate ja harmooniliste suhete kaudu üksteise ja loodusega.
Sellest raamatust leiab lugeja Vissarioni antud esmased õpetuslikud alused, mida tema järgnevad raamatud avavad konkreetsetes elulistes olukordades, vastates inimeste esitatud küsimustele. Kogu Viimne Testament on venekeelsena kättesaadav internetis, selle raamatu näol on tegemist esimese eestikeelse tõlkega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Unenägude tõlgendamine. Õpi tundma oma uinunud meele tarkust
 Ilmunud: 11-2016

Diane Brandon

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 221 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Diane Brandon õpetab, kuidas kasutada unenägusid teadvuse avardamiseks, probleemide lahendamiseks, inspiratsiooni leidmiseks ja oma elu sügavamaks mõistmiseks, käsitledes järgmisi teemasid:
- unenägude tüübid ja nende üldised tähendused
- unenägude meenutamise ja esilekutsumise tehnikad
- endelised unenäod ja selgeltnägemine
- detailsed juhised unenägude tõlgendamiseks
- tervisega seotud ja tervendavad unenäod
- unenägude kasutamine kõrgema teadlikkuseni jõudmiseks

Meie alateadvusel on omaenda sõnavara ja keel, mis võib teadvusele üsna võõras tunduda. See pole midagi sellist, millega ärkvelolekuelus harjunud oleme, kuid me võime õppida, kuidas alateadvuse kõnet ja keelt mõista. Olles oma alateadvuse keele selgeks saanud, avastame sageli üllatunult, kui palju tal meile öelda on, kui palju olulist ja tähendusrikast informatsiooni ta meile pakkuda võib ning kui loogiline see kõik on.
Alateadvus püüab alati meid tasakaalu viia. Kõik, mis on tasakaalust väljas – mure, stress, lahendamata küsimused jms – leiab sageli väljenduse unenägudes. Alateadvus justnagu püüaks meile öelda: „Hei, miski sinus on tasakaalust väljas ja sa peaksid sellega tegelema!“ Seejärel on meie kord midagi ette võtta, et probleem lahendada ning jõuda terviklikkuse ja sisemise tasakaaluni, mis on meie tervisele ja heaolule olulise tähtsusega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Igavese elu tõend. Vaimudega suhtlemine kui surmajärgse elu tõend
 Ilmunud: 7-2016

Mark Anthony

Tõlkinud Marju Õunpuu

Pehme köide, 216 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Avasta enda jaoks meediumist juristi Mark Anthony valgustavad ja lohutust pakkuvad lood sellest, kuidas ta on aidanud inimestel suhelda vaimumaailma lahkunud lähedastega. “Igavese elu tõend” pakub võimalust meelt ülendavaks teekonnaks, mis hajutab vaimudega suhtlemist saatva hirmu ja ebausu ning esitab surmajärgse elu kohta põhjapanevaid küsimusi. Raamatus käsitletakse ka selliseid valusaid probleeme, nagu kuritegevus, mõrv, enesetapp ja õnnetustes ellujäänute süütunne.
See teedrajav raamat ehitab silla üle spirituaalsuse ja teadusmaailma lahutava kuristiku ning toob vaimudega suhtlemise nüüdisaega, kinnitades taas kord, et Jumal ja taevariik on olemas, et vaim on surematu, et kord ootab meid taaskohtumine siitilmast lahkunud lähedastega.
“Igavese elu tõend” tutvustab uusi vaimudega suhtlemist selgitavaid mõisteid ja käsitusi, mis põhinevad teadusel, teoreetilisel füüsikal, füsioloogial, teoloogial ja elulistel tõenditel.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Ketogeenne toitumine vähi vastu. Parimad toiduained kasvajate tõrjumiseks
 Ilmunud: 5-2016

Ulrike Kämmerer, Christina Schlatterer ja Gerd Knoll

Tõlkinud Mart Paberit

Pehme köide, 192 lk, värvitrükk

Läbi müüdud.


Saksa bioloogide pikaajalisel uurimistööl põhinevast teosest saab lugeda, mida teadlased on suutnud kindlaks teha tugevasti vähendatud süsivesikusisaldusega toidu mõju kohta nii üldiselt kui ka vähi puhul. Selle põhjal soovitavad autorid toitumisviisi, mis katab kõik põhivajadused toitainete, mikrotoitainete, vitamiinide ja ballastainete järele, kuid on spetsiaalselt kohandatud vähihaige vajadustele.
Vähihaigetel muutub ainevahetus aja jooksul selliselt, et normaalne süsivesikurohke toit on nendele üha raskemini omastatav ja hakkab neid isegi üha enam kahjustama. Ketogeenne toit seevastu võib keha terveid osi tugevdada ning neile energiat ja uuenemiseks vajalikke aineid anda, samal ajal kui vähkkasvaja jaoks on see täiesti tarbetu.
Ketogeenselt toitutakse juhul, kui maks toodab rohkesti ketokehasid. See on võimalik, kui igapäevastes söökides ja jookides leidub väga vähe süsivesikuid, kuid see-eest palju rasva. Ketokehad on suurepärased energiakandjad, neid saavad väga hästi kasutada peaaegu kõik keha koed – ainult vähkkasvaja ei suuda nendega midagi või peaaegu mitte midagi peale hakata. Samuti on ketogeense toitumise korral vähkkasvaja käsutuses vähem tema jaoks tähtsaimat toitainet suhkrut. Ketogeense dieedi pidaja ei pane oma keha mingisse ebanormaalsesse ega kunstlikku olukorda. Sellised ajajärgud, kus süsivesikuid oli toidus vähe, on olnud inimkonna ajaloos pigem reegel kui erand.
Raamatus ei anta imedieedi juhiseid ega väideta, et vähki on võimalik lihtsalt surnuks näljutada, vaid räägitakse, kuidas vähipatsient peaks toituma, et end jälle paremini tunda või edaspidi hea tervise juures elada. Lisatud on põnev valik retsepte ja nädala toitumiskava.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu pärast elu. Esimene uurimus, mis heitis valgust surmalähedastele kogemustele
 Ilmunud: 3-2016

Raymond A. Moody, MD

Tõlkinud Aleksander Puumets
Toimetanud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 173 lk

Läbi müüdud! Viimased raamatud saadaval Apollos ja Rahva Raamatus!


40 aastat tagasi esmakordselt trükivalgust näinud raamatu „Elu pärast elu“ ilmumine sai pöördeliseks sündmuseks, millest alates räägitakse hinge surematusest ja surmajärgsest elust kui nähtustest, mille kohta on hulk tõendeid ja mida on võimalik uurida teaduslike meetoditega. Raymond Moody uurimused on avanud meile täiesti uue vaate elule ja surmale ning lisanud meie keelepruuki mõiste „surmalähedane kogemus“. Küsimusele, miks selliseid avastusi varem ei tehtud, annab Moody lihtsa vastuse: „Meditsiin ei olnud piisavalt kaugele arenenud ja meedikutel polnud kasutada tänapäevaseid elustamisvahendeid – kliinilise surma üle elanud inimesi, kes meile surmajärgsest elust kõneleda saavad, poleks varem suudetud päästa.“ „Elu pärast elu“ on lootusrikas teos, mis leevendab surmahirmu ja leina.

"Dr Moody pöördeline teos on teinud tuntuks mõiste “surmalähedane kogemus” ja osutanud, et inimesed on rääkinud sarnastest kogemustest juba aastatuhandeid kõikjal maailmas … Ta on laiendanud teaduslikku arusaama teadvuse olemusest ja kogu eksistentsist. Tänu dr Moodyle pole inimkond enam kunagi endine."
Eben Alexander, MD

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kosmiline teekond - kõige suurem seiklus
 Ilmunud: 12-2015

Henno Käo

8-12-aastastele lastele

Läbi müüdud. Saadaval e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Kirjastanud Eesti Urantia Assotsiatsioon

www.urantia.eeArmastatud lastekirjaniku ja kunstniku viimaseks jäänud teos, loodud Urantia raamatu ainetel.

SISUKORD:

MIS SIND OOTAB?
MIS ON URANTIA RAAMAT?
ISA VAIM
KUS ME ÜLDSE ELAME?
KUIDAS SEDA KÕIKE VALITSETAKSE?
KOHALIK UNIVERSUM
ELUST MAA PEAL
ELUST MUJAL
NÄHTAMATUD MAAILMAD
IKKA EDASI!
MILLEKS SEE KÕIK?

Sa oled kindlasti uudishimulik. Selle raamatugi võtsid sa ju kätte, et näha, millest jutt. Peale selle tahad sa muidugi uurida ja avastada. Ka otsida ja leida. Seda kõike saad sa teha juba praegu. Kuid erakordseid, imelisi ja uskumatuid avastusi teed sa alles siis, kui on alanud sinu tõeliselt suur ja põnev seiklus järgmistes maailmades.

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mille järele sul isu on? Chopra lahendus püsiva kaalukaotuse, heaolu ja hingerõõmuni jõudmiseks
 Ilmunud: 12-2015

Deepak Chopra

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 240 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Meil kõigil on oma keeruline lugu. Kõige paremad kavatsused võivad läbi kukkuda, sest inimestel on raske ennast muuta. Halvad harjumused, nagu ka halvad mälestused, jäävad meile kangekaelselt külge isegi siis, kui soovime neist lahti lasta. Sulle on abiks suurepärane motivatsioon – soov olla õnnelik. Õnnelikkuse all mõtlen ma rahuloluseisundit ning kes meist ei tahaks selleni jõuda. Selle nii lihtsa motivatsiooni valguses sõltuvad sinu valikud vaid ühest küsimusest: “Mille järele mul isu on?”
Sinu aju ülesandeks on sinu eest hoolt kanda, just seetõttu ongi selle ehitus nii keeruline. Keha-vaimu lähenemine täidab tühimiku, mis laiutab kõigis kaalukaotusprogrammides, millega tutvunud olen. Kilod tulevad pärast kaotamist alati tagasi, sest see, mis tegelikult muutmist vajab – inimene, kes püüab toidu abil täita hinges haigutavaid tühimikke –, jääb samaks. Siin on sulle võimalus end muuta. Kui see juhtub, siis märkad muutust mitte ainult selles, milline välja näed, vaid ka kõiges muus – selles, kuidas sa oma tööd teed, millisena ümbritsevat maailma näed, ning viisis, kuidas armastad inimesi oma elus, sealhulgas iseennast.
• Oma elu loo kirjutad sina ise. Su keha on sinu loo füüsiliseks peegelduseks.
• Tasakaal tähendab seda, et su keha kohaneb sellise eluga, mida elada soovid.
• Ajurveda austab keha tarkust ning otsib märke tasakaalu kadumisest ammu enne seda, kui haiguste sümptomid endast märku andma hakkavad. Tähelepanelikkus on lihtne viis häälestada end ühele lainele oma ajuga, mis saadab sulle kõikvõimalikke sõnumeid: aistinguid, kujutluspilte, tundeid ja mõtteid.
• Mida teadlikum sa oled, seda paremaid valikuid on sul võimalik teha. Need valikud kas kasvatavad su emotsionaalset heaolu või häirivad seda.
• Sinu tõeline mina eksisteerib siin ja praegu. Kui sa teda kohata soovid, siis tuleb sul vaid kohal olla.
• Praegune hetk ei lõpe mitte kunagi. Nii mõjutavad praegu tehtud valikud kogu su ülejäänud elu – elu on katkematu nüüd-hetkede ahel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eelmised elud. Reinkarnatsiooni põhitõed ja eelmiste elude meenutamise tehnikad, mis aitavad kujundada ka praegust elu
 Ilmunud: 10-2015

Douglas De Long

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 183 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Uuri enda eelmisi elusid, avasta oma imeline ajalugu ja jõua äratundmisele, et sina kui inimhing oled igavene. Kui sulle meenuvad eelmised elud, võid teha positiivseid muutusi olevikus ja kujundada oma tulevikku. Douglas De Longi kergesti arusaadav käsiraamat aitab mõista eelmiste elude saladust ja selle mõju praegusele elule. Haaravaid juhtumikirjeldusi abiks võttes kirjeldab autor erinevaid eelmise elu meenutamise kogemusi ja jagab oma lemmikvõtteid neile mälestustele ligi pääsemiseks. Raamat pakub ohtralt harjutusi ja tehnikaid eelmiste elude mõistmiseks, võimaldades sul avastada oma vaimne tee ja veenduda enda surematuses.

• Mine tagasi eelmistesse eludesse ja kohtu oma vaimsete juhtidega
• Õpi eelmiste elude eksimusi andestama
• Avasta tulevased elud ja saavuta sujuv üleminek ühest elust teise
• Avarda oma psüühilisi ja vaimseid andeid lihtsate tehnikatega

Katteloori, mis langeb sinu peale traumaatilises sünniprotsessis ja sunnib unustama eelmisi kehastumisi, saab eelmiste elude regressiooni abil kergitada. Oma eelmisi elusid uurides minevikku süüvimiseks on palju põhjusi.

• Emotsionaalne tervenemine. Viha, kurbust, nukrust, vihkamist ja teisi negatiivseid emotsioone, mille on loonud eelmise elu sündmused, saab tuua pinnale, teadvustada ja ohutult vabaks lasta. Aset võib leida püsiv tervenemine.
• Füüsiline tervenemine. Seletamatud valud ja terviseprobleemid, mis sind vaevavad ja mida tavameditsiin ei suuda ravida, võivad ulatuda tagasi eelmistesse kehastumistesse. Taaselustades õnnetuse või surmastseeni, saad mälestuse kogetud valust tuua teadvusse ja seeläbi valust vabaneda.
• Hirmudest ja foobiatest vabanemine. Sulle võivad meenuda seletamatute hirmude ja põhjuseta foobiate põhjused, mis tõusevad teadvuses pinnale ja mida saab analüüsida ning kiiresti vabaks lasta. Peagi on sind palju aastaid jälitanud hirm või foobia kadunud või vähenenud.
• Suhteprobleemide mõistmine ja tervendamine. Kui meenutad eelmise elu suhet inimesega, kellega oled seotud ka praegu, aitab see sul ära tunda negatiivseid suhtemustreid, võimaldades neid lõhkuda või tervendada. Sa mõistad, kust on pärit mõni armastuse-vihkamise suhe.
• Annete ja omaduste avaldumine. Eelmist elu uurides ei meenu sulle mitte ainult varasem kehastumine, vaid mõnikord taastuvad ka kunagised anded või omadused. See on ülim õppimise viis.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kristallide võnked. Kristallide, eeterlike õlide ja õietilkade kasutamine heaolutunde suurendamiseks
 Ilmunud: 8-2015

Kerry Nelson Selman

Tõlkinud Ann Kivikangur
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 12 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Maapinnast pärit kristallide, taimede eeterlike õlide ja õietilkade tarvitamine aitab meil osa saada Gaia ürgsest jõust ja elada kooskõlas emakese Maaga. Me kõik koosneme täpselt samadest elementidest nagu Maa. Teadmine, et meie füüsilised kehad on “mullast võetud”, äratab uudishimu ja austuse nende andide vastu, mis meid toetavad ja ümbritsevad.
Sobitades kristalle ja kristallivett eeterlike õlide ja õieekstraktidega, anname endale võimaluse avaneda ja vastu võtta kõiksuse rikkalikke ande. See on lihtne ja lõbus tegevus: valige endale sobiv kristall ja õieekstraktisegu, puhastage ja poleerige kivi eeterliku õliga, hingake eeterliku õli aroomi kas salvrätilt või aroomilambist ning mediteerige oma kiviga. Igapäevatoimetusi tehes kandke võitud kivikest kaasas, mähituna tasku- või salvrätti, millele on tilgutatud paar tilka õli, ning hingake aeg-ajalt seda kristalliga laetud eeterliku õli aroomi. Te võite aroomiõli natuke ka nahale hõõruda, et hellitada keha ja vaimu ning nautida kogu päeva imelisi rahustavaid hetki, mida pakuvad toetav side kõiksusega ja suurenenud teadlikkus sellest. Maagia peitub selle kombinatsiooni sünergias.
Tervendaja Kerry Nelson Selman (New South Wales, Austraalia) tegeleb reiki, naturopaatia, taimeravi, kristalliravi, aroomiteraapia ja tervisliku toitumisega. Ta on meetodi Vibrational OnenessTM looja ja õpetaja ning loodusravi pakkuva tervisekeskuse Wellness by the Sea omanik.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tervenda ennast koos inglitega. Meditatsioonid, palvetekstid ja õpetused
 Ilmunud: 6-2015

Patricia Papps

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Gerty Villo

Pehme köide, 223 lk

Hind 12 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Teadmine, et me võime igas olukorras loota inglite abile, annab lisajõudu, sest me avame kanali, millesse saab voolata inglite vägi. Inglid soovivad, et näeksime neid sõpradena, kes ei arvusta meid meie eksimuste ja nõrkuste pärast ning on alati valmis appi tulema. Nende võlujõud suudab meie unistused tõeks teha ja elu õnnelikumaks muuta. See on imeline tõsiasi, mida peaksime oma igapäevaelus alati meeles pidama. Inglite sõnumid on inspireerivad, positiivsed ja lootusest täidetud, nende tervendav jõud toob meile sügavama mõistmise enda vaimsest minast. „Olen inglitega töötanud palju aastaid ning näinud võluväge ja imesid. Töö inglitega on minu elu rõõmutoovaim osa, mis on täitnud mu hinge rahuloluga ja aidanud mul kõige kaunimal viisil vaimselt kasvada. Töö inglitega toob ka sulle suurt rõõmu ja rahulolu isiklike saavutuste üle. Inglid avavad meile meie tõelise potentsiaali ja näitavad kätte maagilise teeraja, mida mööda elus sammuda – raja, kus meid kõikidel eluhetkedel saadavad inglid.“
Patricia Papps (Dorset, Suurbritannia) on õppinud ingleid tundma ja praktiseerinud meditatsiooni ning vaimset tervendamist üle kahekümne viie aasta. Ta on töötanud raamatute ja ajakirjade illustraatorina, kirjastanud, kujundanud õnnitluskaarte ja kirjatarbeid.

Vaata näidislehekülgi   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nisuvaba dieet. Loobu nisust, langeta kehakaalu ja leia oma tee tervise juurde
 Ilmunud: 5-2015

William Davis, MD

Tõlkinud Mari Ollino
Toimetanud Piibe Kohava
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 254 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kas teadsid, et kaks nisusaiaviilu võivad tõsta veresuhkru taset rohkem kui kaks supilusikatäit suhkrut? „Nisuvaba dieet“ näitab, kuidas nisust – ka väidetavalt tervislikust täisteranisust – loobumine aitab jäädavalt langetada kehakaalu ning võib lahendada kõikvõimalikke tervise- ja seedehäireid.
Dr William Davis, toetudes aastakümnete vältel läbi viidud kliinilistele uuringutele ja hämmastavatele tulemustele, mida on saanud tuhandeid nisust loobunud patsiente jälgides, näitab veenvalt, et see levinud toiduaine ei mõju inimesele hästi. Nisuvaba dieediga kaasneb palju olulisi häid tulemusi, sealhulgas:
• 5, 10 või koguni 15 kilogrammi kehakaalu kadu esimese paari kuuga
• insuliiniresistentsuse sündroomi ja 2. tüüpi diabeedi leevenemine
• paranemine soolestikuhaigustest, nagu haavandiline koliit ja tsöliaakia
• üldkolesterooli ja LDL-kolesterooli taseme oluline langus
• nahaprobleemide (psoriaasist suuhaavanditeni) kadumine ja juuste väljalangemise peatumine
• põletike ja reumatoidartriidiga kaasneva valu vähenemine
Kergesti loetav, mõtlemapanev ja põhjalikele uuringutele toetuv „Nisuvaba dieet“ vaatleb uudse nurga alt tänapäeva üht tõsiseimat terviseprobleemi.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kivide tervendav toime
 Ilmunud: 5-2015

Kati Tarma

Tõlkinud Uwe Gnadenteich
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 114 lk, 5 värvilehekülge

3. trükk 2015

Hind 10 €

Smaragdil, teemandil, ametüstil ja kõigil teistelgi vääris- ning ehtekividel on peale ilu võime anda edasi energiat ja muundada see ravivaks valguseks. Vääriskivide ravijõud on tuntud olnud kõigis kultuurides juba aastatuhandeid. Teadmised kivide raviomadustest kasvavad sedamööda, kuidas suureneb inimese teadlikkus oma vaimsetest jõuvarudest. Teoses vaadeldakse rohkem kui 60 kivi kasutamist antiikajast tänapäevani.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Täiuslik tervis
Raamat keha ja vaimu terviklikkusest
 Ilmunud: 2-2015

Deepak Chopra

Tõlkinud Tiina Peep, Tiina Agur, Irja Pärnapuu, Meeli Kuura ja Peep Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 239 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Raamat esitab teie kehatüübile sobiva toitumise, stressist vabanemise, füüsiliste harjutuste ja igapäevaelu programmi, mille aluseks on 5000 aasta vanune ajurveda õpetus vaimu ja keha tervishoiust. Ajurveda eesmärk on näidata, kuidas me oma elu saame mõjutada, muuta, pikendada ja juhtida, nii et haigused ja vanadus seda ei segaks. Ajurveda lähtub põhimõttest, et inimese vaimul on väga tugev mõju tema kehale ning haigustest vabanemine oleneb kontaktist oma teadlikkusega, selle tasakaalu viimisest ja tasakaalu laiendamisest kogu kehale. Niisugune tasakaalustatud teadlikkus toob endaga kaasa parema tervise kui mis tahes füüsiline immuunsus. Ajurveda abiga saab taastada keha loomuliku tasakaalu ja tugevdada vaimu ning keha ühtsust, et saavutada täiuslik tervis.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!7 kava rikkuse ja õnne saavutamiseks. Ameerika väljapaistva ärifilosoofi eduõpetused
 Ilmunud: 1-2015

Jim Rohn

Tõlkinud Peep Sõber
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 160 lk


Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Jim Rohni õpetused on aidanud juba 30 aastat miljoneid inimesi elu paremaks muuta. Väljapaistva edu ja õnne õpetajana on ta tunnustust leidnud ka oma kolleegide seas. Autor õpetab, kuidas aega juhtida, eesmärke püstitada, teadmisi koguda ja milles seisneb hästi elamise kunst.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Athose mäe dieet. Vahemere maade toidud, mis aitavad kaotada kaalu, näida nooremana ja elada kauem
 Ilmunud: 12-2014

Richard Storey, Sue Todd, Lottie Storey

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 217 lk

Hind 10 €
Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Athose mäe mungad kuuluvad maailma
kõige parema tervisega inimeste hulka.
Aristotelese ülikoolis Thessaloníkis
uuriti munkade tervist, füüsilist vormi
ja pikaealisust. Uuringu tulemused olid
hämmastavad. Vähki ei esine peaaegu
üldse, eriti mis puudutab mao-, soole-,
söögitoru- ja seedetrakti, põie- ning
eesnäärmevähki. Insulte ja südameatakke esineb haruharva
ning Alzheimeri tõvest pole õieti
kuuldudki. Athose mäe dieet on järeleproovitud viis
noorusliku keha ja tasakaalustatud meele saavutamiseks.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kõik on hästi. Tervenda enda keha meditsiini, afirmatsioonide ja intuitsiooni abil
 Ilmunud: 5-2014

Louise L. Hay & Mona Lisa Schulz, MD, PhD

Tõlkinud Marju Õunpuu

Pehme köide, 207 lk

Läbi müüdud!


Louise Hay on neile küsimustele vastanud juba enam kui 30 aasta jooksul oma imetabaste enesetervendamistehnikatega. Miljonid inimesed on enda ravimiseks välja arendanud isikliku positiivse mõtlemise meetodi, kasutades tema afirmatsioone, kuid alles nüüd oleme võimelised aru saama nende tehnikate taga seisvast teadusest. Raamatus “Kõik on hästi” vaatleb meditsiinidoktor ja selgeltnägija Mona Lisa Schulz afirmatsioone teaduslikke meetodeid kasutades, viies tervendamise järgmisele tasandile. Selle raamatu abil õpid sa…
•…häälestama enda intuitsiooni, et kuulda keha häält;
•…uusi imelisi afirmatsioone ning seda, kuidas neid sinu eripäraste terviseprobleemide puhul rakendada;
•…ära tundma emotsionaalseid blokeeringuid ning neid eemaldama,
et tühistada nende mõju sinu kehale;
•…kombineerima parimat, mida lääne meditsiinil on pakkuda,
alternatiivsete ravimeetoditega;
•…inspireerivaid lugusid haigusega silmitsi seisnud inimestest ning sellest, millised emotsioone ja füüsist puudutavad ettekirjutused neil paraneda aitasid.
Peagi teed sa tutvust afirmatsioonide, enda intuitsiooni ja arstiteaduse uusimate avastustega, mis annavad sulle optimaalse tervise ja heaolu ning kindla teadmise, mis koondub Louise’i sõnadesse: “Kõik on hästi.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Värvid ja numbrid. Sinu isiklikud vibratsioonid, mis muudavad päeva paremaks
 Ilmunud: 3-2014

Louise L. Hay

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 70 lk


Hind 6 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Värvidel ja numbritel on sügav tähendus. Selles raamatus kasutatakse neid koos, sest numeroloogia õpetab meile, et iga number on seotud mingi värvitooniga ning et igal kuul ja päeval on oma vibratsioon. Nagu numbritel, nii ka värvidel on erinevad võnkesagedused.
Meil kõigil on oma isiklikud numbri- ja värvivibratsioonid. Mõned neist numbritest, nagu sünnikuupäev, on muutumatud. Samas on meil ka ajutisi isiklikke värve, mis muutuvad koos aastaaegadega. Ümbritsedes end teadlikult oma isiklike värvidega, saavutame parema kooskõla kosmiliste jõududega.
Selles raamatus uurime me üht numeroloogia aspekti, mis on seotud värvide kasutamisega igapäevaelus.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nähtav ja nähtamatu inimene. Erinevad inimtüübid selgeltnägija pilgu läbi
 Ilmunud: 1-2014

Charles W. Leadbeater

Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 102 lk, 12 värvilehekülge

Hind 8 €

Selgeltnägijad väidavad end nägevat inimest ümbritsevaid aurakihte, mille värvivarjundite järgi saab täpselt öelda, kas tegu on armunu või ihnuskoiga, pühendunud uskliku või teadmishimulise intellektuaaliga. Aura väljendab iga hingeseisundi igat nüanssi, nii kauakestvat depressiooni, hetkelist hirmuvärinat kui ka vaimustusepuhangut. Ja vahel suudab mõnd auravirvet märgata ka üleloomulike võimeteta vaataja.
Raamat kirjeldab nähtava ja nähtamatu ilma erinevaid tasandeid ning inimese arengut primitiivsest olendist vaimse meistri tasemele. Värvitahvlid, mis kujutavad inimese aurakehasid, pole kunstniku kujutelmad, vaid selgeltnägijate katsed nähtut võimalikult täpselt edasi anda.
Raamatu autor, inglane C. W. Leadbeater, oli katoliku kiriku piiskop, kes arendas oma võimeid Indias joogide käe all.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Klassikaline feng shui jõukuse ja heaolu suurendamiseks. Iidsed tarkused edu saavutamiseks
 Ilmunud: 1-2014

Meister Denise Liotta Dennis

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 238 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Õpi ehtsate feng shui meistrite hästi hoitud saladusi!
Raamat tutvustab klassikalise feng shui meetodeid, mis aitavad olla edukas rahaasjades, äris ja igapäevatöös. Nii algajad kui ka edasijõudnud feng shui õpilased õpivad siit:
• kahte kõige tuntumat feng shui süsteemi – kaheksa maja ja lendavad tähed
• kergesti kasutatavaid rikkuse saavutamise võtmeid ja isiklikku gua numbrit rahaõnneks
• jõukust loovaid valemeid – viis vaimu kannavad varandust, draakonivärav ja veedraakonid
• kuidas ära tunda ja kõrvaldada tapvat energiat – kaheksa hävingu teed, röövimise mäe sha ja kaheksa tapmisjõudu
Neid muistseid ja mõjusaid õpetusi saad kasutada edu ja heaolu saavutamiseks maja ostmisel, kodu loomisel ja äri juhtimises.
Denise Liotta Dennis on feng shui meister, kelle õpetajaks oli Yap Cheng Hai, üks maailma viiest suurmeistrist. Ta on firma Dragon-Gate Feng Shui president ja Scottsdale’is Arizonas asuva Ameerika klassikalise feng shui kolledži rajaja.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Puhastumine. Keha loomuliku tervenemisvõime taastamise programm
 Ilmunud: 12-2013

Alejandro Junger, M.D.
Amely Greeven

Tõlkinud Maris Leimann ja Irja Pärnapuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 253 lk

Läbi müüdud!

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Elu muutev läbimurre meditsiinis
Meditsiinidoktor Alejandro Jungeri loodud puhastumisprogramm on kavandatud nii, et see sobituks kergesti meie toimekasse ellu ja annaks praktilised abivahendid oma keha toetamiseks ja noorendamiseks. Elu muutub: piinavad terviseprobleemid kaovad äkki, kaal langeb ja me tunneme esimest korda elus, mida terve olemine tegelikult tähendab.
„Ma olen parajasti lõpetamas dr Alejandro Jungeri koostatud imetlusväärset kolme nädala pikkust toksiinidest puhastumise programmi. Järgisin seda täht-tähelt ja see on teinud imet. Tunnen, et olen puhas, õnnelik ja hoopis kergem. See on imeline …“ Gwyneth Paltrow, Goop.com

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Labürindid. Iidsed müüdid ja kasutamine tänapäeval
 Ilmunud: 10-2013

Sig Lonegren

Tõlkinud Maris Leimann
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 192 lk

Hind 10 €

Raja oma aeda labürint ja sinu elu muutub! Aastatuhandeid vanad mõistatuslikud labürindid hämmastavad arheolooge ja ajaloolasi. Milleks need on loodud ja kuidas neid kasutati? Müütide, lugude, sümboolika ja püha geomeetria kaudu juhatab autor lugeja labürindi südamesse, õpetades, kuidas rajada omaenda labürinti ja kasutada seda vaimse arengu tööriistana. Raamat pakub üksikasjalikke nõuandeid suurte ja väikeste labürintide valmistamiseks ning selgitab, milline seos on labürindi radadel, inimese seitsmel tšakral ja sodiaagimärkidel.
Kasuta labürinti, otsides vastuseid küsimustele ja lahendades probleeme, tantsi labürinditantsu, kuula labürindimuusikat!
EESTIKEELSELE VÄLJAANDELE ON LISATUD PEATÜKK EESTIST LEITUD LABÜRINTIDEST!

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kuu sõlmed. Karma-astroloogia käsiraamat
 Ilmunud: 2-2013

Celeste Teal

Tõlkinud Mari Ollino
Toimetanud Anneli Sihvart

Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 202 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kuu sõlmed on on punktid, kus Kuu orbiit lõikub Maa orbiidi tasandiga. Astroloogilisel sünnikaardil viitavad need nähtamatutele kosmilistele jõududele, mis kujundavad saatust, iseloomustavad ellu kaasa antud karmalist potentsiaali ja peegeldavad inimese olemasolu tegelikku tähendust.
See põhjalik käsiraamat annab sulle oskuse kasutada Põhja- ja Lõunasõlme varjatud jõudu isikliku vaimse arengu teel. Sind hämmastab, kui palju need sõlmed on kujundanud su iseloomuomadusi ja välimust. Sa õpid ette nägema tulevasi sündmusi ja saad teada, millised õppetunnid pead selles elus omandama.
Kuu sõlmed näitavad, kas hing liigub elus ülespoole või on valinud kergema vastupanu tee. Inimestel, kes naudivad varasemate heade tegude vilju, on edumaa nende ees, kellel on suured “võlad” kaelas või kes on valinud missiooni, mis nõuab palju kogemusi. Kuu sõlmed on seotud karmaga, mis kujutab endast universaalse vaimu eesmärke tasakaalustavat mehhanismi. Kuu sõlmedega on seotud taevased suunavad jõud – on aegu, kui kõrgem võim võtab sinult juhtimise üle. Vahel antakse meile ootamatult häid asju, teinekord nõutakse midagi. Me juhindume suuresti omaenda koostatud plaanidest, mida enam ei mäleta. Kuu sõlmed aitavad neist aimu saada. Karma ja kõrgemate universaalsete plaanide olemasolu on raske tõestada, kuid sa saad neid testida raamatus esitatud printsiipide toel.
Ameeriklanna Celeste Teal (Arizona) on astroloogiaga tegelenud 1975. aastast. Ta on tuntud astroloog, kes teeb kaastööd populaarsetele ajakirjadele Dell Horoskope ja American Astrology. Ta on Ameerika Astroloogia Föderatsiooni liige.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!X-sündmused. Kõige kokkuvarisemine
 Ilmunud: 11-2012

John Casti

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 7 €

“John Casti on Ameerika suurimaid simulatsiooni pioneere.”

The Times of London

I. Pikaajaline laialdane internetikatkestus
II. Ülemaailmse toiduvarude süsteemi häving
III. Tugev elektromagnetimpulss hävitab elektroonika
IV. Uue ülemaailmse geopoliitilise maastiku teke
V. Maa häving eksootiliste osakeste loomise tõttu
VI. Tuumamaastiku destabiliseerimine
VII. Maailma naftavarude kokkukuivamine
VIII. Ülemaailmne pandeemia
IX. Ulatuslik elektrivõrgu rike ja puhta vee varude lõpp
X. Intelligentsed robotid hävitavad inimkonna
XI. Globaalne deflatsioon ja maailma finantsturgude kokkuvarisemine

Ameerika arvutiteadlane ja süsteemiteoreetik John Casti, Ph.D., on Viinis asuva inimtekkeliste ekstreemsete sündmuste ja nende vältimisega tegeleva uurimisinstituudi üks asutajaid, kes eelnevalt juhtis vanemteadurina Rahvusvahelises Süsteemirakenduste Analüüsi Instituudis inimühiskonnas asetleidvate ekstreemsete sündmuste osakonda. Ta on töötanud Santa Fe instituudis, RAND Corporation’is, Princetoni ülikoolis, Arizona ülikoolis ja New Yorgi ülikoolis. Casti on ajakirja Complexity toimetaja, tema sulest on ilmunud ligi kakskümmend akadeemilist või populaarteaduslikku teost. Teaduskraadi matemaatikas sai ta Lõuna-California ülikoolis.

Vaata näidislehekülgi
   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vananemine kui vaimne harjutus. Vanemaks ja targemaks saamisest
 Ilmunud: 10-2012

Lewis Richmond

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma
Kaanefoto Ruth Aguraiuja

Pehme köide, 224 lk

Hind 12 €

Kõik muutub. Seda tõsiasja kui mõistuspärast fakti ei ole raske tunnistada, kuid emotsionaalselt tähendab see, et kõik, mida me armastame ja millest hoolime, muutub, teiseneb ja viimaks hääbub. See on Buddha õpetuse ja üksiti vananemise esmane tõde.
Alguses tundub see mõte masendav, kuid muutumine – vananemine ja kõik kaasnev – võib olla väga positiivne ja tuua kaasa uusi algusi, väärtuslikke kogemusi ning põhjatu tänutunde, mis mõjutavad edasist elu sügavuti. Need positiivsed, sageli põnevad vananemise aspektid on see, mida ma tahan nendel lehekülgedel sinuga jagada. Teatud east alates pole meid tarvis veenda, et me vananeme ja et vananemisega kaasnevad omad raskused. Me kõik teame seda. Aga kuidas vananeda kõige paremal võimalikul viisil eriti meeldiva lõpuni? See raamat annab vananemiseks sisemise tegevuskava, mis põhineb minu aastatepikkusel vaimse õpetaja kogemusel – kava, kus vanaduspõli pole allakäigu, vaid eneseteostuse ajaks, mis võib vaatamata ajutistele alandustele olla nauditav.
LEWIS RICHMOND on buda preester ja meditatsiooniõpetaja, kes on varem avaldanud kolm raamatut: “Töö kui vaimne harjutus” (Work as a Spiritual Practice), “Laatsaruse tervendamine” (Healing Lazarus) ja “Kogu elu töö” (Whole Life Work). Richmond juhendab meditatsioonirühmasid, viib läbi seminare ja korraldab retriite oma elukoha lähedal San Franscisco Bay piirkonnas. Temaga saab ühendust kodulehel www.lewisrichmond.com.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tunne ennast hästi just praegu! Kuidas kasutada afirmatsioone
 Ilmunud: 12-2011

Louise L. Hay

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 128 lk

Läbi müüdud!

Paljude menukate eneseabiraamatute autor Louise L. Hay kõneleb afirmatsioonide mõjust ja tähtsusest ning õpetab neid õigesti kasutama. Ta keskendub üheksale eluvaldkonnale – tervis, hirmud, arvustamine, sõltuvused, andestamine, töö, raha, sõbrad, armastus ja vananemine – ning pakub välja valiku harjutusi, mis aitavad oma elu muuta. Autor kinnitab: “Afirmatsioonide kasutamine pole raske töö. Vabanemine vanade negatiivsete uskumuste koormast, saates need tagasi olematusse, kust need on pärit, võib olla rõõmuküllaseks kogemuseks.”

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Valeühendus. Tõde mobiiltelefonide kiirgusest, telefonitööstuse püüetest seda varjata ja võimalustest oma peret kaitsta
 Ilmunud: 11-2011

Devra Davis, Ph.D., M.P.H.

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 218 lk

Hind 12 €

Devra Davis, Ph.D., M.P.H., on USA Riikliku Teaduste Akadeemia toksikoloogia ja keskkonnauuringute keskuse direktor ning Harvardi ülikooli ja Georgetowni ülikooli külalisprofessor. Ta on maailma tunnustatuimaid keskkonnakahjude mõju eksperte, kes kõneles hiljuti mobiiltelefoniga seotud ohtudest Ameerika Ühendriikide Senati komisjoni ees.
Kõik usuvad, et mobiiltelefonid on ohutud, kuid see võib olla meie ajastu suurim eksiarvamus. Devra Davise kauaoodatud raamat paljastab tõe selle kohta, kuidas mobiiltelefonikiirgus inimkeha rakke mõjutab. Mobiiltelefonid ei ole ohutud.
Davis tutvustab erinevaid seni mahavaikitud teadustöid, mis näitavad, et tegemist on tõelise hädaohuga. Mobiiltelefon kahjustab DNA-d, lõhub aju kaitsebarjäärid, vähendab elujõuliste spermatosoidide arvu, halvendab mälu, võib tekitada vähki ja neuroloogilisi haigusi, näiteks Alzheimeri tõbe, ning võimalik, et koguni autismi.
Davis väidab, et mobiiltelefonitootjatel on võimalik mobiiltelefone ohutumaks muuta ning et ka me ise saame enda ja oma pere kaitseks nii mõndagi ette võtta.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Surmajärgse elu tõendid. Surmalähedaste kogemuste teadusuuringud
 Ilmunud: 7-2011

Jeffrey Long, M.D., Paul Perry

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

Onkoloog Jeffrey Long tutvustab Surmalähedaste Kogemuste Uurimise Sihtasutuse (Near Death Experience Research Foundation, NDERF) avastusi ja jagab esmaallikast kogutud surmalähedaste kogemuste (SLK) kirjeldusi inimestelt, kes on surnud ja teiselt poolt tagasi tulnud. Ta ütleb: “Surmalähedased kogemused on tõelised. Inimesed, kes on neid kogenud, teatavad järjekindlalt nägemis- ja kuulmisaistingutest ajal, kui nad olid teadvuseta, kusjuures sageli toimusid nähtud sündmused nende kehast tükk maad eemal. Sellele pole mingit füsioloogilist ega psühholoogilist seletust. Praegu leidub rohkem teaduslikke tõendeid surmalähedaste kogemuste kui mõne vähivormi tõhusa ravi kohta.” Dr Long on veendunud, et kunagi varem pole inimese käsutuses olnud nii kaalukaid tõendeid, et elu jätkub pärast surma.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mälestused elust pärast surma. Eludevaheline elu. Isiklike muutumiste lood
 Ilmunud: 12-2010

Toimetanud Michael Newton, Ph.D.

Newtoni Instituudi liikmete uurimused

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 240 lk

Läbi müüdud!

Milline oleks sinu elu, kui sa teaksid selle tegelikku eesmärki? Dr Michael Newton, populaarsete raamatute “Hinge rännak” ja “Hinge saatus” autor, on tagasi rea uurimustega, mis näitavad vaimse regressiooni sügavat mõju inimeste igapäevaelule. Newtoni Instituudi terapeutide põnevad jutustused viivad vaimsele rännakule eludevahelisse ellu, kus me kohtume sugulashingede ja vaimsete teejuhtidega. Oma hinge ja eelmiste elude tundmaõppimisega kaasnevad dramaatilised ilmutused, mis aitavad mõista tänaseid probleeme, ravida hingehaavu, teostada hinge tegelikke eesmärke ja anda elule uue tähenduse.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tervise loomine. Emotsionaalsed, psühholoogilised ja vaimsed tegurid, mis aitavad terveneda ja tervendada
 Ilmunud: 8-2010

Caroline Myss, Ph.D. ja C. Norman Shealy, M.D.

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 259 lk

Läbi müüdud!

Raamatu autorid, pikka aega koostööd teinud meditsiinidoktor C. Norman Shealy ja selgeltnägijavõimetega intuitiivne tervendaja Caroline Myss, on veendunud, et füüsiliste haiguste põhjuseks on emotsionaalsed ja psüühilised läbielamised. Kui me korrastame oma mõtte- ja tundemaailma, parandame üksiti ka füüsilist tervist:
“Hoolimata haigusest või selle vallandanud emotsionaalsest stressorist, oleme Normaniga ikka rõhutanud, et elu esitab väljakutseid alati nii, et meil oleks võimalik tänu neile tugevamateks isiksusteks kasvada. See on elu olemuseks, tervislikku seisundit on võimatu lahutada oskusest toime tulla elu esitatud väljakutsetega.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Arutu söömine. Miks me sööme rohkem, kui arvame
 Ilmunud: 6-2010

Brian Wansink, Ph.D.

Tõlkinud Kerli Hurt
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

PARIM DIEET ON SEE, MIDA SA TÄHELE EI PANE.
Mida räägib sinust su lemmiktoit?
Kas taldriku suurus mõjutab söögiisu?
Miks sa sööd rohkem, kui einetad koos sõpradega?
Milliste nippidega ahvatlevad restoranid ja kaubanduskeskused meid üle sööma?
Kuidas mõjutavad muusika ja sisustus seda, kui palju ja kui kiiresti me sööme?
Kuidas kaotada aastaga märkamatult kümme kilogrammi?
Cornelli ülikooli toidu- ja kaubamärgilabori direktor Brian Wansink on viinud oma meeskonnaga läbi hulga lõbusaid ja kuratlikult nutikaid eksperimente – näiteks “põhjatu supikausi” katse –, et paljastada meie toitumisharjumuste taga peituvat varjatud dünaamikat. Tee juba täna arukamaid, nauditavamaid ja tervislikumaid valikuid söögitoas, ostukeskuses, einelauas – kõikjal, kuhu suundud, et kustutada oma nälga.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!2013 – maailmalõpp või uus algus? Milline näeb maailm välja pärast 2012. aastat
 Ilmunud: 3-2010

Marie D. Jones

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 232 lk

Hind 10 €

Raamatus uuritakse erinevaid 2012. aastaga seotud uskumusi, müüte ja ennustusi ning tutvustatakse peamisi ohte ja arenguid, mis kujundavad meie lähitulevikku.

"Ammu enne seda, kui eurooplased maabusid 15. sajandil Kilpkonnasaareks nimetatud kontinendi kallastel, kõndisid sellel pühal maal mõistmiseni jõudnud õpetajad. Tõepoolest, need õpetlased tundsid metafüüsika sügavusi paremini kui keegi teine Maa peal. Kolonisaatorid lükkasid nende õpetused tagasi. Teadmine mattus unustusse ja kustutati ajalooannaalidest. Suurem osa sellest põletati tuhaks, kuid muistsete astronoomide suur veenusekalender püsis meie päevadeni ja ennustab matemaatilise täpsusega, et 2012. aasta 21. detsembril voogab üle kogu planeedi uus loomepuhang. Emake Maa sünnib täiesti uuena ja alguse saab uus maailm."

Liisk on langenud. Muutuste tuuled puhuvad. Seda, kas need pühivad meid maamunalt või kannavad uude paremasse homsesse, teab ainult aeg.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kavatsuse jõud. Õpi, kuidas olla oma maailma kaaslooja
 Ilmunud: 1-2010

Dr Wayne W. Dyer

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

Universumis on olemas mõõtmatu, kirjeldamatu jõud, mida šamaanid nimetavad kavatsuseks, ja absoluutselt kõik, mis eksisteerib kosmoses tervikuna, on ühendava lüli kaudu seotud kavatsusega. Kavatsus on universaalne jõud, mis teeb võimalikuks iga soovi täitumise.
Inimene, kes on end ühendanud kogu elu Allikaga ja kasutab kavatsuse jõudu, on muutnud end edule kättesaadavaks. Ta ei kahtle oma soovide täitumises, vaid ütleb: „Ma kavatsen selle luua ja tean, et see õnnestub.” See näib talle lihtsana: hoia oma mõtted sellel, mida sa kavatsed luua; ole püsivalt kooskõlas kavatsuse väljaga ja otsi tõendeid, et see, mida sa kõikeloovast Allikast enda juurde kutsud, tuleb sinu ellu. Tema jaoks pole juhuseid olemas, vaid kõik näiliselt tähtsusetud sündmused on täiuslikus kooskõlas. Ta usub sünkroonsusse ega üllatu, kui õige inimene õigel hetkel välja ilmub või sõber, kellele ta mõtles, äkki helistab.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nõid magamistoas. Järeleproovitud armumaagia
 Ilmunud: 12-2009

Stacey Demarco

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 261 lk

Läbi müüdud!

Ärata endas uinuv nõid! Kasuta järeleproovitud vaimseid tehnikaid, et muutuda enesekindlamaks ning kogeda rohkem naudinguid ja rõõme.

· Varjude raamat
· Väering: tõhus vahend isikliku väe kasvatamiseks
· Loitsu anatoomia
· Ideaalse partneri ligitõmbamine
· Sidemete katkestamine
· Nõia abivahendid: küünlad, ürdid, õlid, lilled
· Väeloomad
· Afrodisiakumid
· Seks vastavalt aastaajale
· Kuu ja kuufaasid
· Viljastumisele kaasaaitamine või sellest hoidumine kuukalendri abil
· Oma sündimata lapsega sideme loomine

Iidsed nõidade tee õpetused on tänapäeval sama paikapidavad ja tõhusad kui enne kirjaliku ajaloo algust. Maagia muudab tavalised suhted eriliseks, tehes ka meid inimestena erilisemaks, kui oskame arvata. Sellest raamatust leiad järeleproovitud loitsusid ja nõiatarkusi, samuti tõestisündinud lugusid inimestelt, kes on nõidade nippe katsetanud ning tõestanud, et need on tõsiseltvõetavad. Nüüd võid ka sina reaalmaagiast kasu lõigata – maagiast, millel on loogiline sisu ning hingeline ja vaimne tähendus.
Nõidade viis iidset, armastust, kirge ja inimsuhteid puudutavat reeglit kõlavad:

Ära tee kellelegi halba
Nauding on meie sünnipärane õigus
Sarnane tõmbab sarnast
Tunne iseennast
Kõik, mida teed, saad kolmekordselt tagasi

Austraallanna Stacey Demarco on ärinaine, nõid, kirjanik ja ratsutaja, ehkki mitte alati just selles järjekorras. Teda tuntakse kui uudse vaimuka ja praktilise nõiakunstistiili loojat ning karjäärikovenite – karjäärile orienteeritud nõidade rahvusvaheliste internetikogukondade – asutajat, kes tegutseb nõustaja, õpetajana ja õpitubade korraldajana nii Austraalias kui ka Suurbritannias. Stacey kodu asub Sydneys mere kaldal. Tema nõrkusteks on kuumas vannis lesimine, kingade ostmine ja pühapäeviti kaua magamine.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Miks Marss ja Veenus põrkuvad. Parandame oma suhteid, mõistes meeste ja naiste erinevusi stressiga toimetulekul
 Ilmunud: 11-2009

John Gray, Ph.D.

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme kõide, 229 lk

Hind 12 €

Armumine vallandab hormoonide kaskaadi, mis alandab ajutiselt stressitaset. Armunuina oleme seitsmendas taevas. Meil on lõputult energiat. Me oleme eufoorias. Me tunneme vastastikust kirge ja lepime omavaheliste erinevustega või vaatame neist meeleldi mööda. Kui armastus on alles puhkenud, üritame innukalt partneri vajadusi rahuldada. Naise eest hoolitsemine vabastab mehe kehas erilised hormoonid ja tunne, et tema eest hoolitsetakse, stimuleerib naise kehas senisest erinevate hormoonide tootmist.
Kui neid hormoone on suhte alguses küllaldaselt, taanduvad stress, meelepaha ja pinged tahaplaanile. Ent armastuse uudsus kaob ja tekib rutiin. Hea enesetunde hormoonide tase langeb ning stressitase tõuseb. Näib, nagu annaks armastus meile umbes kolme aasta jagu tasuta õnnehormoone, ent kui mesinädalad lõpevad, peame hakkama nende hormoonide eest maksma. Me peame teineteisega suheldes ise oma stressitaset kontrolli all hoidma hakkama.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Avastamas enesehüpnoosi jõudu. Lihtne ja loomulik meetod keha ja vaimu tervendamiseks
 Ilmunud: 9-2009

Stanley Fisher, Ph.D.

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Stanley Fisher (1927-2009) oli psühholoog ja psühhoanalüütik, kelle kogemused hüpnoosi vallas hõlmasid nii meditsiini, psühholoogiat kui ka kohtupsühhiaatriat. Ta töötas umbes kaheksasaja kirurgilise haigega ja avastas, et enne ja pärast operatsiooni tehtud enesesisendused võivad aidata patsiendil maandada ärevust, lõdvestada lihaseid, alandada vererõhku ja töötada kirurgiga kui partner. Järgides lihtsaid juhiseid, saad luua just sulle sobiva üheksakümnesekundilise hüpnoosiharjutuse, mis aitab muutuda ja terveneda. Enesehüpnoosi abiga võid loobuda halbadest harjumustest, valmistuda eksamiks, vastutusrikkaks esinemiseks, hüppeks karjääriredelil või koguni raskeks kirurgiliseks operatsiooniks. Raamatust leiad lihtsa testi, kuidas mõõta enda hüpnoosile allumise võimet ja juhised enesehüpnoosiharjutuse koostamiseks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Edu seitse vaimset seadust. Sinu unistuste täitmise käsiraamat
 Ilmunud: 6-2009

Deepak Chopra

Tõlkinud Stella Noa
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 118 lk

Läbi müüdud!

Sa kannad seda raamatut endaga kogu elu ja pöördud selle juurde ikka ja jälle tagasi, sest neil lehekülgedel on kirjas saladused, kuidas kõik unistused tõeks muuta. Toetudes loodusseadustele, mis hõlmavad kogu loodut, purustab Deepak Chopra müüdi, et edu toovad raske töö, plaanipärane tegevus ja edasipüüdlikkus. Kui me suudame mõista oma tegelikku olemust ja õpime elama kooskõlas loodusseadustega, saavutame heaolu, tugeva tervise, rahuldust pakkuvad suhted ja ainelise külluse sundimatu kergusega. Raamat annab selged ja lihtsad juhised, kuidas seda ajatut tarkust samm-sammult omandada ja rakendada, et elada unistuste elu.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu tervendavad meditatsioonid
 Ilmunud: 6-2009

Louise L. Hay

Tõlkinud Alari Lahe
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 137 lk

Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Louise L. Hay, vaimne õpetaja ja lektor, on avaldanud 14 populaarset raamatut. Ta õpetab, kuidas kasutada oma loova jõu kogu potentsiaali eneseabiks ja -arenguks. Sellest raamatust võib leida elutarkust paljudest valdkondadest: armastus ja seksuaalsus, tervenemine ja surm, usk ja vaimne kasv. Need nõuanded tugevdavad keha ning rikastavad vaimu, samas on nad praktiliste teadmistena rakendatavad ka igapäevaelus.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Ravikoodi murdmine. Avasta piiramatu tervendava jõu 7 võtit
 Ilmunud: 5-2009

Dr Bruce Forciea

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Kui sa oled haige, otsib sinu teadvus tervendavat informatsiooni. See toimub automaatselt, ilma sinupoolsete pingutusteta. Tervendav informatsioon voolab läbi nelja kanali. Need on molekulaarne, energia-, meele-keha ja mittelokaalne kanal. Molekulaarne kanal kannab informatsiooni molekulilt molekulile, näiteks siis, kui sa kasutad vitamiine, mineraalaineid, ravimtaimi või ravimeid.
Energiakanalis liigub informatsioon erinevate jõudude, peamiselt elektromagnetjõu kujul. Sellisteks jõududeks on näiteks valgus, elekter, magnetism ja mehaaniline jõud.
Meel võib kehale saata tervendavat informatsiooni meele-keha kanali kaudu. Meel tõlgendab tajudelt saadud informatsiooni, omastab selle ja annab sellele tähenduse. Informatsioon edastatakse meelelt kehale neuroendokriinsüsteemi kaudu. Ja lõpuks voolab informatsioon mööda salapärast mittelokaalset kanalit. See on kõige kummalisem kanal, sest seal liigub informatsioon valguse kiirusest kiiremini. Sageli kasutavad inimesed tervenemiseks ainult ühte infoallikat, kas ühte ravimit, ühte ravimtaime või ühte kehateraapia meetodit, näiteks füsioteraapiat või massaaži. Täieliku tervenemise võtmeks on kasutada kõiki kanaleid.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sisemise tervendaja äratamine. Mõtteväljaravi koheseks hirmudest, ärevusest ja emotsionaalsetest kannatustest vabanemiseks
 Ilmunud: 4-2009

Roger J. Callahan, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Mõtteväljaravi (MVR) on uudne ravimeetod, mida kasutatakse psüühikahäiretest – foobiatest, ärevusest, stressist, kinnismõtetest ja sõltuvustest –, aga ka füüsilisest valust vabanemiseks. See toetub üksiti tänapäeva kliinilisele psühholoogiale, kinesioloogiale ja tuhandeid aastaid vanale hiina meditsiinile. MVR on kõrvalmõjudeta ja annab kiireid tulemusi, sest tervenemiseks pole tarvis teha muud, kui koputada energiakanalitel asuvatele kehapunktidele, et vabastada tõkestused – ravi kulgeb ilma nõelte, tablettide ja muude väliste abivahenditeta. Mõtteväljaravi võtmeks on algoritmid: iga probleemi raviks on välja töötatud eriomane koputuste sari. Koputused on seatud kindlasse järjestusse nagu koodluku šiffer. Kui järjestus ei ole õige või punktid pole sobivad, siis lukk ei avane, aga kui kõik on õige, leiab aset kiire ja tavaliselt kestev tervenemine. Raamatu autori väitel on igat algoritmi kontrollitud sadade ja mõnel juhul isegi tuhandete inimeste peal.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mida ... me üldse teame!? Avasta lõputud võimalused, kuidas muuta oma argireaalsust
 Ilmunud: 3-2009

William Arntz, Betsy Chasse ja Mark Vicente

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane ja raamatu kujundanud Larissa Hise Henoch

Pehme köide, 282 lk

Hind 15 €

Universum on metsik ja ennustamatu, täis potentsiaali – miks on siis sinu mõtted oma elust nii piiratud? Sa mõtled, et pead tegema iga päev ühte ja sama tööd, mõlgutama samu mõtteid, tundma samu tundeid. Mõtle veel. 2004. aasta menufilm “Mida ... me üldse teame!?” (What the Bleep Do We Know!?) oli osalt dokumentaalne, osalt kunstiline avastusretk inimvaimu mõõtmatute võimaluste maailma ja pakkus täiesti uut arusaama inimelu tähendusest. Intervjueerides maailma tuntuimaid füüsikuid, neurolooge, teolooge, biolooge ja arste, otsisid filmi autorid vastuseid küsimustele kvantfüüsika, vaimsuse ja elu mõtte kohta ning uurisid nende seost inimese tajude, uskumuste, mõtete ja vaimu endaga. Filmist välja kasvanud raamat vaatleb veelgi eksistentsiaalsemaid küsimusi ja annab sulle nõu, kuidas muuta oma elu ning mõista oma sisemist jõudu ja sidet universumiga. See raamat ei paku selgeid vastuseid, vaid esitab vaimu avardavaid küsimusi, mis julgustavad avastama ennast ja oma elu väljaspool igapäevast tegelikkust. Sa avastad, et võid ise luua oma reaalsuse – uue elu ja uue mõtteviisi. Raamatu aluseks olnud film oli üksnes teekonna algus. Raamat võtab filmis käsitletud ideed, arusaamad ja teadusavastused lähtepunktiks, kust hakata avastama uue paradigma aluseid, oma sisemiste protsesside kvantfüüsikat ja tuntud universumi piire.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tõelised hetked
Avasta tõelise õnne saladus
 Ilmunud: 3-2009

Barbara De Angelis, Ph.D.

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 240 lk

Läbi müüdud!

Barbara De Angelis on Ameerika hinnatumaid ja mõjukamaid inimsuhete asjatundjaid, kes on oma positiivsete õpetustega armastusest, õnnest ja elu mõttest mõjutanud miljoneid inimesi. Autor mõtiskleb õnne ja rahulolu võimalikkuse üle majanduslanguse-aegses tasakaalutus ja kriisis ühiskonnas ning küsib, miks inimene pole kunagi õnnelik siin ja praegu, vaid valmistub pidevalt tulevikuks, jättes märkamata igas hetkes peituvad väikesed imed. Raamat räägib rahulolu ja tähendusrikkuse kogemisest praegu, mitte siis, kui meil on rohkem raha või kui me oleme leidnud õige partneri või saavutanud täiusliku kehakaalu. See annab nõu, kuidas taasavastada tõelised hetked oma partneri ja laste seltsis, tõelised hetked seoses töö ja ajaviidetega ning eelkõige tõelised hetked iseendaga. Autor kutsub meid sisemisele teekonnale, mis viib igatsetud rahu ja teostumuseni.
Kui me veedame oma elu, valmistudes tulevikuks, selle asemel, et nautida olevikku, siis lükkame õnne edasi. Me kaotame võime tunda rõõmu ning magame tõelised hetked maha.
Raamatust saad teada, kuidas:
... olla õnnelik just siin ja praegu – sellega, mis sul on, ja sellena, kes sa oled.
... muuta eluraskused hinnalisteks õppetundideks.
... kogeda tõelise armastuse ja läheduse hetki oma partneriga.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Paraspioonid. Tõsilugu USA ülemeelelise sõja programmist
 Ilmunud: 12-2008

Jim Marrs

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 235 lk

Läbi müüdud!

Raamat viib lugeja USA armee kunagise ülisalajase kaugvaatlusüksuse kulisside taha, et näidata, kuidas sõjavägi kasutas selgeltnägemisvõimet nii relva kui ka tööriistana. Ehkki kaugvaatlustehnikat arendati mitme valitsusasutuse, sealhulgas CIA, eestvõttel ja järelevalve all, polnud suurem osa ameeriklasi sellest enne käesoleva teose ilmumist midagi kuulnud. Möödunud sajandi seitsmekümnendatel aastatel moodustas USA armee Kongressi toetusel ülemeeleliste võimetega inimestest väikese kaugvaatlejate rühma. Need sõdurid/paraspioonid väljusid kehast, et luusida ringi Nõukogude sõjaväeosades ja Kremli koridorides, nendega peeti nõu, et ära hoida Nõukogude Liidu kavandatud atentaat president Ronald Reaganile. Kui Ühendriigid valmistusid 1991. aastal Lahesõjaks, tungisid nad Iraagi relvapeidikutesse. Raamatus räägitakse ka mõistatuslikest toimikutest, mis kajastavad meie planeedi tulevikku, ufo-saladusi jms.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu pärast surma. Tõenduse taak
 Ilmunud: 9-2008

Deepak Chopra

Tõlkinud Stella Noa
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 232 lk

Läbi müüdud!

Mis juhtub pärast surma? Kas see on küsimus, mille vastust pole meil määratud teada; mõistatus, mille lahenduse hoiab universum endale? Deepak Chopra väitel leidub piisavalt tõendeid, et “teispoolsus” pole sellest maailmast läbipääsmatu seinaga eraldatud – õigupoolest hõlmab kõiki maailmu, kõiki aegu ja kõiki kohti üksainus reaalsus. Kui elu lõpeb, toimub hinge “üleminek” uude faasi.
See raamat toetub uusimatele teadusavastustele ja suurtele iidsetele õpetustele, et anda sulle ülevaade hauatagusest elust. Tegu on paeluva retkega teadvuse erinevatele tasanditele, kuid peamine on sõnum, et kõik, mida kohtad ja koged hauataguses elus, peegeldab sinu praegusi uskumisi, ootusi ja teadmisi. Seega saad nüüd ja praegu ise kujundada seda, mis juhtub pärast sinu surma.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Lääne teeotsija idamaistel radadel. Avastamas budismi, hinduismi, taoismi ja tantrat
 Ilmunud: 6-2008

David Pond

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 223 lk

Hind 12 €


Läänelik haridus on meid õpetanud analüüsima ja lõpplahendust otsima. Idamaine rada õpetab sellest vajadusest loobuma ning jääma vaatlejaks. Nii kohtub rändur elu müsteeriumiga – ta avastab teadvuse tasandid, mis jäävad ratsionaalse mõistuse piiridest väljapoole.
“Lääne teeotsija idamaistel radadel” aitab lääne kultuuriruumis sündinul avastada budismi, hinduismi, taoismi ja tantra filosoofilisi allhoovusi.
Raamat pakub harjutusi ja meditatsioonitehnikaid, mida on lihtne nüüdisaegse elurütmiga kohandada. Me õpime, kuidas meelt rahustada, sisehäält kuulata, inspiratsiooni koguda ja looduses tasakaalu saavutada.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Karma 101. Mida külvad, seda...
 Ilmunud: 6-2008

Joshua Mack

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 159 lk

Läbi müüdud!

Karma on moesõna, mida kuuleb kõikjal. Aga mis on selle salapärase sõna tegelik tähendus? Kas see on karistus? Jumalik õiglus? Saatus? Ettemääratus? Ei seda ega teist. Karma pole jõud, mida juhivad jumalad. Karma ei mõtle, karma ei valva sinu üle, karma ei pea nimekirja sinu tegude kohta ega kontrolli seda kaks korda üle. Karma on põhjuse ja tagajärje seadus. Sa teed midagi ja sellel on tagajärg. Miski juhtub ja sellel on põhjus. Inimesed ja universum on osa ühest suurest orgaanilisest tervikust, milles kõik on omavahel seotud ja mõjutab kõike – liblikas lehvitab Jaapanis tiibu ja Chicagos muutub ilm. Karma on neutraalne. Sina oled see, kes otsustab, kas tulemus on hea või halb. Sa lood endale ise karma, sa oled omaenda karma, sa oled oma tegude ja mõtete lõpptulemus.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Iidsed õpetused algajatele. Aura. Tšakrad. Inglid. Taassünd. Astraalprojektsioon
 Ilmunud: 3-2008

Douglas De Long

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 215 lk

Läbi müüdud!

Douglas De Long on Atlantise templitest ja Egiptuse salakoolidest pärit iidsete õpetuste põhjal välja töötanud üksikasjaliku kava, kuidas äratada kiiresti oma varjatud ülemeelelised võimed. Meil kõigil on neid võimeid. Selle raamatu abil avastad oma tõelised anded. Sinust võib saada selgeltnägija, selgeltkuulja, selgelttundja; sa õpid nägema inimese aurat ja tõlgendama selle värve, kohtuma ning suhtlema inglite ja vaimsete teejuhtidega; sa võid asuda tegutsema energiaga tervendajana, võimeka õpetajana või nõustajana. Kasuta neid imelisi andeid enda ja teiste abistamiseks. Meil kõigil on elus oma eesmärk, siin olemise põhjus. Loodetavasti leiad sa oma elu eesmärgi.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sama hing, mitu keha. Avasta tulevikumälestuste tervendav toime
 Ilmunud: 12-2007

Brian L. Weiss, M.D.

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 233 lk

Läbi müüdud!

Doktor Brian Weiss viib patsiente hüpnoosi abil möödunud ja tulevastesse eludesse. Ta on veendunud, et tulevikku saab muuta – praegused valikud mõjutavad järgmisi elusid. Külastades oma eelmisi ja tulevasi elusid, leiavad patsiendid rahu, rõõmu ja tervise. Rännakud minevikku aitavad ravida praeguseid kehalisi ja hingelisi haavu. Raamat sisaldab meditatsioonivõtteid ja harjutusi, mis aitavad eelmisi elusid meelde tuletada. “Need kaemused võivad olla soovunelmad või fantaasiad leevendamaks kaotusevalu, kuid ma ei usu, et see nii on. Olen neid kuulnud liiga palju kordi ja liiga paljudelt inimestelt.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Alati leidub abi, alati on lootust
 Ilmunud: 12-2007

Eve A. Wood, M.D.

Tõlkinud Katrin Aarma
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 254 lk

Hind 12 €Dr Eve A. Wood ühendab traditsioonilise psühhiaatria ja universaalsed vaimsed põhimõtted terviklikuks ravimudeliks, pakkudes ideid, vahendeid ja allikaid, mida vajame teekonnal rahulolu, rõõmu ja terviseni. Erakordse austuse ja kaastundega inimhinge vastu selgitab dr Wood, et aja, kannatlikkuse, valmisoleku ja lootuse abil suudame toime tulla ka kõige raskemate katsumustega ning jõuda vaimse tervise ja sisemise rahuni.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Enesetervendamise uus maailm
Tšakrate avamine ja energiavälja noorendamine
 Ilmunud: 10-2007

Bente Hansen

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 258 lk

Läbi müüdud!

Tuginedes oma tööle vaimse nõustaja, tervendaja ja reiki meistrina, kirjeldab Bente Hansen iga inimest ümbritseva kolmemõõtmelise energiavõrgustiku ainulaadset ehitust. Käsiraamat annab nõu, kuidas tasakaalustada oma energiat, lähenedes tervisele neljal tasandil: kehalisel, meele-, tunde- ja vaimsel tasandil.

Autor tutvustab võtteid, mis aitavad:
· terveneda positiivsete tõekspidamiste abil
· ületada hirmu
· väärtustada sisemist ilu
· saada kontakti loodusega
· mediteerida ja lõõgastuda
· taastada ja tervendada oma energiavõrgustikku
· suhelda vaimsete teejuhtidega

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Reinkarnatsiooni saladus
Tõendid ja nende analüüs
 Ilmunud: 9-2007

J. Allan Danelek

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 272 lk

Läbi müüdud!

Mis meiega juhtub, kui me sureme?
1952. aastal meenus Ameerika koduperenaisele Virginia Tighe’le hüpnoosi all tema eelmine elu kaheksateistkümnenda sajandi Iirimaal. Ehkki skeptikud asusid otsekohe tõestama, et tegemist on pettusega, ja hävitasid aastateks hüpnoosiseansi läbi viinud Morey Bernsteini hea nime, sai sellest juhtumist alguse lääne maailma huvi reinkarnatsiooni vastu koos tänini kestva poleemikaga surmajärgse elu võimalikkusest. Käesolev raamat tutvustab aastakümneid väldanud vaidluse poolt- ja vastuargumente, andes sõna nii reinkarnatsiooniteooria toetajaile kui ka vastastele.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eludevaheline elu
Hüpnoteraapia vaimse regressiooni abil
 Ilmunud: 6-2007

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

See hüpnoosikäsiraamat on pühendatud nii kõigile hüpnoteraapiaga tegelejatele kui ka neile, kes otsivad selgust oma vaimse päritolu kohta.
Ehkki raamat annab praktilisi juhiseid, kuidas jõuda vaimuilma-mälestusteni, ja on kasulikuks metoodiliseks abivahendiks elukutselistele hüpnoterapeutidele, pakub see huvi kõigile, kes on põnevusega lugenud autori kahte eelmist raamatut “Hinge rännak” ja “Hinge saatus”.
Dr Newtonit peetakse teerajajaks, kes on toonud päevavalgele vaimuilmaelu saladused.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tšakraravi ja teadlikkus karmast
 Ilmunud: 5-2007

Keith Sherwood

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 271 lk

Läbi müüdud!

Tingimusteta rõõmu seisund on kättesaadav igaühele. Suurimaks takistuseks selleni jõudmisel on kiindumine maailma, mille on tekitanud karmakoorem. Autor on loonud uudse astmelise programmi parema energeetilise tervise saavutamiseks. Raamat aitab mõista, mida kujutab endast inimese energiasüsteem, kuidas elavdada tšakraid, tugevdada aurat ja töötada kundalini energiaga, kuidas mõjutab energiaringe sinu tervist, lähedasi suhteid ja vaimset arengut, kuidas karma tekkis, mis on karmakoorem ja kuidas sellest vabaneda, et tunda taas rõõmu ja naudingut.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu parim aeg
 Ilmunud: 3-2007

Antti Heikkilä

Tõlkinud Paul Oja
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 160 lk

Läbi müüdud!


Inimesed tulevad arsti vastuvõtule, probleemide lahendused sisimas kaasas. Nad vajavad üksnes vestlust, selgitusi ja pisut julgustust. Inimese hinge süvakihtides on võimsaid ravivaid jõude. Meel on oma olemuselt terve. Ka kõige lootusetum olukord võib muutuda, kui vaid leidub tahet seda parandada. Kõik sisemised energiad püüdlevad tervise poole kas või käesoleva hetke heaolu arvel. Isegi kui oled teel paradiisi, võivad muutused haiget teha. Haigus on üks tasakaaluseisund ja tervis teine. Üleminek ühest seisundist teise ei ole alati kerge. See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast hästi tunda. NÜÜD VÕI MITTE KUNAGI! JUST PRAEGU ON KÄTTE JÕUDNUD ÕIGE HETK! ELU ALLES ALGAB.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Iidsed ravivõtted
Hingelise ja vaimse arengu käsiraamat
 Ilmunud: 10-2006

Douglas De Long

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 219 lk

Läbi müüdud!

Vana-Egiptuse ülempreestrid viisid tuhandeid aastaid tagasi läbi erilist riitust – lõplikku sissepühitsemist. Suures püramiidis aset leidnud salajases tseremoonias olid ühendatud iselaadne skandeerimine, hingamine ja meditatsioon. Pärast püha kombetalitust olid pühitsetud valmis astuma maailma kui ravitsejad. Douglas De Long selgitab, kuidas kasutada iidse maailma ravitarkusi nüüdisajal arendamaks endas ülemeelelisi ja ravitsejavõimeid. Raamatus on juttu helivõngetega tervendamisest, kundalini äratamisest, tšakrate tasakaalustamisest, kolmanda silma avamisest, värviteraapiast, energiaravist ja hingerännu meetoditest. Nende meetodite omandamine aitab sul saavutada kestva vaimse, emotsionaalse ja füüsilise heaolu.
Douglas De Long (Kanada) on energiaga ravitseja ja sensitiiv, kes tegutseb hüpnoterapeudi, tšakrate asjatundja, vaimse teejuhi ja nõustajana. Viimase kaheteistkümne aasta jooksul on tema juhendamisel rännanud enam kui kaheksasada inimest hüpnoosi abil tagasi eelmistesse eludesse. Ta on läbi viinud vaimse arengu kursusi, millest on osa võtnud sadu õpilasi.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jooga seitse vaimset seadust
Keha, meele ja vaimu tervendamise käsiraamat
 Ilmunud: 6-2006

Deepak Chopra, M.D.
David Simon, M.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 213 lk

Läbi müüdud!

Jooga on populaarne kehaliste harjutuste süsteem, mida harrastatakse suurendamaks paindlikkust, tasakaalu, lihasjõudu ja kannatlikkust. Vähem teatakse, et see on ka filosoofiline õpetus, mis pakub lihtsaid, kuid mõjuvaid võtteid õnnelikuma, tervema ja külluslikuma elu elamiseks. “Jooga seitse vaimset seadust” avab värava jooga sügavamasse vaimsesse mõõtmesse, tutvustades lisaks füüsilistele harjutustele joogafilosoofia põhitõdesid, meditatsioone ja mantraid, mis aitavad vaigistada meelt ning avardada teadvust. Käesolevas raamatus kirjeldatud joogaprintsiibid ja -tehnikad võivad saada võtmeks, mis avavad ukse loovuse, armastuse, kaastunde ning igakülgse edu juurde. Toomaks nüüdisaegsesse joogasse tagasi vaimsuse, võtavad autorid vaatluse alla jooga kaheksa traditsioonilist haru, millest ainult üks, asana, käsitleb neid füüsilisi asendeid, mida inimesed tavaliselt joogaga seostavad.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sinu keha räägib sinuga
Mõtete ja tunnete mõju tervisele
 Ilmunud: 3-2006

Debbie Shapiro

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Jerry Goldie

Pehme köide, 268 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Sinu keha peegeldab su mõtteid ja tundeid. Kui oskad kuulata keha sõnumeid, võid ära hoida ja leevendada füüsilisi vaevusi, vabanedes ühtaegu lahendamata probleemidest, kivistunud mõttemustritest, alateadvusse kuhjunud hingehaavadest.
Seda raamatut lugedes mõistad, kuidas
• meeleseisund mõjutab füüsist;
• iga tunne ja mõte on seotud teatava kehaosa ja haigusega;
• lahendamata probleemid kahjustavad tervist;
• kasutada oma vaimu- ja südamejõudu, et tervendada keha loova visualisatsiooni, lõdvestuse ja meditatsiooni abil;
• teadlik hingamine, liikumine ja täiendravi aitavad tervenemisele kaasa.

Inglanna Debbie Shapiro on aastaid tegelnud jooga, psühholoogia ja budistliku meditatsiooniga. Ta on kirjutanud koos oma abikaasa Eddie Shapiroga rea menukaid eneseabiraamatuid, üheskoos tegutsetakse tunnustatud vaimsete õpetajatena.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimu anatoomia. Jõu ja tervenemise 7 astet
 Ilmunud: 1-2006

Caroline Myss, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 256 lk

Hind 14 €

Stress on kõigi füüsiliselt avalduvate haiguste peamiseks põhjuseks. Veelgi enam, iga emotsionaalne ja vaimne kriis on seotud teatud kindla kehaosa probleemidega. Paljud südamehaiged on mingi elukogemuse tõttu loobunud lähedusest ja armastusest; inimesed, kes kannatavad valusid selja alaosas, on pidevas rahahädas; vähihaiged ei ole sageli vabaks lasknud minevikusidemeid, neil on lõpetamata töid ja lahendamata emotsionaalseid probleeme; verehaigused kaasnevad tihti perekonna või päritoluga seotud vastuoludega. Raamat tutvustab haiguste energeetilisi põhjusi ja tervenemisega seotud väljakutseid. Tervenemine ei tähenda alati füüsilise keha paranemist haigusest. See võib tähendada ka seda, et inimese vaim on vabaks lasknud enda või teistega seotud, pikka aega kinni hoitud hirmud ja negatiivsed mõtted. Selline vaimne vabanemine ja tervenemine võib toimuda isegi siis, kui inimese keha füüsiliselt sureb.
Inimese energiakeha mõistmaõppimine on vahend endast arusaamiseks. Energiakeha anatoomiat uurides hakkad mõistma oma elus valitsevaid mudelid ning meele, keha ja vaimu koostööd. See omakorda võib viia emotsionaalse ja füüsilise tervenemiseni. Tundes energiakeha anatoomiat, suudad sa lugeda keha nagu kirjapandud teksti. Sa mõistad, mis sulle jõudu annab ja mis sind nõrgestab. Autor toetub erinevatele vaimsetele traditsioonidele – hinduistlikule õpetusele tšakratest, kristlikele sakramentidele ja kabala elupuule.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Üheksa teed koju
Keha ja hinge vaimne tervendamine
 Ilmunud: 10-2005

Nicholas C. Demetry, M.D. & Edwin L. Clonts, M.D.

Tõlkinud Jürgen Innos

Pehme köide, 256 lk

Läbi müüdud!

Inimese olemuse mõistmine aitab kaasa tervenemisprotsessile. Raamatu autorid on avastanud, et iidsed õpetused enneagrammist, selle üheksast erinevast isiksusetüübist, energiakehast ja tšakratest kinnitavad ja selgitavad keha, meele ja vaimu vahelisi seoseid. “Üheksa teed koju” käsitleb neid tarkusi seotuna psühholoogia ja tavameditsiiniga, pakkudes lisaks mitmeid meditatiivseid ja tervendavaid harjutusi, mis aitavad ühendada oma inimlikku ja jumalikku olemust. Lugejat ootab ees põnev eneseavastusretk, mille käigus paranevad vanad haavad, muutuvad kivistunud hoiakud, terveneb keha ja uueneb loomus.
Nicholas C. Demetry, M.D., on eneseteostuslikele rännakutele pühendunud USA psühhiaater, kes on ühendanud mitmeid traditsioonilisi ja alternatiivseid ravivõtteid. Edwin L. Clonts, M.D., töötab Minnesota ülikooli perearstiosakonnas dotsendina, tegutsedes ühtlasi praktiseeriva arstina, kelle töö põhirõhk on asetatud ennetustegevusele.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hinge saatus
Uued eludevahelise elu uuringud
 Ilmunud: 8-2005

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 303 lk

Hind 18 €

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Autor omab doktorikraadi nõustavas psühholoogias, on litsentseeritud hüpnoterapeut ja Ameerika Nõustajate ühingu liige. Ta on õpetanud kõrghariduslikes õppeasutustes ja tegeleb Los Angeleses erapraksisega. Dr Newton on välja töötanud aegregressiooni tehnika, mille abil saab hüpnoosis inimese viia tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale eludevahelisse ellu vaimuilmas. Teda peetakse teerajajaks, kes on toonud päevavalgele vaimuilmaelu saladused. Aastakümneid kestnud uurimistöö käigus on ta viinud sadu sügava hüpnoosi seisundis kliente tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale – eludevahelisse ellu. Selles raamatus selgitab autor järgmisi küsimusi: Kuhu viib salapärane tunnel, kustkaudu hing siit ilmast lahkub? Kas me kohtume teises ilmas oma sõprade, armastatute ja ... lemmikloomadega? Kas me valime enne sündi ise oma keha, anded, võimalused, vanemad? Kas iga hing sobib igasse kehasse? Kes on kummitused? Kas pahateole järgneb vaimuilmas karistus? Mida kujutab endast tegelikult “viimne kohtupäev”? Kui pikk on taassünniahel?

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Atmani projekt
Transpersonaalne vaade inimese arengule
 Ilmunud: 6-2005

Ken Wilber

Tõlkinud Jürgen Innos
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 270 lk

Raamat on läbi müüdud.

Mõjuka Ameerika filosoofi Ken Wilberi “Atmani projekt” oli esimene teos, milles õnnestus sulandada ühtseks tervikuks ida ja lääs, konventsionaalne ja kaemuslik, ortodoksne ja müstiline. Tegemist on peamiste Lääne psühholoogia koolkondade ja maailma kesksete religioossete õpetuste sünteesiga, mida on nimetatud psühholoogia ajaloo oluliseks teetähiseks. Ligi kahemeetrine raseeritud peaga Ken Wilber on anomaalne nähtus nii tänavapildis kui ka akadeemilisel maastikul. Tema teoseid on tõlgitud tänaseks rohkem kui kahekümnesse keelde, seega on ta üks enim tõlgitud tänapäeva Ameerika filosoofe.

Kahekümne kaheselt loobus Wilber biokeemia õpingutest Duke’i ülikoolis ja pühendus askeetlikule elule, mida täitis igapäevane meditatsioon ja raamatute lugemine-kirjutamine. 1995 ilmus Ken Wilberi kavandatava “Kosmose triloogia” esimene osa, kaheksasajaleheküljeline “Seks, ökoloogia, spirituaalsus”, mis kujunes USA aasta enimmüüdud teadusraamatuks. Wilber ei ole kunagi võtnud vastu õppejõu kohta üheski ülikoolis, samuti ei osale ta põhimõtteliselt teaduskonverentsidel. Ta tunnetas juba varases nooruses, et tema kutsumuseks on raamatute kirjutamine, seepärast ei soovi ta raisata aega vana materjali ülekordamisele. Viimastel aastatel on ta siiski hakanud sagedamini avalikkuse ees esinema, eriti ühiskondlikel päevakajalistel teemadel. Wilberi sulest on ilmunud kakskümmend raamatut. Kõiki tema teoseid läbib mõiste “integraalne”. Esimesest raamatust alates on ta püüdnud ühendada Ida ja Lääne psühholoogiat, teadust ja religiooni, empiirilist ja kaemuslikku. Wilberi teooria on “kõiksuse teooria”, mis püüab haarata tervikut. Kuna ta on üle kolmekümne aasta iga päev mediteerinud, põhineb tema ida filosoofia käsitlus sügaval isiklikul kogemusel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vägivallatu suhtlemine
Elu keel
 Ilmunud: 5-2005

Marshall B. Rosenberg, Ph.D.

Tõlkinud Sirli Kivisaar
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud. Viimased raamatud saadaval ainult Rahva Raamatus ja Apollos.

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Vägivallatu suhtlemine (VVS) on meetod kaastundlike suhete saavutamiseks, mille töötas välja 1963. aastal Marshall B. Rosenberg, kes on seda sestsaadik pidevalt täiendanud. VVS pakub põhitõdede raamistikku ja oskusi, lahendamaks inimeste probleeme kõige intiimsematest muredest kuni globaalpoliitiliste konfliktideni.
VVS aitab konflikte vältida ja lahendada; ennast väljendada, nii et sind kuuldakse ja kuulda võetakse; luua töö- ja eraelus suhteid, mis põhinevad vastastikusel austusel, kaastundel ja koostööl; rahuldada oma vajadusi teiste inimeste huvisid kahjustamata; saavutada senisest sügavam ja usalduslikum side oma pereliikmete, töökaaslaste, naabrite jt. VVS õpetab, kuidas keskenduda meile kõigile ühistele tunnetele ja vajadustele, selle asemel et mõtelda ja rääkida, kasutades paljusid harjumuspäraseid keelendeid, mis soodustavad iseendale, teistele ja meid ümbritsevale maailmale suunatud vägivalda. VVS julgustab inimesi osalema loovates dialoogides, mis aitavad saavutada täielikku rahulolu pakkuvaid lahendusi.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kokteil ühele
 Ilmunud: 3-2005

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 133 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

Tavaliselt aeg venib, kui ootad. Ent mõnikord liigub kell ootaja jaoks liigagi kiiresti. Nii oli see ka täna. Harry oli lubanud tulla kell kaks, kuid osutid näitasid juba poolt kolme ja siis nelja. Oli selge, et Harry ei tule enam. Ootaja tellis veel ühe kokteili, kuid ta oli lootuse kaotanud. Kõik oli lõppenud. Lõppenud? Ei! Temaga ei käituta nii alatult! Ükski mees ei murra tema südant! Tütarlaps tõusis otsustavalt laua tagant, haaras toolilt koti ja suundus välisukse poole ... kuid siis peatas teda hele kõlksatus – kiiruga lahti jäänud kotist kukkus baaripõrandale 32-kaliibriline püstol ...

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Lõbus ja ohutu
 Ilmunud: 2-2005

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 137 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

Kui raha ei jätku isegi teise kokteili jaoks, on olukord rohkem kui tõsine ja midagi tuleb kiiresti ette võtta. Kuid mida?
Võimalusi on mitmeid: pangarööv – eeldab külma närvi; väljapressimine – aega ja mahukat kodutööd nõudev ettevõtmine; kaubamajavargus – alandav ...
Aga siiski on ka midagi, mis sobib suurepäraselt viiele noorele veetlevale daamile. Midagi, mis on lõbus ja ohutu.
Ohutu?

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Numeroloogia käsiraamat
Numbrite varjatud sõnum
 Ilmunud: 2-2005

Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 222 lk

Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Numeroloogia on kunst ja teadus, mis õpetab, et numbrid väljendavad korrapäraselt vahelduvaid kosmilisi vibratsioone. Numeroloogid usuvad, et inimese sünnikuupäev ja kohe pärast sündi antud nimi näitavad tema sünnihetkel universumis valitsenud kosmilisi võnkeid, mis mõjutavad iseloomu ja saatust. Seega, kui inimene elu jooksul ebausklikult nime muudab, et seeläbi paremat saatust pälvida, võib tegu olla vaid enesepettusega. Sünninimi ja -kuupäev väljendavad muutumatult lähtepunkti, kust inimene oma elu alustas. Samas, kui inimene teeb oma elus ja ellusuhtumises läbi mingi suure muutuse ning seejärel oma nime muudab, võib uus nimi väljendada tema olemuses toimunud muutust.

Numbrid ja arvud on ise asjad. Numbrid väljendavad omadusi ja kvaliteeti, arvud hulki ja kvantiteeti. Numbrid toimivad vaimses plaanis, arvud on mõõtmiseks.
Juba muistsed hiinlased ja egiptlased lõid mitmesuguseid numeroloogilisi süsteeme. Hindud olid ilmselt esimesed, kes uurisid numbrite ja tähestiku tähtede vahelisi seoseid. Sama ideed rakendasid babüloonlased, pärslased, kreeklased ja heebrealased. Hindude perioodiline süsteem rajanes numbritel 1–7. Selle võtsid üle heebrealased, kes hakkasid elama seitsmepäevase nädala rütmis.
Antiikajal tegeles numbrite tähenduste otsimisega Kreeka müstik ja filosoof Pythagoras, keda loetakse numeroloogia isaks. Makrokosmilisel tasandil esindavad numbrid 1–9 Pythagorase järgi universaalseid printsiipe, mikrokosmiliselt, inimese tasandil, aga omadusi, võimeid ja sündmusi. Filosoof uskus, et “kõik asjad on numbrid” ning et numbrid esindavad vaimseid iseseisvaid olemisvorme, mille kohalolek on tajutav kõiges eksisteerivas.

Tõeline numbrisümboolika varamu on piibel. Nii Vana kui ka Uue Testamendi numbrikasutuses leidub sügavaid varjatud tähendusi, mis jäävad pealiskaudsele lugejale märkamatuks.
Tänapäeva numeroloogia on välja kasvanud kõigist mainitud kontseptsioonidest.
Sündides saad sa ellu kaasa neli isiklikku numbrit. Need räägivad sulle sinu kutsumusest, eluülesandest, õppetükist, mille pead omandama, ning vaimsest arengust, mida võid kogeda. Need neli isiklikku numbrit on elutee number, hingenumber, välise isiksuse number ja nimenumber. Raamatus vaadeldakse numbreid 1–78.
Numeroloogia on kunst ja teadus, mis uurib:

• milline on sinu elueesmärk
• mis mõjutab sinu noorust, täisiga ja vanaduspõlve
• missugused kogemused ootavad sind erinevatel eluetappidel
• millist varjatud sõnumit kannab sinu nimi
• kuidas sa sobid oma kaaslastega
• milline nimi anda oma lapsele

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Wanda, sa oled meeletu
 Ilmunud: 10-2004

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 150 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

“Ma kardan nii isa kui ka oma elu pärast. Teie olete minu ainus lootus!” Hallide silmade pilk oli meeletu.
Frank Steel süütas sigareti ja vaatas nääpsukest tütarlast enda vastas toolil.
“Miks?” küsis ta sõbralikult naeratades. “Kas te kahtlustate kedagi?”
“Oh jaa! Viimasel ajal on nii mõndagi juhtunud ... ja ma nägin und!”
“Und?”
“Ma ei ole hull – minu unenäod lähevad alati täide. Nägin väga võluvat kassi verd limpsimas.”
Frank vilistas. “Ja te olete veendunud, et unenäo kass on teie isa noor naine?”
“Jah!”

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hinge rännak
Eludevahelise elu uuringud
 Ilmunud: 5-2004

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kärt Juhasoo-Lawrence
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 261 lk

Hind 18 €

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Kakskümmend üheksa inimest kirjeldavad sügava hüpnoosi seisundis oma endisi elusid ja eludevahelisi kogemusi igavesti eksisteeriva hingena.
Neid kummalisi meenutusi lugedes saad teada, mis tunne on surra; mis ootab ees pärast surma; kuidas hing valib endale maise keha; milline on elu eesmärk.
Raamatu autori, hüpnoterapeut dr MICHAEL NEWTONi huvi hauataguse elu vastu sai alguse päevast, mil ühele tema patsiendile meenus hüpnoosiseansi ajal eelmine elu.
Tööd jätkates veendus psühhiaater, kui oluline on vaimsete häirete ravi seisukohalt side, mis eksisteerib eelnevate elude ja tänase olemasolu vahel.
Veelgi enam, ta tõdes, et inimene suudab hüpnoosis viibides kirjeldada ka maiste elude vahelist elu — VAIMUSILMA KAUDU ON VÕIMALIK NÄHA VAIMUILMA.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mõrv Green Islandil
 Ilmunud: 4-2004

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 138 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

Kui ookeani kaldal asuvas väikeses majas sureb selle omanik, eakas daam, kelle ainsaks kaaslaseks oli juba aastaid vana poolpime kass, ei suuda keegi uskuda, et tegu on mõrvaga. Kui aga üksteise järel hakkavad Green Islandile saabuma nii noored kui ka aastates pärijad, muutub olukord põnevaks. Kas tõesti ihaldab see kirju seltskond maja, mis peab vaevalt vastu esimesele sügistormile.
Ja siis leitakse vanadaami testament, mille avamisel selgub, et ta on määranud – põrunud, nagu ta oli olnud kogu elu! – oma kassi ja maja ainupärijaks kõigile tundmatu mehe – Frank Steeli.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!100 päeva hea tervise, väärt seksi ja pika elueani
Taoistliku jooga ja chi kungi käsiraamat
 Ilmunud: 4-2004

Eric Steven Yudelove

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Hind 13 €


Inimene on alati otsinud võimalusi olla tervem ja elada kauem. Elu on kõige suurem varandus, milleta rahal, uhketel majadel ja luksusautodel on vähe tähtsust. Eric Steven Yudelove’i raamat tutvustab taoistide muistseid tervise ja pikaealisuse saladusi sajapäevase chi kungi, taoistliku jooga, noorendava enesemassaaži ja üldtugevdavate harjutuste programmi raames. Need pole religioossed toimingud, ehkki erinevad suuresti Lääne kehakultuurist. Eesti lugejale saab säärane hulk taoistlikke tarkusi kättesaadavaks esimest korda. Neljateistnädalase treeningu käigus õpid sa chi kungi, kuut tervendavat heli, baduanjiniks ehk kaheksaks brokaaditükiks kutsutud harjutustetsüklit, taoistlikku enesemassaaži, seksuaalset kungfud ning sisemiseks naeratuseks ja kuldse õie avamiseks nimetatud tegelusi.
Sa õpid, kuidas
• püsida terve ja nooruslikuna
• muuta end paindlikumaks ja tugevamaks
• vaigistada meelt
• parandada eluenergia voolu kogu kehas
• tekitada viit ihu ja hinge tervendavat heli
• sooritada enesemassaaži, mis väljutab mürkaineid, ergutab vereringet, stimuleerib luuüdi, lõdvestab lihaseid ja kõõluseid
• kaitsta end võõraste mõjutuste eest
• näha aurasid
• kasutada seksuaalenergiat aju, närvisüsteemi ja lülisamba noorendamiseks ning kurnatusest vabanemiseks
• hingamisega meeste liigset suguiha maandada ja naiste orgasmi kiirendada

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jõud sinu sees
Elu tervendavate meditatsioonide autor
 Ilmunud: 2-2004

Louise L. Hay

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!
Louise L. Hay, nõustaja ja õpetaja, kes noore naisena vähki põdedes keeldus vaatamata arstide hoiatustele operatsioonist, on pärast tervenemist kirjutanud kakskümmend raamatut ja pidanud hulga seminare ning loenguid, mille sõnumiks on:
Meis kõigis peitub jõud muuta oma elu, kui oleme valmis muutma oma mõtlemist ja lahti laskma mõttemallidest, mis hoiavad kinni minevikus. Kui oleme tõepoolest valmis vaeva nägema, võime oma meeles, kehas ja elus läbi viia uskumatuid muutusi. Meis peituv jõud võib viia täiusliku tervise, täiuslike suhete ja täiusliku töökohani ning tuua meile kõikvõimalikke hüvesid. Et seda kõike saada, peame uskuma, et see on võimalik, ning olema valmis lahti laskma elumudelitest, mis loovad soovimatuid olusid. Kui suhtume oma hädadesse ja probleemidesse kui võimalusse mõelda, mismoodi elu muuta, siis oleme tugevad. Paljud inimesed, kes on üle saanud raskest haigusest, ütlevad, et see oli nende kõige imelisem kogemus, sest andis võimaluse vaadata oma elule teise nurga alt. Paljud inimesed seevastu käivad ringi ja kaeblevad: “Olen haige, mul on valud, palun, doktor, tehke mind terveks.” Niisugustel inimestel on raske haigusest paraneda või oma probleemidega hakkama saada. Mida tugevam on su side oma sisemise jõuga, seda vabam oled kõigis eluvaldkondades. Vastutus on meie võime toimida olukorrale vastavalt. Meil on alati valikuvõimalus. See ei tähenda, et me eitame seda, kes me oleme ja mis meil selles elus on. See tähendab, et me suudame tunnustada oma panust sellesse, kes me oleme. Vastutust enda peale võttes saame jõu muutuda. See isiklik jõud on meil kogu aeg olemas. Kõik sõltub sellest, kuidas me seda kasutame.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kord sa kahetsed
 Ilmunud: 2-2004

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 157 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

Kõlas terav lask, trompetid vaikisid järsult ja tantsupõrandalt kostsid hirmunud karjed. Pea vaibusid needki ja ruumi laskus surmav vaikus.
Jõudnud saalist pagevate inimeste vahelt lavani, nägi Frank rohelises valgussõõris lamavat naist. Naise juuksed olid leekivpunased, ta napp mustade litritega ülekülvatud kleit oli kerkinud lõuani ja vasakut rinda kaunistas üha suuremaks muutuv verelaik. Kas see oli Eve’i, Wanda või Jacklyni laip? Või hoopis ...
Ootamatult lõhestas vaikust kõlav akord ja käsi graatsiliselt pea kohale tõstes vajus pianist sügava ohkega klaveri kõrvale põrandale.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kundalini ja tšakrad
Elukestva arengu teejuht
 Ilmunud: 10-2003

Genevieve Lewis Paulson

Tõlkinud Kadri Ülle Masing ja Katre Kelder
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 268 lk

Hind 18 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.
Ameeriklanna Genevieve Lewis Paulson oli veendunud kristlane, kes teenis haldurina metodisti kirikus, kui koges 1968. aastal ootamatult kundalini energia vallandumist. Oskamata toimuvale seletust leida, asus ta uurima iidset idamaist kirjandust, milles selgitati samalaadseid kogemusi ja nähtusi. Läänemaailmas puudus seni raamat kundalini energia kasutamisest ilma õpetaja ja tugirühma abita. Seetõttu otsustas ta sellise raamatu ise kirjutada.
Kundalini on iga inimese isiklik algne arengujõud. Meis kõigis voolab see energia mingil määral juba sünnihetkest alates. Kättesaadava ja kasutatava energia hulgast sõltub, kas inimene on madala intelligentsusega või geenius. Meie eesmärgiks pole õppida olemasolevat energiat paremini kasutama, vaid vabastada ja tõmmata ringlusse palju suurem hulk kundalinit, mis on ootel selgroo alaosas asuvas mahutis. Kõrgelt arenenud inimesel on üleloomulikud võimed ja avardunud vaimne teadlikkus, teda peetakse geeniuseks või Jumala-sarnaseks. Me kõik peame varem või hiljem hakkama tegelema kundaliniga; mida rohkem me sellest energiast teame ja selle vallandumiseks valmis oleme, seda suurepärasemad on meie kogemused. India templites ja kloostrites tegeldi kundaliniga juba aastatuhandeid tagasi. Tänapäeval asutatakse ka läänemaailmas üha enam keskusi, kus on võimalik ilma ühiskonnast eraldumata saada kundalini-ravi ja -haridust. Õigesti kasutatud kundalini energia hoiab keha noore ja energilisena. Sinu võimed suurenevad, haigused taanduvad, meelerahu kasvab. Ebaõigest kundalini voolust saavad alguse:
• arusaamatud haigused;
• konfliktid kaasinimestega;
• raskused igapäevaeluga toimetulekul;
• seletamatud külmavärinad või soojalained kehal;
• liigsed meeleolu kõikumised, depressioon või ohjeldamatu ekstaas;
• mäluaugud või -häired;
• suutmatus orienteeruda iseendas, teistes, töös või maailmaasjades üldiselt.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Surm ja reinkarnatsioon
Igaviku teekond
 Ilmunud: 3-2003

Sri Chinmoy

Tõlkinud Krista Suits

Pehme köide, 143 lk

Läbi müüdud!

India vaimne õpetaja Sri Chinmoy on mediteerimise ajal palju kordi rännanud surmavalda ja sellest kaugemale. Isiklikele kogemustele tuginedes annab ta oma raamatus vastused ohtratele talle esitatud küsimustele: mis juhtub pärast surma, kuidas ületada surmahirmu, kas surm on valus, kuidas aidata surijat, mis on reinkarnatsioon, missugune on sinu järgmine elu jpm. Chinmoy on pühendanud oma elu inimsoo teenimisele meditatsiooni õpetamise, muusika ja kirjutiste kaudu, et aidata ligimestel leida sisemist rahu ja eneseteostust. See sügavalt liigutav raamat on pakkunud lohutust ja mõistmist paljudele inimestele, kes on üle elanud lähedase inimese surma või tundnud hirmu oma surma ees.


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Uus tšakraravi
Murranguline tervenemismeetod
 Ilmunud: 1-2003

Cyndi Dale

Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 320 lk, 4 värvitahvlit

Läbi müüdud!
Milline ime oleks elada päevast päeva täies elujõus ja teadlikuna oma elueesmärgist! "Uus tšakraravi" aitab seda saavutada, selgitades, kuidas saada teadlikuks oma terviklikus energiakehas peituvast jõust. Lisaks traditsioonilisele õpetusele seitsmest tšakrast kirjeldatakse siin esmakordselt ka täiendavat viit tagaküljetšakrat ja kahtekümmet vaimset energiakeskust. Cyndi Dale kirjeldab, kuidas paiknevad inimese aurakihid, ja selgitab, mis on energiakiired, kundalini energia, mana, karma ja dharma. Autor õpetab töötama oma energiakeskustega, et vabastada blokeeringud ja avastada oma tõeline mina. “Uus tšakraravi” selgitab, kuidas meie füüsiline, emotsionaalne, hingeline ja vaimne heaolu on seotud meie kõrgema minaga. See raamat juhib terviklikkusele, milles keha, meel, hing ja süda kohtuvad ning tervenevad.
"Uus tšakraravi" aitab:

• tuua oma sisemine piiranguteta mina tegelikku ellu
• avada pöörduks ainelise ja vaimse maailma vahel
• kiirendada tervenemisprotsesse
• muuta karmat energiakeskusi kasutades
• vabastada end valest “programmeeritusest”
• tuua imed oma ellu

Ameeriklanna Cyndi Dale on välja arendanud psühholoogilised ja vaimsed tervendamismeetodid, mis tuginevad 32 energiakeskuse kasutamisele. C. Dale on aidanud paarikümne aasta jooksul oma väga eduka konsultatsioonifirma tuhandeid kliente ja paljusid organisatsioone. Cyndi avastas erilised tajuvõimed juba lapseeas, kui hakkas nägema energiavälju inimeste ümber ja kuulma teiste mõtteid ning suhtlema teispoolsete olenditega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Ära süüdista mind
 Ilmunud: 1-2003

Chris Forester

Katariina Raamat

Taskuformaat, 147 lk

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos

Kellele on kasulik John Key surm? Kas oli see enesetapp või hoopis mõrv? Kahtlusevari langeb kõigile, kes viibisid saatuslikul ööl tema villas: tütrele, pojale ja Johnny seksikale sõbratarile. Neil kõigil on motiiv, kuid samuti vett pidav alibi.
Müsteeriumi asub uurima eradetektiiv Frank Steel, kes avastab, et villas viibis mõrvaööl veel teisigi saladuslikke külalisi.
Ja kuhu on kadunud Johnny võluv abikaasa?

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaim Emanueli teadaanded
 Ilmunud: 9-2002

Teine trükk, parandatud väljaanne

Pehme köide, 204 lk

Müügil ainult e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

19. sajandi lõpul Saksamaal ilmunud "Vaim Emanueli teadaanded" kuulub spiritualistliku kirjanduse tippteoste hulka. Vaim Emanuel selgitab meediumi vahendusel, mis on vaimude sõnumite eesmärgiks, kas Jumal ja saatus on olemas, miks inimene ei mäleta oma eelmisi elusid, mis ootab teda ees pärast keha surma, kes oli Jeesus Kristus, kuidas tekkis universumis elu jms. Paljud Emanueli enam kui saja aasta tagused väited on tänapäeval järjest rohkem kinnitust leidnud, muuhulgas on tõeks saanud ka tema ennustused, et meediumlus muutub moeasjaks ning et vastuolud teaduse ja religiooni vahel vähenevad. Raamat on kirjutatud küsimuste-vastuste vormis.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Minu usk
 Ilmunud: 7-2002

Helen Keller

Tõlkinud Tiina Laats
Kaane kujundanud Kertu Laur

Pehme köide, 120 lk

Hind 7.–

Varasest lapseeast kurdiks ja pimedaks jäänud ameeriklanna Helen Kelleri õnnelik ja sisukas elu on jätnud jälje miljonite inimeste südamesse. Alates 1926. aastast võtsid teda vastu kõik Ameerika presidendid. Helen Keller ammutas oma elurõõmu usust.


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimude raamat
 Ilmunud: 1-2001

Allan Kardec

Pehme köide, 315 lk

Müügil ainult e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Prantsuse õpetlane A. Kardec koostas 19. sajandil spiritistlikel seanssidel kogunenud materjalist raamatu. See mahukas teos sisaldab küsimuste-vastuste vormis õpetuse hinge surematusest ja kõlbelistest seadustest, vaimude olemusest ja suhetest inimestega, praegusest ja tulevasest elust, meie planeedi inimkonna kaugemast tulevikust.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA! 
Ees- ja perekonnanimi
Telefon
E-post
Postiaadress või Smartposti pakiautomaat
Linn/küla
Maakond
Postiindeks
LisainfoSaadame teile ettemaksuarve 24 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

  • Kas naine suudab tappa
  • Naine raamatukogus
  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav