raamatud

Kõik raamatud

Surm kaltsiumi läbi. Tõendid piimatoodete ja kaltsiumi sisaldavate toidulisandite toksilisuse kohta
 Ilmunud: 5-2022

Thomas E. Levy, MD, JD

Tõlkinud Mart Paberit
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 299 lk

Hind 18 €


Kaltsium on kehale vajalik. Selles ei ole kahtlust. Toidu ja toidulisanditega kehasse jõudev ülemäärane kaltsium seevastu on reaalne ja tõsine terviserisk. Paljud inimesed on kimpus terviseprobleemidega, mida põhjustavad halvad toidu- ja eluviisivalikud. Järgides laialt levinud toitumissoovitusi, süüakse väga palju kaltsiumi sisaldavaid toite. Asja teeb veel hullemaks see, et sageli veendakse meid tarvitama lisaks kaltsiumi sisaldavaid toidulisandeid. Selle soovituse järgimine suurendab südameataki, neerupuudulikkuse, insuldi jm väga ebameeldivate tagajärgede ohtu. Teadusuuringud, mida selles raamatus tutvustatakse, kinnitavad, et ülearune kaltsium on toksiline ja viib tõendatult kannatuste ja enneaegse surmani. Pika aja jooksul kehasse kogunenud liigsest kaltsiumist vabanemine on raske, kuid võimalik.
Raamat põhineb eelretsenseeritavates meditsiiniajakirjades esitatud uuringute tulemustel. Kui vaadelda neid tervikuna, järelduvad nendest selge ja kõlava kohtuotsuse „Kaltsium on süüdi!“ kaks põhjendust: tänapäeval on enamikul täiskasvanutel ladestunud kehasse liigset kaltsiumi ja see liigne kaltsium on väga toksiline. Kõik, eriti vanemad inimesed, võivad juba praegu kannatada liigse kaltsiumi toksilisuse pärast, ent manustavad endiselt kaltsiumi kaugelt rohkem, kui neil vaja oleks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tee üks asi teisiti. Kümme lihtsat võtet oma elu muutmiseks
 Ilmunud: 12-2021

Bill O’Hanlon

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Hind 16 €

Bill O’Hanlon ütleb, et hullumeelsus on teha ikka ja jälle üht ja sama asja, aga oodata teistsugust tulemust. Tema sõnul on kiired muutused võimalikud, kui loobuda mineviku analüüsimisest ning keskenduda olevikule ja tulevikule. Minevik on küll tähtis, sest see on meid mõjutanud ja toonud tänasesse olukorda, aga viga on lasta sel oma tulevikku määratleda. Tulemusele suunatud meetod, mida O’Hanlon õpetab, soovitab minevikuga leppida ja tegeleda asjade parandamisega. Tema nõuanded võivad sulle abiks olla, kui otsid armastust, soovid abikaasa või partneriga paremini läbi saada, lahendada mõnd töist probleemi, vabaneda mingist sõltuvusest või ülekaalust, tulla toime leinaga või leida endas tahtejõudu valmistuda maratoniks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Uus parateadus. Laborist igapäevaellu
 Ilmunud: 11-2021

Carl Llewellyn Weschcke,
Joe H. Slate, PhD

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 271 lk

Hind 18 €

Iidsest tarkusest moodsa teaduseni – paranormaalsed nähtused pole üksnes ulme ja meelepett, vaid nende olemasolu on kinnitanud teaduslikel alustel teostatud laborikatsed.
Vaatluse all on meelteväline taju, kehaväline kogemus, psühhokinees, selgeltnägemine, telepaatia, etteteadmine, pendeldamine, objektoloogia, aura, eelmiste elude mälestused jpm.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Integraalne meditatsioon. Teadvelolek kui üleskasvamise, ülesärkamise ja ülesnäitamise tee teie elus
 Ilmunud: 2-2021

Ken Wilber

Tõlkinud Enn Puskar
Toimetanud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 258 lk

Hind 12 €

Üks või teine, kas üleskasvamine või ülesärkamine, selline on olnud inimkonna ajalugu. Integraalne teooria on need kaks teed ühendanud, andes meile tervikliku ja tõhusa meetodi igakülgseks kasvuks ja arenguks. Integraalne meditatsioon seob esmakordselt ajaloos ida õpetused teadvelolekust ja valgustumisest tänapäeva psühholoogia arengumudelitega ning suunab tähelepanu sisemistele „kaartidele”, mida oma elus navigeerimiseks kasutame – suhetes, tööl, õppides, aega veetes … Nende teadvustamata kaartide leidmine, tundmaõppimine ja uuendamine aitab mõista omaks võetud hoiakute päritolu, avastada enese täit potentsiaali, viia läbi sisemisi muutusi ning olla lihtsalt edukas ja õnnelik.
Kui 10% elanikkonnast jõuab integraalsele tasandile, võime oodata kõige tähendusrikkamat pöördepunkti inimkonna ajaloos ja sel on lihtne põhjus, sest esimest korda mõjutab üks tõeliselt kaasahaarav ja hõlmav arengutasand kultuuri üldiselt (võrreldes kõikide teiste varasemate uuenemistega, kus kõik eesrindlikud esmased tasandid olid ühel või teisel viisil välistavad, marginaliseerivad ja ülimalt allasuruvad). Meil pole aimugi, kuidas tõeliselt hõlmav, mittemarginaliseeriv ühiskond võiks välja näha – meil pole ühtegi sellist varem olnud. See erineb täielikult kõigest, mida oleme seni näinud – pöördeline arenguhüpe mõtlemises, ja nüüd kogu kultuuri hõlmavas ulatuses. Tegelikult oleme me inimteadvuse suurima uuenemise künnisel, mis kunagi, ükskõik kus, ükskõik mis ajal, ennast ilmutab. See tsunami tuleb nüüd vältimatult meie poole ning hakkab uhtuma meie kaldaid järgmisel või ülejärgmisel kümnendil, kus integraalne tasand jõuab umbes kümne protsendini elanikkonnast. Need, kes kohanduvad integraalse raamistikuga nüüd, on need, kel on selleks ajaks, kui tsunami pärale jõuab, juba lainelaualsõiduoskus, mis lubab neil aidata teistel liuelda sellel uuel ja jalustrabaval lainel.
Ameerika mõtleja Ken Wilber on sündinud 1949. aastal Oklahoma Citys. Õppinud mõnda aega Nebraska ülikoolis biokeemiat, loobus ta akadeemilisest karjäärist ning pühendus lääne ja ida psühholoogia ja filosoofia uurimisele. Ta on kirjutanud üle kahekümne teadvuseuuringutele ja transpersonaalsele psühholoogiale pühendatud raamatu, mis on ilmunud enam kui kahekümnes riigis. Wilberit on nimetatud tänapäeva loetuimaks ja mõjukaimaks Ameerika filosoofiks ning teadvusuuringute Einsteiniks.

Vaata näidislehekülgi   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hea pika elu projekt. Lihtsad viisid elada kauem, tervemini ja õnnelikumalt
 Ilmunud: 1-2021

Annabel Streets ja Susan Saunders

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 280 lk

Hind 18 €

Me hakkame vananema aastakümneid enne, kui ennast vanana tunneme. Kui soovid elada kaua terve ja tegusana, pead selleks valmistuma noorelt – aga mida siis täpselt teha?
Annabel Streets ja Susan Saunders mõtlesid välja hea pika elu projekti: nad süvenesid kõige värskematesse pikaealisuse saladust avavatesse teadusuuringutesse ja tegid uutele avastustele toetudes oma elus kannapöörde, mille kohta hakkasid pidama populaarset veebipäevikut agewellproject.com.
Lugenud sadu uurimisraporteid ja vestelnud paljude asjatundjatega, on Annabel ja Susan kokku pannud raamatu, kust leiad ligi 100 soovitust, mida teha, et olla keskeas ja hilisemas elus tegus, terve ja õnnelik: kuidas, mida ja millal süüa; kas ja milliseid toidulisandeid võtta; kuidas treenida; kuidas vältida tervist ohustavaid kemikaale; kuidas hoida pea selge ja paremini magada.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu armastab sind. Seitse vaimset harjutust sinu elu tervendamiseks
 Ilmunud: 12-2018

Louise Hay & Robert Holden

Tõlkinud Mirt Kruusmaa
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 199 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kas me elame sõbralikus universumis?
Kas meie elumustrit kujundab armastav headus?
Kas sinu elu kulgeb mingi suurema plaani järgi?

“Elu armastab sind” on otsing, mis avab sulle sinu tõelise mina. See vaatleb lähemalt sinu suhet maailmaga. See küsib sügavaid küsimusi reaalsuse olemusest.
Viimastel aastatel on teadus avastanud uue viisi maailma nägemiseks. Näiteks me teame nüüd, et aatomid ei ole üksteisest lahus olevad väikesed punktid, vaid universaalse energia ilmingud. Universumit, mis koosneb lahusolevatest punktidest, ei ole kunagi päriselt olemas olnud. Kõik on osa kõigest. Igaüks meist on osa suuremast Ühtsusest.
Kõige sügavamal tasandil on meie elu eesmärk olla armastav peegel maailmale. Meie siht pole kõigest lasta elul end armastada, vaid ühtlasi armastada elu vastu. Me oleme siin, et maailma armastada. Kui igaüks meist teeks seda kas või natukene rohkem, poleks maailm nõnda hirmutav paik.
“Elu armastab sind” oli Louise Hay armastatuimaid afirmatsioone. See oli tema elu ja töö tuum. Käesolevas raamatus uurivad Louise ja Robert Holden üheskoos, mida sõnad “elu armastab sind” tegelikult tähendavad – elu pole miski, mis lihtsalt juhtub sinuga, vaid see juhtub sinu jaoks. Lisaks väga isiklikele ja usalduslikele arutlustele armastuse jõu, heasoovliku reaalsuse, sõbraliku universumi ja meie eheda olemuse üle sisaldab raamat abistavaid meditatsioone, palveid ja harjutusi. Iga peatükk lõpeb vaimse harjutusega, mis aitab kinnistada teooriat kogemuses.
Louise Hay (1926–2017), rahvusvahelise bestselleri “Tervenda end ise” autor, on metafüüsika lektor ja õpetaja, kelle raamatuid on maailmas müüdud üle 50 miljoni eksemplari. Üle 30 aasta aitas ta inimestel avastada ja rakendada oma loomingulise jõu täit potentsiaali, mis on vajalik isiksuse kasvuks ja enese tervendamiseks. Ta on olnud külaline Oprah Winfrey šõus ning paljudes muudes tele- ja raadiosaadetes USA-s ja välismaal.
Robert Holden, PhD, on oma uuendusmeelset tööd psühholoogia ja vaimsuse vallas tutvustanud Oprah Winfrey šõus, hommikuprogrammis Good Morning America, telekanali PBS saates “Shift Happens!” ja BBC dokumentaalfilmis “How to Be Happy”, mida on näidatud 20 riigis enam kui 30 miljonile televaatajale. Ta on mitme raamatu autor ja Hay House Radio saate “Shift Happens!” juht.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Täielik unenägude leksikon. Enam kui 1000 unenäosümbolit ja nende üldised tähendused
 Ilmunud: 7-2018

Dr Michael Lennox

Tõlkinud Marju Õunpuu ja Ave Alma Labor
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

290 lk, pehme köide

Läbi müüdud!

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Unenäo tõlgendamiseks pole valet moodust. Unenäo tähendus on sügavalt isiklik ja palju sõltub unenäo nägijast ning tundest, mida unenägu tekitas. Kõige olulisem on meeles pidada, et unenäol on oma sisemine loogika. Nagu uut tegevust avastav põnevil laps, nii vajab ka unenägu märkamist ja tunnustamist. Pelk unenäost mõtlemine on piisav, et ergutada alateadvust sulle lisainformatsiooni pakkuma, aitamaks sul ennast paremini mõista. Iseenda tarbeks unenäo tõlgendamise tõeline väärtus ei seisne lõpliku tähenduse leidmises, vaid sellega tegelemise protsessis.
Kuigi unenäod võivad peegeldada paljusid aspekte sinu päriselust, on kõige tõhusam viis nendega töötamiseks arvestada, et unenäo iga element on sinu teadvuse peegeldus. Nii on iga unes nähtud tegevuspaik ja tegevus osa sinust endast, unenägijast. Mõtle sellele, et teadvusel on mitu tasandit ja unenägu on sümboolne pilguheit sinu sisemaailma.

Tänapäevase unenäokäsituse isaks peetava Carl Jungi järgi esindavad inimesed, keda unes näed, sinu enda erinevaid aspekte. Iga isik, keda unenäomaailmas kohtad, on sinu isiksuse teatud tahk ja just sellena tuleb teda tõlgendada. Keerukate inimolenditena mõistame ennast sageli killustatult, millest annab tunnistust ka käibeväljend „mingi osa minust tunneb nii“. Üsna samamoodi on see ka unenägudes, kus sinu põhiloomuse väljasettinud elemente esindab sümboolsel tasandil mõni isik, keda päriselus võid, aga ei tarvitse tunda.

Psühholoog dr Michael Lennox (Los Angeles) on üks hinnatuimaid unenägude tõlgendajaid USA-s, kes on avaldanud kaks raamatut, esinenud arvukates tele- ja raadiosaadetes ning avaldanud artikleid ajakirjades.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Unenägude tõlgendamine. Õpi tundma oma uinunud meele tarkust
 Ilmunud: 11-2016

Diane Brandon

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 221 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Diane Brandon õpetab, kuidas kasutada unenägusid teadvuse avardamiseks, probleemide lahendamiseks, inspiratsiooni leidmiseks ja oma elu sügavamaks mõistmiseks, käsitledes järgmisi teemasid:
- unenägude tüübid ja nende üldised tähendused
- unenägude meenutamise ja esilekutsumise tehnikad
- endelised unenäod ja selgeltnägemine
- detailsed juhised unenägude tõlgendamiseks
- tervisega seotud ja tervendavad unenäod
- unenägude kasutamine kõrgema teadlikkuseni jõudmiseks

Meie alateadvusel on omaenda sõnavara ja keel, mis võib teadvusele üsna võõras tunduda. See pole midagi sellist, millega ärkvelolekuelus harjunud oleme, kuid me võime õppida, kuidas alateadvuse kõnet ja keelt mõista. Olles oma alateadvuse keele selgeks saanud, avastame sageli üllatunult, kui palju tal meile öelda on, kui palju olulist ja tähendusrikast informatsiooni ta meile pakkuda võib ning kui loogiline see kõik on.
Alateadvus püüab alati meid tasakaalu viia. Kõik, mis on tasakaalust väljas – mure, stress, lahendamata küsimused jms – leiab sageli väljenduse unenägudes. Alateadvus justnagu püüaks meile öelda: „Hei, miski sinus on tasakaalust väljas ja sa peaksid sellega tegelema!“ Seejärel on meie kord midagi ette võtta, et probleem lahendada ning jõuda terviklikkuse ja sisemise tasakaaluni, mis on meie tervisele ja heaolule olulise tähtsusega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eelmised elud. Reinkarnatsiooni põhitõed ja eelmiste elude meenutamise tehnikad, mis aitavad kujundada ka praegust elu
 Ilmunud: 10-2015

Douglas De Long

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 183 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Uuri enda eelmisi elusid, avasta oma imeline ajalugu ja jõua äratundmisele, et sina kui inimhing oled igavene. Kui sulle meenuvad eelmised elud, võid teha positiivseid muutusi olevikus ja kujundada oma tulevikku. Douglas De Longi kergesti arusaadav käsiraamat aitab mõista eelmiste elude saladust ja selle mõju praegusele elule. Haaravaid juhtumikirjeldusi abiks võttes kirjeldab autor erinevaid eelmise elu meenutamise kogemusi ja jagab oma lemmikvõtteid neile mälestustele ligi pääsemiseks. Raamat pakub ohtralt harjutusi ja tehnikaid eelmiste elude mõistmiseks, võimaldades sul avastada oma vaimne tee ja veenduda enda surematuses.

• Mine tagasi eelmistesse eludesse ja kohtu oma vaimsete juhtidega
• Õpi eelmiste elude eksimusi andestama
• Avasta tulevased elud ja saavuta sujuv üleminek ühest elust teise
• Avarda oma psüühilisi ja vaimseid andeid lihtsate tehnikatega

Katteloori, mis langeb sinu peale traumaatilises sünniprotsessis ja sunnib unustama eelmisi kehastumisi, saab eelmiste elude regressiooni abil kergitada. Oma eelmisi elusid uurides minevikku süüvimiseks on palju põhjusi.

• Emotsionaalne tervenemine. Viha, kurbust, nukrust, vihkamist ja teisi negatiivseid emotsioone, mille on loonud eelmise elu sündmused, saab tuua pinnale, teadvustada ja ohutult vabaks lasta. Aset võib leida püsiv tervenemine.
• Füüsiline tervenemine. Seletamatud valud ja terviseprobleemid, mis sind vaevavad ja mida tavameditsiin ei suuda ravida, võivad ulatuda tagasi eelmistesse kehastumistesse. Taaselustades õnnetuse või surmastseeni, saad mälestuse kogetud valust tuua teadvusse ja seeläbi valust vabaneda.
• Hirmudest ja foobiatest vabanemine. Sulle võivad meenuda seletamatute hirmude ja põhjuseta foobiate põhjused, mis tõusevad teadvuses pinnale ja mida saab analüüsida ning kiiresti vabaks lasta. Peagi on sind palju aastaid jälitanud hirm või foobia kadunud või vähenenud.
• Suhteprobleemide mõistmine ja tervendamine. Kui meenutad eelmise elu suhet inimesega, kellega oled seotud ka praegu, aitab see sul ära tunda negatiivseid suhtemustreid, võimaldades neid lõhkuda või tervendada. Sa mõistad, kust on pärit mõni armastuse-vihkamise suhe.
• Annete ja omaduste avaldumine. Eelmist elu uurides ei meenu sulle mitte ainult varasem kehastumine, vaid mõnikord taastuvad ka kunagised anded või omadused. See on ülim õppimise viis.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kristallide võnked. Kristallide, eeterlike õlide ja õietilkade kasutamine heaolutunde suurendamiseks
 Ilmunud: 8-2015

Kerry Nelson Selman

Tõlkinud Ann Kivikangur
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 12 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Maapinnast pärit kristallide, taimede eeterlike õlide ja õietilkade tarvitamine aitab meil osa saada Gaia ürgsest jõust ja elada kooskõlas emakese Maaga. Me kõik koosneme täpselt samadest elementidest nagu Maa. Teadmine, et meie füüsilised kehad on “mullast võetud”, äratab uudishimu ja austuse nende andide vastu, mis meid toetavad ja ümbritsevad.
Sobitades kristalle ja kristallivett eeterlike õlide ja õieekstraktidega, anname endale võimaluse avaneda ja vastu võtta kõiksuse rikkalikke ande. See on lihtne ja lõbus tegevus: valige endale sobiv kristall ja õieekstraktisegu, puhastage ja poleerige kivi eeterliku õliga, hingake eeterliku õli aroomi kas salvrätilt või aroomilambist ning mediteerige oma kiviga. Igapäevatoimetusi tehes kandke võitud kivikest kaasas, mähituna tasku- või salvrätti, millele on tilgutatud paar tilka õli, ning hingake aeg-ajalt seda kristalliga laetud eeterliku õli aroomi. Te võite aroomiõli natuke ka nahale hõõruda, et hellitada keha ja vaimu ning nautida kogu päeva imelisi rahustavaid hetki, mida pakuvad toetav side kõiksusega ja suurenenud teadlikkus sellest. Maagia peitub selle kombinatsiooni sünergias.
Tervendaja Kerry Nelson Selman (New South Wales, Austraalia) tegeleb reiki, naturopaatia, taimeravi, kristalliravi, aroomiteraapia ja tervisliku toitumisega. Ta on meetodi Vibrational OnenessTM looja ja õpetaja ning loodusravi pakkuva tervisekeskuse Wellness by the Sea omanik.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tervenda ennast koos inglitega. Meditatsioonid, palvetekstid ja õpetused
 Ilmunud: 6-2015

Patricia Papps

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Gerty Villo

Pehme köide, 223 lk

Hind 12 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Teadmine, et me võime igas olukorras loota inglite abile, annab lisajõudu, sest me avame kanali, millesse saab voolata inglite vägi. Inglid soovivad, et näeksime neid sõpradena, kes ei arvusta meid meie eksimuste ja nõrkuste pärast ning on alati valmis appi tulema. Nende võlujõud suudab meie unistused tõeks teha ja elu õnnelikumaks muuta. See on imeline tõsiasi, mida peaksime oma igapäevaelus alati meeles pidama. Inglite sõnumid on inspireerivad, positiivsed ja lootusest täidetud, nende tervendav jõud toob meile sügavama mõistmise enda vaimsest minast. „Olen inglitega töötanud palju aastaid ning näinud võluväge ja imesid. Töö inglitega on minu elu rõõmutoovaim osa, mis on täitnud mu hinge rahuloluga ja aidanud mul kõige kaunimal viisil vaimselt kasvada. Töö inglitega toob ka sulle suurt rõõmu ja rahulolu isiklike saavutuste üle. Inglid avavad meile meie tõelise potentsiaali ja näitavad kätte maagilise teeraja, mida mööda elus sammuda – raja, kus meid kõikidel eluhetkedel saadavad inglid.“
Patricia Papps (Dorset, Suurbritannia) on õppinud ingleid tundma ja praktiseerinud meditatsiooni ning vaimset tervendamist üle kahekümne viie aasta. Ta on töötanud raamatute ja ajakirjade illustraatorina, kirjastanud, kujundanud õnnitluskaarte ja kirjatarbeid.

Vaata näidislehekülgi   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kivide tervendav toime
 Ilmunud: 5-2015

Kati Tarma

Tõlkinud Uwe Gnadenteich
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 114 lk, 5 värvilehekülge

3. trükk 2015

Hind 10 €

Smaragdil, teemandil, ametüstil ja kõigil teistelgi vääris- ning ehtekividel on peale ilu võime anda edasi energiat ja muundada see ravivaks valguseks. Vääriskivide ravijõud on tuntud olnud kõigis kultuurides juba aastatuhandeid. Teadmised kivide raviomadustest kasvavad sedamööda, kuidas suureneb inimese teadlikkus oma vaimsetest jõuvarudest. Teoses vaadeldakse rohkem kui 60 kivi kasutamist antiikajast tänapäevani.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!7 kava rikkuse ja õnne saavutamiseks. Ameerika väljapaistva ärifilosoofi eduõpetused
 Ilmunud: 1-2015

Jim Rohn

Tõlkinud Peep Sõber
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 160 lk


Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Jim Rohni õpetused on aidanud juba 30 aastat miljoneid inimesi elu paremaks muuta. Väljapaistva edu ja õnne õpetajana on ta tunnustust leidnud ka oma kolleegide seas. Autor õpetab, kuidas aega juhtida, eesmärke püstitada, teadmisi koguda ja milles seisneb hästi elamise kunst.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Värvid ja numbrid. Sinu isiklikud vibratsioonid, mis muudavad päeva paremaks
 Ilmunud: 3-2014

Louise L. Hay

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 70 lk


Hind 6 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Värvidel ja numbritel on sügav tähendus. Selles raamatus kasutatakse neid koos, sest numeroloogia õpetab meile, et iga number on seotud mingi värvitooniga ning et igal kuul ja päeval on oma vibratsioon. Nagu numbritel, nii ka värvidel on erinevad võnkesagedused.
Meil kõigil on oma isiklikud numbri- ja värvivibratsioonid. Mõned neist numbritest, nagu sünnikuupäev, on muutumatud. Samas on meil ka ajutisi isiklikke värve, mis muutuvad koos aastaaegadega. Ümbritsedes end teadlikult oma isiklike värvidega, saavutame parema kooskõla kosmiliste jõududega.
Selles raamatus uurime me üht numeroloogia aspekti, mis on seotud värvide kasutamisega igapäevaelus.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tunne ennast hästi just praegu! Kuidas kasutada afirmatsioone
 Ilmunud: 12-2011

Louise L. Hay

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 128 lk

Läbi müüdud!

Paljude menukate eneseabiraamatute autor Louise L. Hay kõneleb afirmatsioonide mõjust ja tähtsusest ning õpetab neid õigesti kasutama. Ta keskendub üheksale eluvaldkonnale – tervis, hirmud, arvustamine, sõltuvused, andestamine, töö, raha, sõbrad, armastus ja vananemine – ning pakub välja valiku harjutusi, mis aitavad oma elu muuta. Autor kinnitab: “Afirmatsioonide kasutamine pole raske töö. Vabanemine vanade negatiivsete uskumuste koormast, saates need tagasi olematusse, kust need on pärit, võib olla rõõmuküllaseks kogemuseks.”

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kavatsuse jõud. Õpi, kuidas olla oma maailma kaaslooja
 Ilmunud: 1-2010

Dr Wayne W. Dyer

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

Universumis on olemas mõõtmatu, kirjeldamatu jõud, mida šamaanid nimetavad kavatsuseks, ja absoluutselt kõik, mis eksisteerib kosmoses tervikuna, on ühendava lüli kaudu seotud kavatsusega. Kavatsus on universaalne jõud, mis teeb võimalikuks iga soovi täitumise.
Inimene, kes on end ühendanud kogu elu Allikaga ja kasutab kavatsuse jõudu, on muutnud end edule kättesaadavaks. Ta ei kahtle oma soovide täitumises, vaid ütleb: „Ma kavatsen selle luua ja tean, et see õnnestub.” See näib talle lihtsana: hoia oma mõtted sellel, mida sa kavatsed luua; ole püsivalt kooskõlas kavatsuse väljaga ja otsi tõendeid, et see, mida sa kõikeloovast Allikast enda juurde kutsud, tuleb sinu ellu. Tema jaoks pole juhuseid olemas, vaid kõik näiliselt tähtsusetud sündmused on täiuslikus kooskõlas. Ta usub sünkroonsusse ega üllatu, kui õige inimene õigel hetkel välja ilmub või sõber, kellele ta mõtles, äkki helistab.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nõid magamistoas. Järeleproovitud armumaagia
 Ilmunud: 12-2009

Stacey Demarco

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 261 lk

Läbi müüdud!

Ärata endas uinuv nõid! Kasuta järeleproovitud vaimseid tehnikaid, et muutuda enesekindlamaks ning kogeda rohkem naudinguid ja rõõme.

· Varjude raamat
· Väering: tõhus vahend isikliku väe kasvatamiseks
· Loitsu anatoomia
· Ideaalse partneri ligitõmbamine
· Sidemete katkestamine
· Nõia abivahendid: küünlad, ürdid, õlid, lilled
· Väeloomad
· Afrodisiakumid
· Seks vastavalt aastaajale
· Kuu ja kuufaasid
· Viljastumisele kaasaaitamine või sellest hoidumine kuukalendri abil
· Oma sündimata lapsega sideme loomine

Iidsed nõidade tee õpetused on tänapäeval sama paikapidavad ja tõhusad kui enne kirjaliku ajaloo algust. Maagia muudab tavalised suhted eriliseks, tehes ka meid inimestena erilisemaks, kui oskame arvata. Sellest raamatust leiad järeleproovitud loitsusid ja nõiatarkusi, samuti tõestisündinud lugusid inimestelt, kes on nõidade nippe katsetanud ning tõestanud, et need on tõsiseltvõetavad. Nüüd võid ka sina reaalmaagiast kasu lõigata – maagiast, millel on loogiline sisu ning hingeline ja vaimne tähendus.
Nõidade viis iidset, armastust, kirge ja inimsuhteid puudutavat reeglit kõlavad:

Ära tee kellelegi halba
Nauding on meie sünnipärane õigus
Sarnane tõmbab sarnast
Tunne iseennast
Kõik, mida teed, saad kolmekordselt tagasi

Austraallanna Stacey Demarco on ärinaine, nõid, kirjanik ja ratsutaja, ehkki mitte alati just selles järjekorras. Teda tuntakse kui uudse vaimuka ja praktilise nõiakunstistiili loojat ning karjäärikovenite – karjäärile orienteeritud nõidade rahvusvaheliste internetikogukondade – asutajat, kes tegutseb nõustaja, õpetajana ja õpitubade korraldajana nii Austraalias kui ka Suurbritannias. Stacey kodu asub Sydneys mere kaldal. Tema nõrkusteks on kuumas vannis lesimine, kingade ostmine ja pühapäeviti kaua magamine.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Miks Marss ja Veenus põrkuvad. Parandame oma suhteid, mõistes meeste ja naiste erinevusi stressiga toimetulekul
 Ilmunud: 11-2009

John Gray, Ph.D.

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme kõide, 229 lk

Hind 12 €

Armumine vallandab hormoonide kaskaadi, mis alandab ajutiselt stressitaset. Armunuina oleme seitsmendas taevas. Meil on lõputult energiat. Me oleme eufoorias. Me tunneme vastastikust kirge ja lepime omavaheliste erinevustega või vaatame neist meeleldi mööda. Kui armastus on alles puhkenud, üritame innukalt partneri vajadusi rahuldada. Naise eest hoolitsemine vabastab mehe kehas erilised hormoonid ja tunne, et tema eest hoolitsetakse, stimuleerib naise kehas senisest erinevate hormoonide tootmist.
Kui neid hormoone on suhte alguses küllaldaselt, taanduvad stress, meelepaha ja pinged tahaplaanile. Ent armastuse uudsus kaob ja tekib rutiin. Hea enesetunde hormoonide tase langeb ning stressitase tõuseb. Näib, nagu annaks armastus meile umbes kolme aasta jagu tasuta õnnehormoone, ent kui mesinädalad lõpevad, peame hakkama nende hormoonide eest maksma. Me peame teineteisega suheldes ise oma stressitaset kontrolli all hoidma hakkama.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Avastamas enesehüpnoosi jõudu. Lihtne ja loomulik meetod keha ja vaimu tervendamiseks
 Ilmunud: 9-2009

Stanley Fisher, Ph.D.

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Stanley Fisher (1927-2009) oli psühholoog ja psühhoanalüütik, kelle kogemused hüpnoosi vallas hõlmasid nii meditsiini, psühholoogiat kui ka kohtupsühhiaatriat. Ta töötas umbes kaheksasaja kirurgilise haigega ja avastas, et enne ja pärast operatsiooni tehtud enesesisendused võivad aidata patsiendil maandada ärevust, lõdvestada lihaseid, alandada vererõhku ja töötada kirurgiga kui partner. Järgides lihtsaid juhiseid, saad luua just sulle sobiva üheksakümnesekundilise hüpnoosiharjutuse, mis aitab muutuda ja terveneda. Enesehüpnoosi abiga võid loobuda halbadest harjumustest, valmistuda eksamiks, vastutusrikkaks esinemiseks, hüppeks karjääriredelil või koguni raskeks kirurgiliseks operatsiooniks. Raamatust leiad lihtsa testi, kuidas mõõta enda hüpnoosile allumise võimet ja juhised enesehüpnoosiharjutuse koostamiseks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu tervendavad meditatsioonid
 Ilmunud: 6-2009

Louise L. Hay

Tõlkinud Alari Lahe
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 137 lk

Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Louise L. Hay, vaimne õpetaja ja lektor, on avaldanud 14 populaarset raamatut. Ta õpetab, kuidas kasutada oma loova jõu kogu potentsiaali eneseabiks ja -arenguks. Sellest raamatust võib leida elutarkust paljudest valdkondadest: armastus ja seksuaalsus, tervenemine ja surm, usk ja vaimne kasv. Need nõuanded tugevdavad keha ning rikastavad vaimu, samas on nad praktiliste teadmistena rakendatavad ka igapäevaelus.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Edu seitse vaimset seadust. Sinu unistuste täitmise käsiraamat
 Ilmunud: 6-2009

Deepak Chopra

Tõlkinud Stella Noa
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 118 lk

Läbi müüdud!

Sa kannad seda raamatut endaga kogu elu ja pöördud selle juurde ikka ja jälle tagasi, sest neil lehekülgedel on kirjas saladused, kuidas kõik unistused tõeks muuta. Toetudes loodusseadustele, mis hõlmavad kogu loodut, purustab Deepak Chopra müüdi, et edu toovad raske töö, plaanipärane tegevus ja edasipüüdlikkus. Kui me suudame mõista oma tegelikku olemust ja õpime elama kooskõlas loodusseadustega, saavutame heaolu, tugeva tervise, rahuldust pakkuvad suhted ja ainelise külluse sundimatu kergusega. Raamat annab selged ja lihtsad juhised, kuidas seda ajatut tarkust samm-sammult omandada ja rakendada, et elada unistuste elu.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tõelised hetked
Avasta tõelise õnne saladus
 Ilmunud: 3-2009

Barbara De Angelis, Ph.D.

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 240 lk

Läbi müüdud!

Barbara De Angelis on Ameerika hinnatumaid ja mõjukamaid inimsuhete asjatundjaid, kes on oma positiivsete õpetustega armastusest, õnnest ja elu mõttest mõjutanud miljoneid inimesi. Autor mõtiskleb õnne ja rahulolu võimalikkuse üle majanduslanguse-aegses tasakaalutus ja kriisis ühiskonnas ning küsib, miks inimene pole kunagi õnnelik siin ja praegu, vaid valmistub pidevalt tulevikuks, jättes märkamata igas hetkes peituvad väikesed imed. Raamat räägib rahulolu ja tähendusrikkuse kogemisest praegu, mitte siis, kui meil on rohkem raha või kui me oleme leidnud õige partneri või saavutanud täiusliku kehakaalu. See annab nõu, kuidas taasavastada tõelised hetked oma partneri ja laste seltsis, tõelised hetked seoses töö ja ajaviidetega ning eelkõige tõelised hetked iseendaga. Autor kutsub meid sisemisele teekonnale, mis viib igatsetud rahu ja teostumuseni.
Kui me veedame oma elu, valmistudes tulevikuks, selle asemel, et nautida olevikku, siis lükkame õnne edasi. Me kaotame võime tunda rõõmu ning magame tõelised hetked maha.
Raamatust saad teada, kuidas:
... olla õnnelik just siin ja praegu – sellega, mis sul on, ja sellena, kes sa oled.
... muuta eluraskused hinnalisteks õppetundideks.
... kogeda tõelise armastuse ja läheduse hetki oma partneriga.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Iidsed õpetused algajatele. Aura. Tšakrad. Inglid. Taassünd. Astraalprojektsioon
 Ilmunud: 3-2008

Douglas De Long

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 215 lk

Läbi müüdud!

Douglas De Long on Atlantise templitest ja Egiptuse salakoolidest pärit iidsete õpetuste põhjal välja töötanud üksikasjaliku kava, kuidas äratada kiiresti oma varjatud ülemeelelised võimed. Meil kõigil on neid võimeid. Selle raamatu abil avastad oma tõelised anded. Sinust võib saada selgeltnägija, selgeltkuulja, selgelttundja; sa õpid nägema inimese aurat ja tõlgendama selle värve, kohtuma ning suhtlema inglite ja vaimsete teejuhtidega; sa võid asuda tegutsema energiaga tervendajana, võimeka õpetajana või nõustajana. Kasuta neid imelisi andeid enda ja teiste abistamiseks. Meil kõigil on elus oma eesmärk, siin olemise põhjus. Loodetavasti leiad sa oma elu eesmärgi.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tšakraravi ja teadlikkus karmast
 Ilmunud: 5-2007

Keith Sherwood

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 271 lk

Läbi müüdud!

Tingimusteta rõõmu seisund on kättesaadav igaühele. Suurimaks takistuseks selleni jõudmisel on kiindumine maailma, mille on tekitanud karmakoorem. Autor on loonud uudse astmelise programmi parema energeetilise tervise saavutamiseks. Raamat aitab mõista, mida kujutab endast inimese energiasüsteem, kuidas elavdada tšakraid, tugevdada aurat ja töötada kundalini energiaga, kuidas mõjutab energiaringe sinu tervist, lähedasi suhteid ja vaimset arengut, kuidas karma tekkis, mis on karmakoorem ja kuidas sellest vabaneda, et tunda taas rõõmu ja naudingut.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimu anatoomia. Jõu ja tervenemise 7 astet
 Ilmunud: 1-2006

Caroline Myss, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 256 lk

Hind 14 €

Stress on kõigi füüsiliselt avalduvate haiguste peamiseks põhjuseks. Veelgi enam, iga emotsionaalne ja vaimne kriis on seotud teatud kindla kehaosa probleemidega. Paljud südamehaiged on mingi elukogemuse tõttu loobunud lähedusest ja armastusest; inimesed, kes kannatavad valusid selja alaosas, on pidevas rahahädas; vähihaiged ei ole sageli vabaks lasknud minevikusidemeid, neil on lõpetamata töid ja lahendamata emotsionaalseid probleeme; verehaigused kaasnevad tihti perekonna või päritoluga seotud vastuoludega. Raamat tutvustab haiguste energeetilisi põhjusi ja tervenemisega seotud väljakutseid. Tervenemine ei tähenda alati füüsilise keha paranemist haigusest. See võib tähendada ka seda, et inimese vaim on vabaks lasknud enda või teistega seotud, pikka aega kinni hoitud hirmud ja negatiivsed mõtted. Selline vaimne vabanemine ja tervenemine võib toimuda isegi siis, kui inimese keha füüsiliselt sureb.
Inimese energiakeha mõistmaõppimine on vahend endast arusaamiseks. Energiakeha anatoomiat uurides hakkad mõistma oma elus valitsevaid mudelid ning meele, keha ja vaimu koostööd. See omakorda võib viia emotsionaalse ja füüsilise tervenemiseni. Tundes energiakeha anatoomiat, suudad sa lugeda keha nagu kirjapandud teksti. Sa mõistad, mis sulle jõudu annab ja mis sind nõrgestab. Autor toetub erinevatele vaimsetele traditsioonidele – hinduistlikule õpetusele tšakratest, kristlikele sakramentidele ja kabala elupuule.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Üheksa teed koju
Keha ja hinge vaimne tervendamine
 Ilmunud: 10-2005

Nicholas C. Demetry, M.D. & Edwin L. Clonts, M.D.

Tõlkinud Jürgen Innos

Pehme köide, 256 lk

Läbi müüdud!

Inimese olemuse mõistmine aitab kaasa tervenemisprotsessile. Raamatu autorid on avastanud, et iidsed õpetused enneagrammist, selle üheksast erinevast isiksusetüübist, energiakehast ja tšakratest kinnitavad ja selgitavad keha, meele ja vaimu vahelisi seoseid. “Üheksa teed koju” käsitleb neid tarkusi seotuna psühholoogia ja tavameditsiiniga, pakkudes lisaks mitmeid meditatiivseid ja tervendavaid harjutusi, mis aitavad ühendada oma inimlikku ja jumalikku olemust. Lugejat ootab ees põnev eneseavastusretk, mille käigus paranevad vanad haavad, muutuvad kivistunud hoiakud, terveneb keha ja uueneb loomus.
Nicholas C. Demetry, M.D., on eneseteostuslikele rännakutele pühendunud USA psühhiaater, kes on ühendanud mitmeid traditsioonilisi ja alternatiivseid ravivõtteid. Edwin L. Clonts, M.D., töötab Minnesota ülikooli perearstiosakonnas dotsendina, tegutsedes ühtlasi praktiseeriva arstina, kelle töö põhirõhk on asetatud ennetustegevusele.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Atmani projekt
Transpersonaalne vaade inimese arengule
 Ilmunud: 6-2005

Ken Wilber

Tõlkinud Jürgen Innos
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 270 lk

Raamat on läbi müüdud.

Mõjuka Ameerika filosoofi Ken Wilberi “Atmani projekt” oli esimene teos, milles õnnestus sulandada ühtseks tervikuks ida ja lääs, konventsionaalne ja kaemuslik, ortodoksne ja müstiline. Tegemist on peamiste Lääne psühholoogia koolkondade ja maailma kesksete religioossete õpetuste sünteesiga, mida on nimetatud psühholoogia ajaloo oluliseks teetähiseks. Ligi kahemeetrine raseeritud peaga Ken Wilber on anomaalne nähtus nii tänavapildis kui ka akadeemilisel maastikul. Tema teoseid on tõlgitud tänaseks rohkem kui kahekümnesse keelde, seega on ta üks enim tõlgitud tänapäeva Ameerika filosoofe.

Kahekümne kaheselt loobus Wilber biokeemia õpingutest Duke’i ülikoolis ja pühendus askeetlikule elule, mida täitis igapäevane meditatsioon ja raamatute lugemine-kirjutamine. 1995 ilmus Ken Wilberi kavandatava “Kosmose triloogia” esimene osa, kaheksasajaleheküljeline “Seks, ökoloogia, spirituaalsus”, mis kujunes USA aasta enimmüüdud teadusraamatuks. Wilber ei ole kunagi võtnud vastu õppejõu kohta üheski ülikoolis, samuti ei osale ta põhimõtteliselt teaduskonverentsidel. Ta tunnetas juba varases nooruses, et tema kutsumuseks on raamatute kirjutamine, seepärast ei soovi ta raisata aega vana materjali ülekordamisele. Viimastel aastatel on ta siiski hakanud sagedamini avalikkuse ees esinema, eriti ühiskondlikel päevakajalistel teemadel. Wilberi sulest on ilmunud kakskümmend raamatut. Kõiki tema teoseid läbib mõiste “integraalne”. Esimesest raamatust alates on ta püüdnud ühendada Ida ja Lääne psühholoogiat, teadust ja religiooni, empiirilist ja kaemuslikku. Wilberi teooria on “kõiksuse teooria”, mis püüab haarata tervikut. Kuna ta on üle kolmekümne aasta iga päev mediteerinud, põhineb tema ida filosoofia käsitlus sügaval isiklikul kogemusel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vägivallatu suhtlemine
Elu keel
 Ilmunud: 5-2005

Marshall B. Rosenberg, Ph.D.

Tõlkinud Sirli Kivisaar
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud. Viimased raamatud saadaval ainult Rahva Raamatus ja Apollos.

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Vägivallatu suhtlemine (VVS) on meetod kaastundlike suhete saavutamiseks, mille töötas välja 1963. aastal Marshall B. Rosenberg, kes on seda sestsaadik pidevalt täiendanud. VVS pakub põhitõdede raamistikku ja oskusi, lahendamaks inimeste probleeme kõige intiimsematest muredest kuni globaalpoliitiliste konfliktideni.
VVS aitab konflikte vältida ja lahendada; ennast väljendada, nii et sind kuuldakse ja kuulda võetakse; luua töö- ja eraelus suhteid, mis põhinevad vastastikusel austusel, kaastundel ja koostööl; rahuldada oma vajadusi teiste inimeste huvisid kahjustamata; saavutada senisest sügavam ja usalduslikum side oma pereliikmete, töökaaslaste, naabrite jt. VVS õpetab, kuidas keskenduda meile kõigile ühistele tunnetele ja vajadustele, selle asemel et mõtelda ja rääkida, kasutades paljusid harjumuspäraseid keelendeid, mis soodustavad iseendale, teistele ja meid ümbritsevale maailmale suunatud vägivalda. VVS julgustab inimesi osalema loovates dialoogides, mis aitavad saavutada täielikku rahulolu pakkuvaid lahendusi.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA! 
Ees- ja perekonnanimi
Telefon
E-post
Postiaadress või Smartposti pakiautomaat
Linn/küla
Maakond
Postiindeks
LisainfoSaadame teile ettemaksuarve 24 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

  • Kas naine suudab tappa
  • Naine raamatukogus
  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav