raamatud

Kõik raamatud

Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
 Ilmunud: 4-2023

Deepak Chopra, MD

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 18 €

Kas sa tead, mis on rahajooga? Autor kinnitab, et jooga tagab meile parima viisi raha saamiseks ja kasutamiseks, sellele tegeliku väärtuse andmiseks ning selle abil edu ja õnne saavutamiseks. Teos valgustab inimese sisemist teed küllusele, mis viib sügavamale teadvuse tasandile, aidates vabaneda piiratuse- ja hirmutundest ning kutsuda esile tegelikke muutusi, millega kaasnevad tasakaal, õitseng, taipamine, loovus, armastus ja jõud. See raamat on edu ja eneseteostuse õpik, mis pakub praktilisi nõuandeid külluse ja kindlustunde saavutamiseks hirmu ja ebakindluse aegadel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav
 Ilmunud: 11-2022

Dr Stacie Stephenson

Tõlkinud Mall Laur
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 363 lk

Hind 18 €

Dr Stacie Stephenson keskendub haiguste ravimise asemel tervislikule eluviisile ja terviseteadlikkusele, pakkudes inimestele teadmisi, kindlustunnet ja inspiratsiooni, mida on tarvis enda eest hoolitsemiseks.
Raamatust leiad hulga näpunäiteid oma energiataseme tõstmiseks, kaalu langetamiseks, raudse immuunsüsteemi, hea füüsilise vormi, rahuliku sügava une ja üldise heaolu saavutamiseks, samuti praktilisi ja kasulikke abivahendeid, sealhulgas:
- juhised enese hindamiseks, mis aitavad oma keha kuulama õppida
- kahe nädala menüü
- 40 retsepti maitsva ja tervisliku toidu valmistamiseks
- 30 päeva tegevuskava uute tervislike harjumuste kujundamiseks

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Keha tervendab end ise. Kuidas lihaste ja emotsioonide vaheliste sügavate seoste tundmine aitab terveneda
 Ilmunud: 11-2019

Emily A. Francis

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

248 lk, pehme köide

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Lihastes peitub tohutu hulk füüsilise ja vaimse seisundiga seotud infot. Keha on meisterlik suhtleja, kuid meie pole kuigi head kuulajad. See raamat avab su kõrvad ja silmad paljudele vaimse ja füüsilise tervise aspektidele ja tervendamismeetoditele ning sa õpid tulemuslikult kuulama oma emotsionaalseid lihaseid. Kui oskad lihaseid kuulata ja mõistad, mida need sulle öelda üritavad, relvastad end teadmistega, millele toetudes hoolitsed tõhusalt oma keha ja hinge tervise eest.
Iga kord, kui süda murdub või meid tabab kohutav kaotus, pagendame emotsioonid kusagile kaugemale, et valu edasi lükata. Seisame silmitsi sellega, millega suudame, ja peidame ülejäänu ära. Selline käitumine on inimloomuses. Usun, et kui peidupaika kuhjub liiga palju läbi elamata emotsioone, võetakse appi lihased, sidekirme, siseelundid ja energiaväljad. Emotsioonid peavad kuhugi minema!

Mis juhtub asjadega, mille oled elu jooksul oma väikestesse hingesahtlitesse surunud? Kus need praegu on? Kui emotsionaalseid valusid ei elata täielikult läbi, uinuvad need kehas, kuni lihtsalt ei mahu enam su hingesahtlitesse ja peavad välja pääsema. Kahjuks tulevad need uinuvad koletised enamasti päevavalgele füüsilise valu või haiguste kaudu. Need on haiguste emotsionaalsed põhjused.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!C-vitamiin – esmane rohi kõikide hädade vastu
 Ilmunud: 5-2019

Thomas E. Levy, MD, JD

Tõlkinud Mart Paberit
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 360 lk

Hind 18 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Inimkeha ei suuda päriliku geenidefekti tõttu sünteesida C-vitamiini – universaalset looduslikku ravimit.
Rohked teadusandmed tõendavad, et piisavas annuses võib C-vitamiin ravida või ära hoida:
• vähki • südamehaigusi • nakkushaigusi • degeneratiivseid haigusi.

C-vitamiin on ohutu, odav ja kergesti manustatav aine, mis võib ära hoida uskumatult paljusid haigusi, leevendada nende kulgu või isegi ravida neist terveks. See esmane rohi kõikide hädade vastu suudab meid kaitsta viirushaiguste ja bakteriaalsete nakkuste, mürgistuste, ateroskleroosi ja südamepärgarteritõve, vähi ning muude degeneratiivsete haiguste eest – seda on kinnitanud sajad uurimused. Raamat tugineb arvukatele teadusuuringule, mis on avaldatud eelretsenseeritud teadusajakirjades. Dr Levy jätkab oma uurimistöid selgitamaks, kuidas kasutada C-vitamiini ja muid antioksüdante krooniliste degeneratiivsete haiguste tõrjeks. Tal on õnnestunud tõendada, et kõiki haigusi võib käsitleda kohaliku skorbuudina ja et kõikide haiguste puhul on kasu ravist, mis suurendab keha antioksüdandisisaldust.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimse tervendamise kunst. Töö tšakrate ja energiatega
 Ilmunud: 7-2017

Keith Sherwood

Tõlkinud Kadri Ülle Masing

Pehme köide, 219 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Vaimne tervendamine on iidne kunst ja teadus. Need teie hulgast, kes õpivad neid tehnikaid ja praktikaid, sirutuvad oma loovuse piirideni. Tervendaja, saades tervendava energia kanaliks, ületab lõpliku ning muutub lõpmatu armastuse ja jõu edasiandjaks. Sinu soov on võti. Kasuta seda, et avada enda sees uksed, mille kaudu hakkavad voolama sinu tervendava väe tohutud varud.
Keith Sherwood (1949) on rahvusvaheliselt tuntud õpetaja ja tervendaja, kes peab loenguid kõikjal maailmas ning on esinenud paljudes raadio- ja telesaadetes USA-s, Euroopas ja Lõuna-Aafrikas.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Ketogeenne toitumine vähi vastu. Parimad toiduained kasvajate tõrjumiseks
 Ilmunud: 5-2016

Ulrike Kämmerer, Christina Schlatterer ja Gerd Knoll

Tõlkinud Mart Paberit

Pehme köide, 192 lk, värvitrükk

Läbi müüdud.


Saksa bioloogide pikaajalisel uurimistööl põhinevast teosest saab lugeda, mida teadlased on suutnud kindlaks teha tugevasti vähendatud süsivesikusisaldusega toidu mõju kohta nii üldiselt kui ka vähi puhul. Selle põhjal soovitavad autorid toitumisviisi, mis katab kõik põhivajadused toitainete, mikrotoitainete, vitamiinide ja ballastainete järele, kuid on spetsiaalselt kohandatud vähihaige vajadustele.
Vähihaigetel muutub ainevahetus aja jooksul selliselt, et normaalne süsivesikurohke toit on nendele üha raskemini omastatav ja hakkab neid isegi üha enam kahjustama. Ketogeenne toit seevastu võib keha terveid osi tugevdada ning neile energiat ja uuenemiseks vajalikke aineid anda, samal ajal kui vähkkasvaja jaoks on see täiesti tarbetu.
Ketogeenselt toitutakse juhul, kui maks toodab rohkesti ketokehasid. See on võimalik, kui igapäevastes söökides ja jookides leidub väga vähe süsivesikuid, kuid see-eest palju rasva. Ketokehad on suurepärased energiakandjad, neid saavad väga hästi kasutada peaaegu kõik keha koed – ainult vähkkasvaja ei suuda nendega midagi või peaaegu mitte midagi peale hakata. Samuti on ketogeense toitumise korral vähkkasvaja käsutuses vähem tema jaoks tähtsaimat toitainet suhkrut. Ketogeense dieedi pidaja ei pane oma keha mingisse ebanormaalsesse ega kunstlikku olukorda. Sellised ajajärgud, kus süsivesikuid oli toidus vähe, on olnud inimkonna ajaloos pigem reegel kui erand.
Raamatus ei anta imedieedi juhiseid ega väideta, et vähki on võimalik lihtsalt surnuks näljutada, vaid räägitakse, kuidas vähipatsient peaks toituma, et end jälle paremini tunda või edaspidi hea tervise juures elada. Lisatud on põnev valik retsepte ja nädala toitumiskava.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mille järele sul isu on? Chopra lahendus püsiva kaalukaotuse, heaolu ja hingerõõmuni jõudmiseks
 Ilmunud: 12-2015

Deepak Chopra

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 240 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Meil kõigil on oma keeruline lugu. Kõige paremad kavatsused võivad läbi kukkuda, sest inimestel on raske ennast muuta. Halvad harjumused, nagu ka halvad mälestused, jäävad meile kangekaelselt külge isegi siis, kui soovime neist lahti lasta. Sulle on abiks suurepärane motivatsioon – soov olla õnnelik. Õnnelikkuse all mõtlen ma rahuloluseisundit ning kes meist ei tahaks selleni jõuda. Selle nii lihtsa motivatsiooni valguses sõltuvad sinu valikud vaid ühest küsimusest: “Mille järele mul isu on?”
Sinu aju ülesandeks on sinu eest hoolt kanda, just seetõttu ongi selle ehitus nii keeruline. Keha-vaimu lähenemine täidab tühimiku, mis laiutab kõigis kaalukaotusprogrammides, millega tutvunud olen. Kilod tulevad pärast kaotamist alati tagasi, sest see, mis tegelikult muutmist vajab – inimene, kes püüab toidu abil täita hinges haigutavaid tühimikke –, jääb samaks. Siin on sulle võimalus end muuta. Kui see juhtub, siis märkad muutust mitte ainult selles, milline välja näed, vaid ka kõiges muus – selles, kuidas sa oma tööd teed, millisena ümbritsevat maailma näed, ning viisis, kuidas armastad inimesi oma elus, sealhulgas iseennast.
• Oma elu loo kirjutad sina ise. Su keha on sinu loo füüsiliseks peegelduseks.
• Tasakaal tähendab seda, et su keha kohaneb sellise eluga, mida elada soovid.
• Ajurveda austab keha tarkust ning otsib märke tasakaalu kadumisest ammu enne seda, kui haiguste sümptomid endast märku andma hakkavad. Tähelepanelikkus on lihtne viis häälestada end ühele lainele oma ajuga, mis saadab sulle kõikvõimalikke sõnumeid: aistinguid, kujutluspilte, tundeid ja mõtteid.
• Mida teadlikum sa oled, seda paremaid valikuid on sul võimalik teha. Need valikud kas kasvatavad su emotsionaalset heaolu või häirivad seda.
• Sinu tõeline mina eksisteerib siin ja praegu. Kui sa teda kohata soovid, siis tuleb sul vaid kohal olla.
• Praegune hetk ei lõpe mitte kunagi. Nii mõjutavad praegu tehtud valikud kogu su ülejäänud elu – elu on katkematu nüüd-hetkede ahel.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nisuvaba dieet. Loobu nisust, langeta kehakaalu ja leia oma tee tervise juurde
 Ilmunud: 5-2015

William Davis, MD

Tõlkinud Mari Ollino
Toimetanud Piibe Kohava
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 254 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kas teadsid, et kaks nisusaiaviilu võivad tõsta veresuhkru taset rohkem kui kaks supilusikatäit suhkrut? „Nisuvaba dieet“ näitab, kuidas nisust – ka väidetavalt tervislikust täisteranisust – loobumine aitab jäädavalt langetada kehakaalu ning võib lahendada kõikvõimalikke tervise- ja seedehäireid.
Dr William Davis, toetudes aastakümnete vältel läbi viidud kliinilistele uuringutele ja hämmastavatele tulemustele, mida on saanud tuhandeid nisust loobunud patsiente jälgides, näitab veenvalt, et see levinud toiduaine ei mõju inimesele hästi. Nisuvaba dieediga kaasneb palju olulisi häid tulemusi, sealhulgas:
• 5, 10 või koguni 15 kilogrammi kehakaalu kadu esimese paari kuuga
• insuliiniresistentsuse sündroomi ja 2. tüüpi diabeedi leevenemine
• paranemine soolestikuhaigustest, nagu haavandiline koliit ja tsöliaakia
• üldkolesterooli ja LDL-kolesterooli taseme oluline langus
• nahaprobleemide (psoriaasist suuhaavanditeni) kadumine ja juuste väljalangemise peatumine
• põletike ja reumatoidartriidiga kaasneva valu vähenemine
Kergesti loetav, mõtlemapanev ja põhjalikele uuringutele toetuv „Nisuvaba dieet“ vaatleb uudse nurga alt tänapäeva üht tõsiseimat terviseprobleemi.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Täiuslik tervis
Raamat keha ja vaimu terviklikkusest
 Ilmunud: 2-2015

Deepak Chopra

Tõlkinud Tiina Peep, Tiina Agur, Irja Pärnapuu, Meeli Kuura ja Peep Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 239 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Raamat esitab teie kehatüübile sobiva toitumise, stressist vabanemise, füüsiliste harjutuste ja igapäevaelu programmi, mille aluseks on 5000 aasta vanune ajurveda õpetus vaimu ja keha tervishoiust. Ajurveda eesmärk on näidata, kuidas me oma elu saame mõjutada, muuta, pikendada ja juhtida, nii et haigused ja vanadus seda ei segaks. Ajurveda lähtub põhimõttest, et inimese vaimul on väga tugev mõju tema kehale ning haigustest vabanemine oleneb kontaktist oma teadlikkusega, selle tasakaalu viimisest ja tasakaalu laiendamisest kogu kehale. Niisugune tasakaalustatud teadlikkus toob endaga kaasa parema tervise kui mis tahes füüsiline immuunsus. Ajurveda abiga saab taastada keha loomuliku tasakaalu ja tugevdada vaimu ning keha ühtsust, et saavutada täiuslik tervis.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Athose mäe dieet. Vahemere maade toidud, mis aitavad kaotada kaalu, näida nooremana ja elada kauem
 Ilmunud: 12-2014

Richard Storey, Sue Todd, Lottie Storey

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 217 lk

Hind 10 €
Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Athose mäe mungad kuuluvad maailma
kõige parema tervisega inimeste hulka.
Aristotelese ülikoolis Thessaloníkis
uuriti munkade tervist, füüsilist vormi
ja pikaealisust. Uuringu tulemused olid
hämmastavad. Vähki ei esine peaaegu
üldse, eriti mis puudutab mao-, soole-,
söögitoru- ja seedetrakti, põie- ning
eesnäärmevähki. Insulte ja südameatakke esineb haruharva
ning Alzheimeri tõvest pole õieti
kuuldudki. Athose mäe dieet on järeleproovitud viis
noorusliku keha ja tasakaalustatud meele saavutamiseks.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kõik on hästi. Tervenda enda keha meditsiini, afirmatsioonide ja intuitsiooni abil
 Ilmunud: 5-2014

Louise L. Hay & Mona Lisa Schulz, MD, PhD

Tõlkinud Marju Õunpuu

Pehme köide, 207 lk

Läbi müüdud!


Louise Hay on neile küsimustele vastanud juba enam kui 30 aasta jooksul oma imetabaste enesetervendamistehnikatega. Miljonid inimesed on enda ravimiseks välja arendanud isikliku positiivse mõtlemise meetodi, kasutades tema afirmatsioone, kuid alles nüüd oleme võimelised aru saama nende tehnikate taga seisvast teadusest. Raamatus “Kõik on hästi” vaatleb meditsiinidoktor ja selgeltnägija Mona Lisa Schulz afirmatsioone teaduslikke meetodeid kasutades, viies tervendamise järgmisele tasandile. Selle raamatu abil õpid sa…
•…häälestama enda intuitsiooni, et kuulda keha häält;
•…uusi imelisi afirmatsioone ning seda, kuidas neid sinu eripäraste terviseprobleemide puhul rakendada;
•…ära tundma emotsionaalseid blokeeringuid ning neid eemaldama,
et tühistada nende mõju sinu kehale;
•…kombineerima parimat, mida lääne meditsiinil on pakkuda,
alternatiivsete ravimeetoditega;
•…inspireerivaid lugusid haigusega silmitsi seisnud inimestest ning sellest, millised emotsioone ja füüsist puudutavad ettekirjutused neil paraneda aitasid.
Peagi teed sa tutvust afirmatsioonide, enda intuitsiooni ja arstiteaduse uusimate avastustega, mis annavad sulle optimaalse tervise ja heaolu ning kindla teadmise, mis koondub Louise’i sõnadesse: “Kõik on hästi.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Puhastumine. Keha loomuliku tervenemisvõime taastamise programm
 Ilmunud: 12-2013

Alejandro Junger, M.D.
Amely Greeven

Tõlkinud Maris Leimann ja Irja Pärnapuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 253 lk

Läbi müüdud!

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Elu muutev läbimurre meditsiinis
Meditsiinidoktor Alejandro Jungeri loodud puhastumisprogramm on kavandatud nii, et see sobituks kergesti meie toimekasse ellu ja annaks praktilised abivahendid oma keha toetamiseks ja noorendamiseks. Elu muutub: piinavad terviseprobleemid kaovad äkki, kaal langeb ja me tunneme esimest korda elus, mida terve olemine tegelikult tähendab.
„Ma olen parajasti lõpetamas dr Alejandro Jungeri koostatud imetlusväärset kolme nädala pikkust toksiinidest puhastumise programmi. Järgisin seda täht-tähelt ja see on teinud imet. Tunnen, et olen puhas, õnnelik ja hoopis kergem. See on imeline …“ Gwyneth Paltrow, Goop.com

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vananemine kui vaimne harjutus. Vanemaks ja targemaks saamisest
 Ilmunud: 10-2012

Lewis Richmond

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma
Kaanefoto Ruth Aguraiuja

Pehme köide, 224 lk

Hind 12 €

Kõik muutub. Seda tõsiasja kui mõistuspärast fakti ei ole raske tunnistada, kuid emotsionaalselt tähendab see, et kõik, mida me armastame ja millest hoolime, muutub, teiseneb ja viimaks hääbub. See on Buddha õpetuse ja üksiti vananemise esmane tõde.
Alguses tundub see mõte masendav, kuid muutumine – vananemine ja kõik kaasnev – võib olla väga positiivne ja tuua kaasa uusi algusi, väärtuslikke kogemusi ning põhjatu tänutunde, mis mõjutavad edasist elu sügavuti. Need positiivsed, sageli põnevad vananemise aspektid on see, mida ma tahan nendel lehekülgedel sinuga jagada. Teatud east alates pole meid tarvis veenda, et me vananeme ja et vananemisega kaasnevad omad raskused. Me kõik teame seda. Aga kuidas vananeda kõige paremal võimalikul viisil eriti meeldiva lõpuni? See raamat annab vananemiseks sisemise tegevuskava, mis põhineb minu aastatepikkusel vaimse õpetaja kogemusel – kava, kus vanaduspõli pole allakäigu, vaid eneseteostuse ajaks, mis võib vaatamata ajutistele alandustele olla nauditav.
LEWIS RICHMOND on buda preester ja meditatsiooniõpetaja, kes on varem avaldanud kolm raamatut: “Töö kui vaimne harjutus” (Work as a Spiritual Practice), “Laatsaruse tervendamine” (Healing Lazarus) ja “Kogu elu töö” (Whole Life Work). Richmond juhendab meditatsioonirühmasid, viib läbi seminare ja korraldab retriite oma elukoha lähedal San Franscisco Bay piirkonnas. Temaga saab ühendust kodulehel www.lewisrichmond.com.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Valeühendus. Tõde mobiiltelefonide kiirgusest, telefonitööstuse püüetest seda varjata ja võimalustest oma peret kaitsta
 Ilmunud: 11-2011

Devra Davis, Ph.D., M.P.H.

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 218 lk

Hind 12 €

Devra Davis, Ph.D., M.P.H., on USA Riikliku Teaduste Akadeemia toksikoloogia ja keskkonnauuringute keskuse direktor ning Harvardi ülikooli ja Georgetowni ülikooli külalisprofessor. Ta on maailma tunnustatuimaid keskkonnakahjude mõju eksperte, kes kõneles hiljuti mobiiltelefoniga seotud ohtudest Ameerika Ühendriikide Senati komisjoni ees.
Kõik usuvad, et mobiiltelefonid on ohutud, kuid see võib olla meie ajastu suurim eksiarvamus. Devra Davise kauaoodatud raamat paljastab tõe selle kohta, kuidas mobiiltelefonikiirgus inimkeha rakke mõjutab. Mobiiltelefonid ei ole ohutud.
Davis tutvustab erinevaid seni mahavaikitud teadustöid, mis näitavad, et tegemist on tõelise hädaohuga. Mobiiltelefon kahjustab DNA-d, lõhub aju kaitsebarjäärid, vähendab elujõuliste spermatosoidide arvu, halvendab mälu, võib tekitada vähki ja neuroloogilisi haigusi, näiteks Alzheimeri tõbe, ning võimalik, et koguni autismi.
Davis väidab, et mobiiltelefonitootjatel on võimalik mobiiltelefone ohutumaks muuta ning et ka me ise saame enda ja oma pere kaitseks nii mõndagi ette võtta.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Tervise loomine. Emotsionaalsed, psühholoogilised ja vaimsed tegurid, mis aitavad terveneda ja tervendada
 Ilmunud: 8-2010

Caroline Myss, Ph.D. ja C. Norman Shealy, M.D.

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 259 lk

Läbi müüdud!

Raamatu autorid, pikka aega koostööd teinud meditsiinidoktor C. Norman Shealy ja selgeltnägijavõimetega intuitiivne tervendaja Caroline Myss, on veendunud, et füüsiliste haiguste põhjuseks on emotsionaalsed ja psüühilised läbielamised. Kui me korrastame oma mõtte- ja tundemaailma, parandame üksiti ka füüsilist tervist:
“Hoolimata haigusest või selle vallandanud emotsionaalsest stressorist, oleme Normaniga ikka rõhutanud, et elu esitab väljakutseid alati nii, et meil oleks võimalik tänu neile tugevamateks isiksusteks kasvada. See on elu olemuseks, tervislikku seisundit on võimatu lahutada oskusest toime tulla elu esitatud väljakutsetega.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Arutu söömine. Miks me sööme rohkem, kui arvame
 Ilmunud: 6-2010

Brian Wansink, Ph.D.

Tõlkinud Kerli Hurt
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

PARIM DIEET ON SEE, MIDA SA TÄHELE EI PANE.
Mida räägib sinust su lemmiktoit?
Kas taldriku suurus mõjutab söögiisu?
Miks sa sööd rohkem, kui einetad koos sõpradega?
Milliste nippidega ahvatlevad restoranid ja kaubanduskeskused meid üle sööma?
Kuidas mõjutavad muusika ja sisustus seda, kui palju ja kui kiiresti me sööme?
Kuidas kaotada aastaga märkamatult kümme kilogrammi?
Cornelli ülikooli toidu- ja kaubamärgilabori direktor Brian Wansink on viinud oma meeskonnaga läbi hulga lõbusaid ja kuratlikult nutikaid eksperimente – näiteks “põhjatu supikausi” katse –, et paljastada meie toitumisharjumuste taga peituvat varjatud dünaamikat. Tee juba täna arukamaid, nauditavamaid ja tervislikumaid valikuid söögitoas, ostukeskuses, einelauas – kõikjal, kuhu suundud, et kustutada oma nälga.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Ravikoodi murdmine. Avasta piiramatu tervendava jõu 7 võtit
 Ilmunud: 5-2009

Dr Bruce Forciea

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Kui sa oled haige, otsib sinu teadvus tervendavat informatsiooni. See toimub automaatselt, ilma sinupoolsete pingutusteta. Tervendav informatsioon voolab läbi nelja kanali. Need on molekulaarne, energia-, meele-keha ja mittelokaalne kanal. Molekulaarne kanal kannab informatsiooni molekulilt molekulile, näiteks siis, kui sa kasutad vitamiine, mineraalaineid, ravimtaimi või ravimeid.
Energiakanalis liigub informatsioon erinevate jõudude, peamiselt elektromagnetjõu kujul. Sellisteks jõududeks on näiteks valgus, elekter, magnetism ja mehaaniline jõud.
Meel võib kehale saata tervendavat informatsiooni meele-keha kanali kaudu. Meel tõlgendab tajudelt saadud informatsiooni, omastab selle ja annab sellele tähenduse. Informatsioon edastatakse meelelt kehale neuroendokriinsüsteemi kaudu. Ja lõpuks voolab informatsioon mööda salapärast mittelokaalset kanalit. See on kõige kummalisem kanal, sest seal liigub informatsioon valguse kiirusest kiiremini. Sageli kasutavad inimesed tervenemiseks ainult ühte infoallikat, kas ühte ravimit, ühte ravimtaime või ühte kehateraapia meetodit, näiteks füsioteraapiat või massaaži. Täieliku tervenemise võtmeks on kasutada kõiki kanaleid.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sisemise tervendaja äratamine. Mõtteväljaravi koheseks hirmudest, ärevusest ja emotsionaalsetest kannatustest vabanemiseks
 Ilmunud: 4-2009

Roger J. Callahan, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!

Mõtteväljaravi (MVR) on uudne ravimeetod, mida kasutatakse psüühikahäiretest – foobiatest, ärevusest, stressist, kinnismõtetest ja sõltuvustest –, aga ka füüsilisest valust vabanemiseks. See toetub üksiti tänapäeva kliinilisele psühholoogiale, kinesioloogiale ja tuhandeid aastaid vanale hiina meditsiinile. MVR on kõrvalmõjudeta ja annab kiireid tulemusi, sest tervenemiseks pole tarvis teha muud, kui koputada energiakanalitel asuvatele kehapunktidele, et vabastada tõkestused – ravi kulgeb ilma nõelte, tablettide ja muude väliste abivahenditeta. Mõtteväljaravi võtmeks on algoritmid: iga probleemi raviks on välja töötatud eriomane koputuste sari. Koputused on seatud kindlasse järjestusse nagu koodluku šiffer. Kui järjestus ei ole õige või punktid pole sobivad, siis lukk ei avane, aga kui kõik on õige, leiab aset kiire ja tavaliselt kestev tervenemine. Raamatu autori väitel on igat algoritmi kontrollitud sadade ja mõnel juhul isegi tuhandete inimeste peal.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Alati leidub abi, alati on lootust
 Ilmunud: 12-2007

Eve A. Wood, M.D.

Tõlkinud Katrin Aarma
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 254 lk

Hind 12 €Dr Eve A. Wood ühendab traditsioonilise psühhiaatria ja universaalsed vaimsed põhimõtted terviklikuks ravimudeliks, pakkudes ideid, vahendeid ja allikaid, mida vajame teekonnal rahulolu, rõõmu ja terviseni. Erakordse austuse ja kaastundega inimhinge vastu selgitab dr Wood, et aja, kannatlikkuse, valmisoleku ja lootuse abil suudame toime tulla ka kõige raskemate katsumustega ning jõuda vaimse tervise ja sisemise rahuni.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Enesetervendamise uus maailm
Tšakrate avamine ja energiavälja noorendamine
 Ilmunud: 10-2007

Bente Hansen

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 258 lk

Läbi müüdud!

Tuginedes oma tööle vaimse nõustaja, tervendaja ja reiki meistrina, kirjeldab Bente Hansen iga inimest ümbritseva kolmemõõtmelise energiavõrgustiku ainulaadset ehitust. Käsiraamat annab nõu, kuidas tasakaalustada oma energiat, lähenedes tervisele neljal tasandil: kehalisel, meele-, tunde- ja vaimsel tasandil.

Autor tutvustab võtteid, mis aitavad:
· terveneda positiivsete tõekspidamiste abil
· ületada hirmu
· väärtustada sisemist ilu
· saada kontakti loodusega
· mediteerida ja lõõgastuda
· taastada ja tervendada oma energiavõrgustikku
· suhelda vaimsete teejuhtidega

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu parim aeg
 Ilmunud: 3-2007

Antti Heikkilä

Tõlkinud Paul Oja
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 160 lk

Läbi müüdud!


Inimesed tulevad arsti vastuvõtule, probleemide lahendused sisimas kaasas. Nad vajavad üksnes vestlust, selgitusi ja pisut julgustust. Inimese hinge süvakihtides on võimsaid ravivaid jõude. Meel on oma olemuselt terve. Ka kõige lootusetum olukord võib muutuda, kui vaid leidub tahet seda parandada. Kõik sisemised energiad püüdlevad tervise poole kas või käesoleva hetke heaolu arvel. Isegi kui oled teel paradiisi, võivad muutused haiget teha. Haigus on üks tasakaaluseisund ja tervis teine. Üleminek ühest seisundist teise ei ole alati kerge. See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast hästi tunda. NÜÜD VÕI MITTE KUNAGI! JUST PRAEGU ON KÄTTE JÕUDNUD ÕIGE HETK! ELU ALLES ALGAB.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Iidsed ravivõtted
Hingelise ja vaimse arengu käsiraamat
 Ilmunud: 10-2006

Douglas De Long

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 219 lk

Läbi müüdud!

Vana-Egiptuse ülempreestrid viisid tuhandeid aastaid tagasi läbi erilist riitust – lõplikku sissepühitsemist. Suures püramiidis aset leidnud salajases tseremoonias olid ühendatud iselaadne skandeerimine, hingamine ja meditatsioon. Pärast püha kombetalitust olid pühitsetud valmis astuma maailma kui ravitsejad. Douglas De Long selgitab, kuidas kasutada iidse maailma ravitarkusi nüüdisajal arendamaks endas ülemeelelisi ja ravitsejavõimeid. Raamatus on juttu helivõngetega tervendamisest, kundalini äratamisest, tšakrate tasakaalustamisest, kolmanda silma avamisest, värviteraapiast, energiaravist ja hingerännu meetoditest. Nende meetodite omandamine aitab sul saavutada kestva vaimse, emotsionaalse ja füüsilise heaolu.
Douglas De Long (Kanada) on energiaga ravitseja ja sensitiiv, kes tegutseb hüpnoterapeudi, tšakrate asjatundja, vaimse teejuhi ja nõustajana. Viimase kaheteistkümne aasta jooksul on tema juhendamisel rännanud enam kui kaheksasada inimest hüpnoosi abil tagasi eelmistesse eludesse. Ta on läbi viinud vaimse arengu kursusi, millest on osa võtnud sadu õpilasi.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jooga seitse vaimset seadust
Keha, meele ja vaimu tervendamise käsiraamat
 Ilmunud: 6-2006

Deepak Chopra, M.D.
David Simon, M.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 213 lk

Läbi müüdud!

Jooga on populaarne kehaliste harjutuste süsteem, mida harrastatakse suurendamaks paindlikkust, tasakaalu, lihasjõudu ja kannatlikkust. Vähem teatakse, et see on ka filosoofiline õpetus, mis pakub lihtsaid, kuid mõjuvaid võtteid õnnelikuma, tervema ja külluslikuma elu elamiseks. “Jooga seitse vaimset seadust” avab värava jooga sügavamasse vaimsesse mõõtmesse, tutvustades lisaks füüsilistele harjutustele joogafilosoofia põhitõdesid, meditatsioone ja mantraid, mis aitavad vaigistada meelt ning avardada teadvust. Käesolevas raamatus kirjeldatud joogaprintsiibid ja -tehnikad võivad saada võtmeks, mis avavad ukse loovuse, armastuse, kaastunde ning igakülgse edu juurde. Toomaks nüüdisaegsesse joogasse tagasi vaimsuse, võtavad autorid vaatluse alla jooga kaheksa traditsioonilist haru, millest ainult üks, asana, käsitleb neid füüsilisi asendeid, mida inimesed tavaliselt joogaga seostavad.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sinu keha räägib sinuga
Mõtete ja tunnete mõju tervisele
 Ilmunud: 3-2006

Debbie Shapiro

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Jerry Goldie

Pehme köide, 268 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Sinu keha peegeldab su mõtteid ja tundeid. Kui oskad kuulata keha sõnumeid, võid ära hoida ja leevendada füüsilisi vaevusi, vabanedes ühtaegu lahendamata probleemidest, kivistunud mõttemustritest, alateadvusse kuhjunud hingehaavadest.
Seda raamatut lugedes mõistad, kuidas
• meeleseisund mõjutab füüsist;
• iga tunne ja mõte on seotud teatava kehaosa ja haigusega;
• lahendamata probleemid kahjustavad tervist;
• kasutada oma vaimu- ja südamejõudu, et tervendada keha loova visualisatsiooni, lõdvestuse ja meditatsiooni abil;
• teadlik hingamine, liikumine ja täiendravi aitavad tervenemisele kaasa.

Inglanna Debbie Shapiro on aastaid tegelnud jooga, psühholoogia ja budistliku meditatsiooniga. Ta on kirjutanud koos oma abikaasa Eddie Shapiroga rea menukaid eneseabiraamatuid, üheskoos tegutsetakse tunnustatud vaimsete õpetajatena.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!100 päeva hea tervise, väärt seksi ja pika elueani
Taoistliku jooga ja chi kungi käsiraamat
 Ilmunud: 4-2004

Eric Steven Yudelove

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Hind 13 €


Inimene on alati otsinud võimalusi olla tervem ja elada kauem. Elu on kõige suurem varandus, milleta rahal, uhketel majadel ja luksusautodel on vähe tähtsust. Eric Steven Yudelove’i raamat tutvustab taoistide muistseid tervise ja pikaealisuse saladusi sajapäevase chi kungi, taoistliku jooga, noorendava enesemassaaži ja üldtugevdavate harjutuste programmi raames. Need pole religioossed toimingud, ehkki erinevad suuresti Lääne kehakultuurist. Eesti lugejale saab säärane hulk taoistlikke tarkusi kättesaadavaks esimest korda. Neljateistnädalase treeningu käigus õpid sa chi kungi, kuut tervendavat heli, baduanjiniks ehk kaheksaks brokaaditükiks kutsutud harjutustetsüklit, taoistlikku enesemassaaži, seksuaalset kungfud ning sisemiseks naeratuseks ja kuldse õie avamiseks nimetatud tegelusi.
Sa õpid, kuidas
• püsida terve ja nooruslikuna
• muuta end paindlikumaks ja tugevamaks
• vaigistada meelt
• parandada eluenergia voolu kogu kehas
• tekitada viit ihu ja hinge tervendavat heli
• sooritada enesemassaaži, mis väljutab mürkaineid, ergutab vereringet, stimuleerib luuüdi, lõdvestab lihaseid ja kõõluseid
• kaitsta end võõraste mõjutuste eest
• näha aurasid
• kasutada seksuaalenergiat aju, närvisüsteemi ja lülisamba noorendamiseks ning kurnatusest vabanemiseks
• hingamisega meeste liigset suguiha maandada ja naiste orgasmi kiirendada

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jõud sinu sees
Elu tervendavate meditatsioonide autor
 Ilmunud: 2-2004

Louise L. Hay

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 224 lk

Läbi müüdud!
Louise L. Hay, nõustaja ja õpetaja, kes noore naisena vähki põdedes keeldus vaatamata arstide hoiatustele operatsioonist, on pärast tervenemist kirjutanud kakskümmend raamatut ja pidanud hulga seminare ning loenguid, mille sõnumiks on:
Meis kõigis peitub jõud muuta oma elu, kui oleme valmis muutma oma mõtlemist ja lahti laskma mõttemallidest, mis hoiavad kinni minevikus. Kui oleme tõepoolest valmis vaeva nägema, võime oma meeles, kehas ja elus läbi viia uskumatuid muutusi. Meis peituv jõud võib viia täiusliku tervise, täiuslike suhete ja täiusliku töökohani ning tuua meile kõikvõimalikke hüvesid. Et seda kõike saada, peame uskuma, et see on võimalik, ning olema valmis lahti laskma elumudelitest, mis loovad soovimatuid olusid. Kui suhtume oma hädadesse ja probleemidesse kui võimalusse mõelda, mismoodi elu muuta, siis oleme tugevad. Paljud inimesed, kes on üle saanud raskest haigusest, ütlevad, et see oli nende kõige imelisem kogemus, sest andis võimaluse vaadata oma elule teise nurga alt. Paljud inimesed seevastu käivad ringi ja kaeblevad: “Olen haige, mul on valud, palun, doktor, tehke mind terveks.” Niisugustel inimestel on raske haigusest paraneda või oma probleemidega hakkama saada. Mida tugevam on su side oma sisemise jõuga, seda vabam oled kõigis eluvaldkondades. Vastutus on meie võime toimida olukorrale vastavalt. Meil on alati valikuvõimalus. See ei tähenda, et me eitame seda, kes me oleme ja mis meil selles elus on. See tähendab, et me suudame tunnustada oma panust sellesse, kes me oleme. Vastutust enda peale võttes saame jõu muutuda. See isiklik jõud on meil kogu aeg olemas. Kõik sõltub sellest, kuidas me seda kasutame.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kundalini ja tšakrad
Elukestva arengu teejuht
 Ilmunud: 10-2003

Genevieve Lewis Paulson

Tõlkinud Kadri Ülle Masing ja Katre Kelder
Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 268 lk

Hind 18 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.
Ameeriklanna Genevieve Lewis Paulson oli veendunud kristlane, kes teenis haldurina metodisti kirikus, kui koges 1968. aastal ootamatult kundalini energia vallandumist. Oskamata toimuvale seletust leida, asus ta uurima iidset idamaist kirjandust, milles selgitati samalaadseid kogemusi ja nähtusi. Läänemaailmas puudus seni raamat kundalini energia kasutamisest ilma õpetaja ja tugirühma abita. Seetõttu otsustas ta sellise raamatu ise kirjutada.
Kundalini on iga inimese isiklik algne arengujõud. Meis kõigis voolab see energia mingil määral juba sünnihetkest alates. Kättesaadava ja kasutatava energia hulgast sõltub, kas inimene on madala intelligentsusega või geenius. Meie eesmärgiks pole õppida olemasolevat energiat paremini kasutama, vaid vabastada ja tõmmata ringlusse palju suurem hulk kundalinit, mis on ootel selgroo alaosas asuvas mahutis. Kõrgelt arenenud inimesel on üleloomulikud võimed ja avardunud vaimne teadlikkus, teda peetakse geeniuseks või Jumala-sarnaseks. Me kõik peame varem või hiljem hakkama tegelema kundaliniga; mida rohkem me sellest energiast teame ja selle vallandumiseks valmis oleme, seda suurepärasemad on meie kogemused. India templites ja kloostrites tegeldi kundaliniga juba aastatuhandeid tagasi. Tänapäeval asutatakse ka läänemaailmas üha enam keskusi, kus on võimalik ilma ühiskonnast eraldumata saada kundalini-ravi ja -haridust. Õigesti kasutatud kundalini energia hoiab keha noore ja energilisena. Sinu võimed suurenevad, haigused taanduvad, meelerahu kasvab. Ebaõigest kundalini voolust saavad alguse:
• arusaamatud haigused;
• konfliktid kaasinimestega;
• raskused igapäevaeluga toimetulekul;
• seletamatud külmavärinad või soojalained kehal;
• liigsed meeleolu kõikumised, depressioon või ohjeldamatu ekstaas;
• mäluaugud või -häired;
• suutmatus orienteeruda iseendas, teistes, töös või maailmaasjades üldiselt.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Uus tšakraravi
Murranguline tervenemismeetod
 Ilmunud: 1-2003

Cyndi Dale

Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 320 lk, 4 värvitahvlit

Läbi müüdud!
Milline ime oleks elada päevast päeva täies elujõus ja teadlikuna oma elueesmärgist! "Uus tšakraravi" aitab seda saavutada, selgitades, kuidas saada teadlikuks oma terviklikus energiakehas peituvast jõust. Lisaks traditsioonilisele õpetusele seitsmest tšakrast kirjeldatakse siin esmakordselt ka täiendavat viit tagaküljetšakrat ja kahtekümmet vaimset energiakeskust. Cyndi Dale kirjeldab, kuidas paiknevad inimese aurakihid, ja selgitab, mis on energiakiired, kundalini energia, mana, karma ja dharma. Autor õpetab töötama oma energiakeskustega, et vabastada blokeeringud ja avastada oma tõeline mina. “Uus tšakraravi” selgitab, kuidas meie füüsiline, emotsionaalne, hingeline ja vaimne heaolu on seotud meie kõrgema minaga. See raamat juhib terviklikkusele, milles keha, meel, hing ja süda kohtuvad ning tervenevad.
"Uus tšakraravi" aitab:

• tuua oma sisemine piiranguteta mina tegelikku ellu
• avada pöörduks ainelise ja vaimse maailma vahel
• kiirendada tervenemisprotsesse
• muuta karmat energiakeskusi kasutades
• vabastada end valest “programmeeritusest”
• tuua imed oma ellu

Ameeriklanna Cyndi Dale on välja arendanud psühholoogilised ja vaimsed tervendamismeetodid, mis tuginevad 32 energiakeskuse kasutamisele. C. Dale on aidanud paarikümne aasta jooksul oma väga eduka konsultatsioonifirma tuhandeid kliente ja paljusid organisatsioone. Cyndi avastas erilised tajuvõimed juba lapseeas, kui hakkas nägema energiavälju inimeste ümber ja kuulma teiste mõtteid ning suhtlema teispoolsete olenditega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA! 
Ees- ja perekonnanimi
Telefon
E-post
Postiaadress või Smartposti pakiautomaat
Linn/küla
Maakond
Postiindeks
LisainfoSaadame teile ettemaksuarve 24 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

  • Kas naine suudab tappa
  • Naine raamatukogus
  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav