raamatud

Kõik raamatud

Sadakonnad. Ennustused aastani 3797
 Ilmunud: 3-2022

Michel Nostradamus

Uuendatud väljaanne, tõlkinud Merike Riives ja
Peep Sõber

Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 215 lk

Hind 12 €

Kuulsa Prantsuse prohveti Michel Nostradamuse ennustusteraamat “Sadakonnad” on ainulaadne teos, mida siiamaani loetakse ja millest ikka ja jälle uusi täitunud ennustusi avastatakse. Võib arvata, et ta nägi ette isegi Nõukogude Liidu kestust 73 aastat ja 7 kuud. Suur osa tema ennustustest kõneleb looduslikest ja poliitilistest kataklüsmidest.

Rasketele aegadele järgneb jumalariik maa peal — sõdadele ja muudele hädadele tuleb lõpp ja inimesed saavad õnnelikuks. Mõne uurija arvates ennustas prohvet ka Kristuse teist tulemist, mis võib toimuda seitsmenda millenniumi jooksul. See ei ole maailmalõpp, pigem uue ajastu algus...

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Väike taroraamat
 Ilmunud: 12-2020

Barbara Moore

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, värvitrükk, 248 lk

Hind 18 €

Usalda oma uudishimu ja intuitsiooni ning avasta uusi inspireerivaid võimalusi tarokaartide kasutamiseks. Lisaks kaartide tähendustele leiad sellest raamatust üht-teist huvitavat taro ajaloost, sümboolikast ja struktuurist ning mitmesugustest kasutusvõimalustest. Kui sul ei ole oma kaardipakki, libista lihtsalt sõrmega üle raamatu lehekülgede, et leida vastused küsimustele või saada vajalikku juhatust – nende kaante vahel on traditsioonilises järjestuses kõik taropaki 78 kaarti 51-st erinevast kaadipakist. Peatanud sõrme juhuslikul leheküljel, loe kaartide antud sõnumit viimasest lõigust „Kiire vastus“.
Olgu sul alati kaartidest kasu!

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eludevaheline maailm. Surmajärgse maailma ja taassünni mälestused Hiinast ja Jaapanist
 Ilmunud: 11-2018

Ken Morita

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 129 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Milline on surm? Kas surmajärgses maailmas on paik, kus oma elu üle järele mõtelda? Kas seal antakse elatud elule hinnanguid? Kas seal süüakse, juuakse ja magatakse? Kas seal on poed ja raha? Kas karma on olemas? Kuidas on võimalik uuesti sündides vältida oma eelmise elu unustamist?
Ken Morita on vestelnud Hiinas ja Jaapanis inimestega, kes enda väitel mäletavad oma eelmist elu ning surmale järgnenud sündmusi hauataguses maailmas … ning oskavad neile küsimustele vastata.
Ken Morita on sündinud 1951. aastal Jaapanis, õppinud Sophia ülikoolis elektrotehnikat ja elektroonikat, töötanud mõnda aega Fujitsu korporatsioonis ning seejärel rajanud 26-aastaselt oma IT-firma. Talle on omistatud Jaapani välis- ja kommunikatsiooniministri autasu tema loodud kommunikatsioonitarkvara eest. 43-aastaselt asutas Morita üleloomulike nähtuste uurimise labori ja on sestsaadik reisinud mööda maailma, et uurida lähemalt nähtusi, mida teadus seni seletada ei suuda. Samuti on Morita kätt proovinud filmirežissööri ja laulukirjutajana. Käesolev teos “Eludevaheline maailm” on Ken Morita neljas raamat elust pärast surma ja taassünnist.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Meditatsiooni süda. Avastamas sisimat teadlikkust
 Ilmunud: 12-2017

Dalai-laama

Kirja pannud suuliste õpetuste põhjal Jeffrey Hopkins

Tõlkinud Enn Puskar
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 158 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Meditatsiooni süda – see, mis annab sellele elu – on kaastunne. Selle põhialuseta on kõik teised praktikad tähenduseta. Õnneks on meelt võimalik koolitada kaastundlikuks ja niimoodi armastuse, empaatia, headuse ja teistest lugupidamise osas koolitatud meel on valmis praktiseerima Suurt Terviklikkust ehk dzogtšen’it, mida Tiibeti budismi ningma traditsioonis peetakse vaimse praktika tipuks. Tema Pühadus XIV dalai-laama õpetab Suurt Terviklikkust lihtsalt, kuid põhjalikult, kasutades alusmaterjalina 19. sajandi meistri Patrul Rinpotše kaemuslikku poeemi näitamaks, et sisekaemus ei saa kunagi olla lahutatud kaastundest. Suure Terviklikkuse praktiseerimisega võime ligi pääseda oma sisimale teadlikkusele ja elada seda tunnustades ja ilmutades. Tarkus ja kaastunne, mis sellisest sisekaemusest tärkavad, pole olulised vaid isiklikuks arenguks, vaid ka meie kollektiivse arengu ja maailmarahu seisukohast.

Jeffrey Hopkins on Tiibeti-uuringute UMA Instituudi asutaja ja president ning Virginia ülikooli Tiibeti budismi uuringute emeriitprofessor. Ta saatis kümme aastat Tema Pühadust XIV dalai-laamat inglise keele tõlgina loengureisidel ning on tõlkinud ja kirjastanud viisteist raamatut Tema Pühaduse dalai-laama suuliste õpetuste põhjal. Samuti on ta avaldanud arvukalt tõlkeid mitmesugustest tähtsatest budistlikest tekstidest.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Jumal ja elu pärast surma. Teedrajavad uued tõendid Jumala ja surmalähedaste kogemuste kohta
 Ilmunud: 11-2017

Jeffrey Long, MD

Tõlkinud Mirt Kruusmaa
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 209 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

“Jumal ja elu pärast surma” kõneleb inimestest, kes on enda väitel kohtunud surmalähedase kogemuse ajal kas Jumala või mõne vaimse olendiga, rännanud ebamaistesse paikadesse, saanud taas kokku ammu lahkunud lähedastega, et seejärel maisesse ellu naasta ja oma teekonnast meile kõnelda. Dr Longi väitel on kõigil neil kogutud jutustustel ühiseid jooni, mis ülekaalukalt tõendavad, et Jumal on olemas ja elu jätkub pärast surma.

"Long ja Perry on ära teinud erakordse töö, et tutvustada surmalähedaste kogemuste uuringute hetkeseisu. Dr Longi tegevus toob meid lähemale surmajärgse elu mõistatuse mõistuspärasele lahendusele."
Raymond Moody, MD, PhD, raamatu “Elu pärast elu” autor

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Taro. Mustrid ja vastastikmõjud
 Ilmunud: 3-2017

Deborah Lipp

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 219 lk

Hind 15 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Arenda oma intuitsiooni, ülemeelelisi võimeid ja kaardiladumisoskusi!

Tarokaardid on olemas olnud peaaegu kuussada aastat. Paljusid neil kujutatud sümboleid on salateaduste uurijad kasutatud hoopis pikemat aega. Päikese, kuu, jõgede, teeradade, mõõkade, koerte, pilvede jms kujutistes kajavad vastu iidsed arhetüübid. Tarokaarte ladudes saad ka sina selle iidse varamu kasutusele võtta. Sa ei toetu vaid omaenda piiratud võimetele ja vahenditele, vaid kasutad kõigi nende ressursse, kes on ladunud tarokaarte sadu aastaid. Sulle avanevad kollektiivse alateadvuse peaaegu lõputud teadmised. Raamat sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud tarohuvilistele, kes soovivad oma ennustused sügavamaks ja nüansirikkamaks muuta,
Ära piirdu üksikute kaartide tähenduste tundmaõppimisega, vaid avasta, kuidas lugeda kaarte nagu jutustust või poeemi! Aastaid kaartide vastastikmõjusid uurinud Deborah Lipp selgitab, milliseid mustreid kaardid võivad moodustada, kuidas muutub kaartide tähendus sõltuvalt asukohast, millist ladumisviisi eelistada ja mida teha ülemeeleliste võimete arendamiseks. Iga peatüki lõpetavad lihtsad, kuid tõhusad kodutööd, mis muudavad sind samm-sammult üha paremaks ennustajaks.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Viimne Testament. Ettekuulutus. Pöördumiste raamat
 Ilmunud: 12-2016

Vissarion

Tõlkinud Leo Vestal
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 213 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Maailm seisab silmitsi seninägematu rahvasterände, majanduskriiside ja ökoloogilise katastroofiga. Kas neis globaalsetes muutustes avaldubki apokalüpsis, millest on juttu piiblis? Kas sellele olukorrale leidub lahendus või tegeletakse tagajärgede likvideerimisega, jõudmata põhjusteni?
Kunagi varem pole inimühiskonnas olnud nii suurt individuaalset vabadust, arvamuste ja seisukohtade paljusust, aga ka nii vähest ühtsust ja ühtekuuluvust. Kas me ehitame endiselt Paabeli torni, erikeelseina ja erimeelseina, suutmata midagi jäävat rajada?
Kes on inimene ja mis on tema tegevuse eesmärk siin Maa peal? Miks on inimene astunud kõrvale oma tegelikust arenguteest ja asunud hävitama koduplaneeti Emakest Maad, olles sellisena kõige kahjulikum olend nii sellel planeedil kui ka kogu Universumis?
Sellisel kriitilisel ajaperioodil, mil inimkond on teel kuristikku, pakub Vene vaimne õpetaja, Viimse Testamendi Kiriku nime kandva uue vaimse liikumise juht Vissarion õpetust, mis aitab ületada nii ilmalikust kui ka dogmaatilisest religioossest maailmavaatest tulenevat killustatust. See on õpetus inimese taevasest ja maisest päritolust, vaimu ja mateeria kooseksisteerimisest.
Sellele õpetusele tugineb Lääne-Siberis, Sajaanide eelmäestikus 1990. aastatel Vissarioni loodud ökokogukond, mis on rajamas uut ühiskonda ja seab igapäevaelus esikohale hinge arendamise armastavate ja harmooniliste suhete kaudu üksteise ja loodusega.
Sellest raamatust leiab lugeja Vissarioni antud esmased õpetuslikud alused, mida tema järgnevad raamatud avavad konkreetsetes elulistes olukordades, vastates inimeste esitatud küsimustele. Kogu Viimne Testament on venekeelsena kättesaadav internetis, selle raamatu näol on tegemist esimese eestikeelse tõlkega.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Igavese elu tõend. Vaimudega suhtlemine kui surmajärgse elu tõend
 Ilmunud: 7-2016

Mark Anthony

Tõlkinud Marju Õunpuu

Pehme köide, 216 lk

Hind 14 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Avasta enda jaoks meediumist juristi Mark Anthony valgustavad ja lohutust pakkuvad lood sellest, kuidas ta on aidanud inimestel suhelda vaimumaailma lahkunud lähedastega. “Igavese elu tõend” pakub võimalust meelt ülendavaks teekonnaks, mis hajutab vaimudega suhtlemist saatva hirmu ja ebausu ning esitab surmajärgse elu kohta põhjapanevaid küsimusi. Raamatus käsitletakse ka selliseid valusaid probleeme, nagu kuritegevus, mõrv, enesetapp ja õnnetustes ellujäänute süütunne.
See teedrajav raamat ehitab silla üle spirituaalsuse ja teadusmaailma lahutava kuristiku ning toob vaimudega suhtlemise nüüdisaega, kinnitades taas kord, et Jumal ja taevariik on olemas, et vaim on surematu, et kord ootab meid taaskohtumine siitilmast lahkunud lähedastega.
“Igavese elu tõend” tutvustab uusi vaimudega suhtlemist selgitavaid mõisteid ja käsitusi, mis põhinevad teadusel, teoreetilisel füüsikal, füsioloogial, teoloogial ja elulistel tõenditel.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu pärast elu. Esimene uurimus, mis heitis valgust surmalähedastele kogemustele
 Ilmunud: 3-2016

Raymond A. Moody, MD

Tõlkinud Aleksander Puumets
Toimetanud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 173 lk

Läbi müüdud! Viimased raamatud saadaval Apollos ja Rahva Raamatus!


40 aastat tagasi esmakordselt trükivalgust näinud raamatu „Elu pärast elu“ ilmumine sai pöördeliseks sündmuseks, millest alates räägitakse hinge surematusest ja surmajärgsest elust kui nähtustest, mille kohta on hulk tõendeid ja mida on võimalik uurida teaduslike meetoditega. Raymond Moody uurimused on avanud meile täiesti uue vaate elule ja surmale ning lisanud meie keelepruuki mõiste „surmalähedane kogemus“. Küsimusele, miks selliseid avastusi varem ei tehtud, annab Moody lihtsa vastuse: „Meditsiin ei olnud piisavalt kaugele arenenud ja meedikutel polnud kasutada tänapäevaseid elustamisvahendeid – kliinilise surma üle elanud inimesi, kes meile surmajärgsest elust kõneleda saavad, poleks varem suudetud päästa.“ „Elu pärast elu“ on lootusrikas teos, mis leevendab surmahirmu ja leina.

"Dr Moody pöördeline teos on teinud tuntuks mõiste “surmalähedane kogemus” ja osutanud, et inimesed on rääkinud sarnastest kogemustest juba aastatuhandeid kõikjal maailmas … Ta on laiendanud teaduslikku arusaama teadvuse olemusest ja kogu eksistentsist. Tänu dr Moodyle pole inimkond enam kunagi endine."
Eben Alexander, MD

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Klassikaline feng shui jõukuse ja heaolu suurendamiseks. Iidsed tarkused edu saavutamiseks
 Ilmunud: 1-2014

Meister Denise Liotta Dennis

Tõlkinud Kaia-Leena Pino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 238 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Õpi ehtsate feng shui meistrite hästi hoitud saladusi!
Raamat tutvustab klassikalise feng shui meetodeid, mis aitavad olla edukas rahaasjades, äris ja igapäevatöös. Nii algajad kui ka edasijõudnud feng shui õpilased õpivad siit:
• kahte kõige tuntumat feng shui süsteemi – kaheksa maja ja lendavad tähed
• kergesti kasutatavaid rikkuse saavutamise võtmeid ja isiklikku gua numbrit rahaõnneks
• jõukust loovaid valemeid – viis vaimu kannavad varandust, draakonivärav ja veedraakonid
• kuidas ära tunda ja kõrvaldada tapvat energiat – kaheksa hävingu teed, röövimise mäe sha ja kaheksa tapmisjõudu
Neid muistseid ja mõjusaid õpetusi saad kasutada edu ja heaolu saavutamiseks maja ostmisel, kodu loomisel ja äri juhtimises.
Denise Liotta Dennis on feng shui meister, kelle õpetajaks oli Yap Cheng Hai, üks maailma viiest suurmeistrist. Ta on firma Dragon-Gate Feng Shui president ja Scottsdale’is Arizonas asuva Ameerika klassikalise feng shui kolledži rajaja.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Nähtav ja nähtamatu inimene. Erinevad inimtüübid selgeltnägija pilgu läbi
 Ilmunud: 1-2014

Charles W. Leadbeater

Kaane kujundanud Made Balbat

Pehme köide, 102 lk, 12 värvilehekülge

Hind 8 €

Selgeltnägijad väidavad end nägevat inimest ümbritsevaid aurakihte, mille värvivarjundite järgi saab täpselt öelda, kas tegu on armunu või ihnuskoiga, pühendunud uskliku või teadmishimulise intellektuaaliga. Aura väljendab iga hingeseisundi igat nüanssi, nii kauakestvat depressiooni, hetkelist hirmuvärinat kui ka vaimustusepuhangut. Ja vahel suudab mõnd auravirvet märgata ka üleloomulike võimeteta vaataja.
Raamat kirjeldab nähtava ja nähtamatu ilma erinevaid tasandeid ning inimese arengut primitiivsest olendist vaimse meistri tasemele. Värvitahvlid, mis kujutavad inimese aurakehasid, pole kunstniku kujutelmad, vaid selgeltnägijate katsed nähtut võimalikult täpselt edasi anda.
Raamatu autor, inglane C. W. Leadbeater, oli katoliku kiriku piiskop, kes arendas oma võimeid Indias joogide käe all.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Labürindid. Iidsed müüdid ja kasutamine tänapäeval
 Ilmunud: 10-2013

Sig Lonegren

Tõlkinud Maris Leimann
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 192 lk

Hind 10 €

Raja oma aeda labürint ja sinu elu muutub! Aastatuhandeid vanad mõistatuslikud labürindid hämmastavad arheolooge ja ajaloolasi. Milleks need on loodud ja kuidas neid kasutati? Müütide, lugude, sümboolika ja püha geomeetria kaudu juhatab autor lugeja labürindi südamesse, õpetades, kuidas rajada omaenda labürinti ja kasutada seda vaimse arengu tööriistana. Raamat pakub üksikasjalikke nõuandeid suurte ja väikeste labürintide valmistamiseks ning selgitab, milline seos on labürindi radadel, inimese seitsmel tšakral ja sodiaagimärkidel.
Kasuta labürinti, otsides vastuseid küsimustele ja lahendades probleeme, tantsi labürinditantsu, kuula labürindimuusikat!
EESTIKEELSELE VÄLJAANDELE ON LISATUD PEATÜKK EESTIST LEITUD LABÜRINTIDEST!

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Kuu sõlmed. Karma-astroloogia käsiraamat
 Ilmunud: 2-2013

Celeste Teal

Tõlkinud Mari Ollino
Toimetanud Anneli Sihvart

Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 202 lk

Hind 10 €

Müügil ka e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.


Kuu sõlmed on on punktid, kus Kuu orbiit lõikub Maa orbiidi tasandiga. Astroloogilisel sünnikaardil viitavad need nähtamatutele kosmilistele jõududele, mis kujundavad saatust, iseloomustavad ellu kaasa antud karmalist potentsiaali ja peegeldavad inimese olemasolu tegelikku tähendust.
See põhjalik käsiraamat annab sulle oskuse kasutada Põhja- ja Lõunasõlme varjatud jõudu isikliku vaimse arengu teel. Sind hämmastab, kui palju need sõlmed on kujundanud su iseloomuomadusi ja välimust. Sa õpid ette nägema tulevasi sündmusi ja saad teada, millised õppetunnid pead selles elus omandama.
Kuu sõlmed näitavad, kas hing liigub elus ülespoole või on valinud kergema vastupanu tee. Inimestel, kes naudivad varasemate heade tegude vilju, on edumaa nende ees, kellel on suured “võlad” kaelas või kes on valinud missiooni, mis nõuab palju kogemusi. Kuu sõlmed on seotud karmaga, mis kujutab endast universaalse vaimu eesmärke tasakaalustavat mehhanismi. Kuu sõlmedega on seotud taevased suunavad jõud – on aegu, kui kõrgem võim võtab sinult juhtimise üle. Vahel antakse meile ootamatult häid asju, teinekord nõutakse midagi. Me juhindume suuresti omaenda koostatud plaanidest, mida enam ei mäleta. Kuu sõlmed aitavad neist aimu saada. Karma ja kõrgemate universaalsete plaanide olemasolu on raske tõestada, kuid sa saad neid testida raamatus esitatud printsiipide toel.
Ameeriklanna Celeste Teal (Arizona) on astroloogiaga tegelenud 1975. aastast. Ta on tuntud astroloog, kes teeb kaastööd populaarsetele ajakirjadele Dell Horoskope ja American Astrology. Ta on Ameerika Astroloogia Föderatsiooni liige.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!X-sündmused. Kõige kokkuvarisemine
 Ilmunud: 11-2012

John Casti

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 224 lk

Hind 7 €

“John Casti on Ameerika suurimaid simulatsiooni pioneere.”

The Times of London

I. Pikaajaline laialdane internetikatkestus
II. Ülemaailmse toiduvarude süsteemi häving
III. Tugev elektromagnetimpulss hävitab elektroonika
IV. Uue ülemaailmse geopoliitilise maastiku teke
V. Maa häving eksootiliste osakeste loomise tõttu
VI. Tuumamaastiku destabiliseerimine
VII. Maailma naftavarude kokkukuivamine
VIII. Ülemaailmne pandeemia
IX. Ulatuslik elektrivõrgu rike ja puhta vee varude lõpp
X. Intelligentsed robotid hävitavad inimkonna
XI. Globaalne deflatsioon ja maailma finantsturgude kokkuvarisemine

Ameerika arvutiteadlane ja süsteemiteoreetik John Casti, Ph.D., on Viinis asuva inimtekkeliste ekstreemsete sündmuste ja nende vältimisega tegeleva uurimisinstituudi üks asutajaid, kes eelnevalt juhtis vanemteadurina Rahvusvahelises Süsteemirakenduste Analüüsi Instituudis inimühiskonnas asetleidvate ekstreemsete sündmuste osakonda. Ta on töötanud Santa Fe instituudis, RAND Corporation’is, Princetoni ülikoolis, Arizona ülikoolis ja New Yorgi ülikoolis. Casti on ajakirja Complexity toimetaja, tema sulest on ilmunud ligi kakskümmend akadeemilist või populaarteaduslikku teost. Teaduskraadi matemaatikas sai ta Lõuna-California ülikoolis.

Vaata näidislehekülgi
   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Surmajärgse elu tõendid. Surmalähedaste kogemuste teadusuuringud
 Ilmunud: 7-2011

Jeffrey Long, M.D., Paul Perry

Tõlkinud Kaire Puumets-Sõber
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

Onkoloog Jeffrey Long tutvustab Surmalähedaste Kogemuste Uurimise Sihtasutuse (Near Death Experience Research Foundation, NDERF) avastusi ja jagab esmaallikast kogutud surmalähedaste kogemuste (SLK) kirjeldusi inimestelt, kes on surnud ja teiselt poolt tagasi tulnud. Ta ütleb: “Surmalähedased kogemused on tõelised. Inimesed, kes on neid kogenud, teatavad järjekindlalt nägemis- ja kuulmisaistingutest ajal, kui nad olid teadvuseta, kusjuures sageli toimusid nähtud sündmused nende kehast tükk maad eemal. Sellele pole mingit füsioloogilist ega psühholoogilist seletust. Praegu leidub rohkem teaduslikke tõendeid surmalähedaste kogemuste kui mõne vähivormi tõhusa ravi kohta.” Dr Long on veendunud, et kunagi varem pole inimese käsutuses olnud nii kaalukaid tõendeid, et elu jätkub pärast surma.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mälestused elust pärast surma. Eludevaheline elu. Isiklike muutumiste lood
 Ilmunud: 12-2010

Toimetanud Michael Newton, Ph.D.

Newtoni Instituudi liikmete uurimused

Tõlkinud Mari Ollino
Kaane kujundanud Pärtel Eelma

Pehme köide, 240 lk

Läbi müüdud!

Milline oleks sinu elu, kui sa teaksid selle tegelikku eesmärki? Dr Michael Newton, populaarsete raamatute “Hinge rännak” ja “Hinge saatus” autor, on tagasi rea uurimustega, mis näitavad vaimse regressiooni sügavat mõju inimeste igapäevaelule. Newtoni Instituudi terapeutide põnevad jutustused viivad vaimsele rännakule eludevahelisse ellu, kus me kohtume sugulashingede ja vaimsete teejuhtidega. Oma hinge ja eelmiste elude tundmaõppimisega kaasnevad dramaatilised ilmutused, mis aitavad mõista tänaseid probleeme, ravida hingehaavu, teostada hinge tegelikke eesmärke ja anda elule uue tähenduse.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!2013 – maailmalõpp või uus algus? Milline näeb maailm välja pärast 2012. aastat
 Ilmunud: 3-2010

Marie D. Jones

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 232 lk

Hind 10 €

Raamatus uuritakse erinevaid 2012. aastaga seotud uskumusi, müüte ja ennustusi ning tutvustatakse peamisi ohte ja arenguid, mis kujundavad meie lähitulevikku.

"Ammu enne seda, kui eurooplased maabusid 15. sajandil Kilpkonnasaareks nimetatud kontinendi kallastel, kõndisid sellel pühal maal mõistmiseni jõudnud õpetajad. Tõepoolest, need õpetlased tundsid metafüüsika sügavusi paremini kui keegi teine Maa peal. Kolonisaatorid lükkasid nende õpetused tagasi. Teadmine mattus unustusse ja kustutati ajalooannaalidest. Suurem osa sellest põletati tuhaks, kuid muistsete astronoomide suur veenusekalender püsis meie päevadeni ja ennustab matemaatilise täpsusega, et 2012. aasta 21. detsembril voogab üle kogu planeedi uus loomepuhang. Emake Maa sünnib täiesti uuena ja alguse saab uus maailm."

Liisk on langenud. Muutuste tuuled puhuvad. Seda, kas need pühivad meid maamunalt või kannavad uude paremasse homsesse, teab ainult aeg.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Mida ... me üldse teame!? Avasta lõputud võimalused, kuidas muuta oma argireaalsust
 Ilmunud: 3-2009

William Arntz, Betsy Chasse ja Mark Vicente

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane ja raamatu kujundanud Larissa Hise Henoch

Pehme köide, 282 lk

Hind 15 €

Universum on metsik ja ennustamatu, täis potentsiaali – miks on siis sinu mõtted oma elust nii piiratud? Sa mõtled, et pead tegema iga päev ühte ja sama tööd, mõlgutama samu mõtteid, tundma samu tundeid. Mõtle veel. 2004. aasta menufilm “Mida ... me üldse teame!?” (What the Bleep Do We Know!?) oli osalt dokumentaalne, osalt kunstiline avastusretk inimvaimu mõõtmatute võimaluste maailma ja pakkus täiesti uut arusaama inimelu tähendusest. Intervjueerides maailma tuntuimaid füüsikuid, neurolooge, teolooge, biolooge ja arste, otsisid filmi autorid vastuseid küsimustele kvantfüüsika, vaimsuse ja elu mõtte kohta ning uurisid nende seost inimese tajude, uskumuste, mõtete ja vaimu endaga. Filmist välja kasvanud raamat vaatleb veelgi eksistentsiaalsemaid küsimusi ja annab sulle nõu, kuidas muuta oma elu ning mõista oma sisemist jõudu ja sidet universumiga. See raamat ei paku selgeid vastuseid, vaid esitab vaimu avardavaid küsimusi, mis julgustavad avastama ennast ja oma elu väljaspool igapäevast tegelikkust. Sa avastad, et võid ise luua oma reaalsuse – uue elu ja uue mõtteviisi. Raamatu aluseks olnud film oli üksnes teekonna algus. Raamat võtab filmis käsitletud ideed, arusaamad ja teadusavastused lähtepunktiks, kust hakata avastama uue paradigma aluseid, oma sisemiste protsesside kvantfüüsikat ja tuntud universumi piire.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Paraspioonid. Tõsilugu USA ülemeelelise sõja programmist
 Ilmunud: 12-2008

Jim Marrs

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 235 lk

Läbi müüdud!

Raamat viib lugeja USA armee kunagise ülisalajase kaugvaatlusüksuse kulisside taha, et näidata, kuidas sõjavägi kasutas selgeltnägemisvõimet nii relva kui ka tööriistana. Ehkki kaugvaatlustehnikat arendati mitme valitsusasutuse, sealhulgas CIA, eestvõttel ja järelevalve all, polnud suurem osa ameeriklasi sellest enne käesoleva teose ilmumist midagi kuulnud. Möödunud sajandi seitsmekümnendatel aastatel moodustas USA armee Kongressi toetusel ülemeeleliste võimetega inimestest väikese kaugvaatlejate rühma. Need sõdurid/paraspioonid väljusid kehast, et luusida ringi Nõukogude sõjaväeosades ja Kremli koridorides, nendega peeti nõu, et ära hoida Nõukogude Liidu kavandatud atentaat president Ronald Reaganile. Kui Ühendriigid valmistusid 1991. aastal Lahesõjaks, tungisid nad Iraagi relvapeidikutesse. Raamatus räägitakse ka mõistatuslikest toimikutest, mis kajastavad meie planeedi tulevikku, ufo-saladusi jms.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Elu pärast surma. Tõenduse taak
 Ilmunud: 9-2008

Deepak Chopra

Tõlkinud Stella Noa
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 232 lk

Läbi müüdud!

Mis juhtub pärast surma? Kas see on küsimus, mille vastust pole meil määratud teada; mõistatus, mille lahenduse hoiab universum endale? Deepak Chopra väitel leidub piisavalt tõendeid, et “teispoolsus” pole sellest maailmast läbipääsmatu seinaga eraldatud – õigupoolest hõlmab kõiki maailmu, kõiki aegu ja kõiki kohti üksainus reaalsus. Kui elu lõpeb, toimub hinge “üleminek” uude faasi.
See raamat toetub uusimatele teadusavastustele ja suurtele iidsetele õpetustele, et anda sulle ülevaade hauatagusest elust. Tegu on paeluva retkega teadvuse erinevatele tasanditele, kuid peamine on sõnum, et kõik, mida kohtad ja koged hauataguses elus, peegeldab sinu praegusi uskumisi, ootusi ja teadmisi. Seega saad nüüd ja praegu ise kujundada seda, mis juhtub pärast sinu surma.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Karma 101. Mida külvad, seda...
 Ilmunud: 6-2008

Joshua Mack

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Airi Pung

Pehme köide, 159 lk

Läbi müüdud!

Karma on moesõna, mida kuuleb kõikjal. Aga mis on selle salapärase sõna tegelik tähendus? Kas see on karistus? Jumalik õiglus? Saatus? Ettemääratus? Ei seda ega teist. Karma pole jõud, mida juhivad jumalad. Karma ei mõtle, karma ei valva sinu üle, karma ei pea nimekirja sinu tegude kohta ega kontrolli seda kaks korda üle. Karma on põhjuse ja tagajärje seadus. Sa teed midagi ja sellel on tagajärg. Miski juhtub ja sellel on põhjus. Inimesed ja universum on osa ühest suurest orgaanilisest tervikust, milles kõik on omavahel seotud ja mõjutab kõike – liblikas lehvitab Jaapanis tiibu ja Chicagos muutub ilm. Karma on neutraalne. Sina oled see, kes otsustab, kas tulemus on hea või halb. Sa lood endale ise karma, sa oled omaenda karma, sa oled oma tegude ja mõtete lõpptulemus.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Lääne teeotsija idamaistel radadel. Avastamas budismi, hinduismi, taoismi ja tantrat
 Ilmunud: 6-2008

David Pond

Tõlkinud Marju Õunpuu
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 223 lk

Hind 12 €


Läänelik haridus on meid õpetanud analüüsima ja lõpplahendust otsima. Idamaine rada õpetab sellest vajadusest loobuma ning jääma vaatlejaks. Nii kohtub rändur elu müsteeriumiga – ta avastab teadvuse tasandid, mis jäävad ratsionaalse mõistuse piiridest väljapoole.
“Lääne teeotsija idamaistel radadel” aitab lääne kultuuriruumis sündinul avastada budismi, hinduismi, taoismi ja tantra filosoofilisi allhoovusi.
Raamat pakub harjutusi ja meditatsioonitehnikaid, mida on lihtne nüüdisaegse elurütmiga kohandada. Me õpime, kuidas meelt rahustada, sisehäält kuulata, inspiratsiooni koguda ja looduses tasakaalu saavutada.

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Sama hing, mitu keha. Avasta tulevikumälestuste tervendav toime
 Ilmunud: 12-2007

Brian L. Weiss, M.D.

Tõlkinud Tiina Kerm-Koppel
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 233 lk

Läbi müüdud!

Doktor Brian Weiss viib patsiente hüpnoosi abil möödunud ja tulevastesse eludesse. Ta on veendunud, et tulevikku saab muuta – praegused valikud mõjutavad järgmisi elusid. Külastades oma eelmisi ja tulevasi elusid, leiavad patsiendid rahu, rõõmu ja tervise. Rännakud minevikku aitavad ravida praeguseid kehalisi ja hingelisi haavu. Raamat sisaldab meditatsioonivõtteid ja harjutusi, mis aitavad eelmisi elusid meelde tuletada. “Need kaemused võivad olla soovunelmad või fantaasiad leevendamaks kaotusevalu, kuid ma ei usu, et see nii on. Olen neid kuulnud liiga palju kordi ja liiga paljudelt inimestelt.”

Vaata näidislehekülgi


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Reinkarnatsiooni saladus
Tõendid ja nende analüüs
 Ilmunud: 9-2007

J. Allan Danelek

Tõlkinud Henrik Sova
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 272 lk

Läbi müüdud!

Mis meiega juhtub, kui me sureme?
1952. aastal meenus Ameerika koduperenaisele Virginia Tighe’le hüpnoosi all tema eelmine elu kaheksateistkümnenda sajandi Iirimaal. Ehkki skeptikud asusid otsekohe tõestama, et tegemist on pettusega, ja hävitasid aastateks hüpnoosiseansi läbi viinud Morey Bernsteini hea nime, sai sellest juhtumist alguse lääne maailma huvi reinkarnatsiooni vastu koos tänini kestva poleemikaga surmajärgse elu võimalikkusest. Käesolev raamat tutvustab aastakümneid väldanud vaidluse poolt- ja vastuargumente, andes sõna nii reinkarnatsiooniteooria toetajaile kui ka vastastele.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Eludevaheline elu
Hüpnoteraapia vaimse regressiooni abil
 Ilmunud: 6-2007

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 223 lk

Läbi müüdud!

See hüpnoosikäsiraamat on pühendatud nii kõigile hüpnoteraapiaga tegelejatele kui ka neile, kes otsivad selgust oma vaimse päritolu kohta.
Ehkki raamat annab praktilisi juhiseid, kuidas jõuda vaimuilma-mälestusteni, ja on kasulikuks metoodiliseks abivahendiks elukutselistele hüpnoterapeutidele, pakub see huvi kõigile, kes on põnevusega lugenud autori kahte eelmist raamatut “Hinge rännak” ja “Hinge saatus”.
Dr Newtonit peetakse teerajajaks, kes on toonud päevavalgele vaimuilmaelu saladused.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hinge saatus
Uued eludevahelise elu uuringud
 Ilmunud: 8-2005

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kadri Ülle Masing
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 303 lk

Hind 18 €

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Autor omab doktorikraadi nõustavas psühholoogias, on litsentseeritud hüpnoterapeut ja Ameerika Nõustajate ühingu liige. Ta on õpetanud kõrghariduslikes õppeasutustes ja tegeleb Los Angeleses erapraksisega. Dr Newton on välja töötanud aegregressiooni tehnika, mille abil saab hüpnoosis inimese viia tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale eludevahelisse ellu vaimuilmas. Teda peetakse teerajajaks, kes on toonud päevavalgele vaimuilmaelu saladused. Aastakümneid kestnud uurimistöö käigus on ta viinud sadu sügava hüpnoosi seisundis kliente tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale – eludevahelisse ellu. Selles raamatus selgitab autor järgmisi küsimusi: Kuhu viib salapärane tunnel, kustkaudu hing siit ilmast lahkub? Kas me kohtume teises ilmas oma sõprade, armastatute ja ... lemmikloomadega? Kas me valime enne sündi ise oma keha, anded, võimalused, vanemad? Kas iga hing sobib igasse kehasse? Kes on kummitused? Kas pahateole järgneb vaimuilmas karistus? Mida kujutab endast tegelikult “viimne kohtupäev”? Kui pikk on taassünniahel?

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Numeroloogia käsiraamat
Numbrite varjatud sõnum
 Ilmunud: 2-2005

Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 222 lk

Läbi müüdud!

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Numeroloogia on kunst ja teadus, mis õpetab, et numbrid väljendavad korrapäraselt vahelduvaid kosmilisi vibratsioone. Numeroloogid usuvad, et inimese sünnikuupäev ja kohe pärast sündi antud nimi näitavad tema sünnihetkel universumis valitsenud kosmilisi võnkeid, mis mõjutavad iseloomu ja saatust. Seega, kui inimene elu jooksul ebausklikult nime muudab, et seeläbi paremat saatust pälvida, võib tegu olla vaid enesepettusega. Sünninimi ja -kuupäev väljendavad muutumatult lähtepunkti, kust inimene oma elu alustas. Samas, kui inimene teeb oma elus ja ellusuhtumises läbi mingi suure muutuse ning seejärel oma nime muudab, võib uus nimi väljendada tema olemuses toimunud muutust.

Numbrid ja arvud on ise asjad. Numbrid väljendavad omadusi ja kvaliteeti, arvud hulki ja kvantiteeti. Numbrid toimivad vaimses plaanis, arvud on mõõtmiseks.
Juba muistsed hiinlased ja egiptlased lõid mitmesuguseid numeroloogilisi süsteeme. Hindud olid ilmselt esimesed, kes uurisid numbrite ja tähestiku tähtede vahelisi seoseid. Sama ideed rakendasid babüloonlased, pärslased, kreeklased ja heebrealased. Hindude perioodiline süsteem rajanes numbritel 1–7. Selle võtsid üle heebrealased, kes hakkasid elama seitsmepäevase nädala rütmis.
Antiikajal tegeles numbrite tähenduste otsimisega Kreeka müstik ja filosoof Pythagoras, keda loetakse numeroloogia isaks. Makrokosmilisel tasandil esindavad numbrid 1–9 Pythagorase järgi universaalseid printsiipe, mikrokosmiliselt, inimese tasandil, aga omadusi, võimeid ja sündmusi. Filosoof uskus, et “kõik asjad on numbrid” ning et numbrid esindavad vaimseid iseseisvaid olemisvorme, mille kohalolek on tajutav kõiges eksisteerivas.

Tõeline numbrisümboolika varamu on piibel. Nii Vana kui ka Uue Testamendi numbrikasutuses leidub sügavaid varjatud tähendusi, mis jäävad pealiskaudsele lugejale märkamatuks.
Tänapäeva numeroloogia on välja kasvanud kõigist mainitud kontseptsioonidest.
Sündides saad sa ellu kaasa neli isiklikku numbrit. Need räägivad sulle sinu kutsumusest, eluülesandest, õppetükist, mille pead omandama, ning vaimsest arengust, mida võid kogeda. Need neli isiklikku numbrit on elutee number, hingenumber, välise isiksuse number ja nimenumber. Raamatus vaadeldakse numbreid 1–78.
Numeroloogia on kunst ja teadus, mis uurib:

• milline on sinu elueesmärk
• mis mõjutab sinu noorust, täisiga ja vanaduspõlve
• missugused kogemused ootavad sind erinevatel eluetappidel
• millist varjatud sõnumit kannab sinu nimi
• kuidas sa sobid oma kaaslastega
• milline nimi anda oma lapsele

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Hinge rännak
Eludevahelise elu uuringud
 Ilmunud: 5-2004

Michael Newton, Ph.D.

Tõlkinud Kärt Juhasoo-Lawrence
Kaane kujundanud Marina Laidla

Pehme köide, 261 lk

Hind 18 €

Müügil e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.Kakskümmend üheksa inimest kirjeldavad sügava hüpnoosi seisundis oma endisi elusid ja eludevahelisi kogemusi igavesti eksisteeriva hingena.
Neid kummalisi meenutusi lugedes saad teada, mis tunne on surra; mis ootab ees pärast surma; kuidas hing valib endale maise keha; milline on elu eesmärk.
Raamatu autori, hüpnoterapeut dr MICHAEL NEWTONi huvi hauataguse elu vastu sai alguse päevast, mil ühele tema patsiendile meenus hüpnoosiseansi ajal eelmine elu.
Tööd jätkates veendus psühhiaater, kui oluline on vaimsete häirete ravi seisukohalt side, mis eksisteerib eelnevate elude ja tänase olemasolu vahel.
Veelgi enam, ta tõdes, et inimene suudab hüpnoosis viibides kirjeldada ka maiste elude vahelist elu — VAIMUSILMA KAUDU ON VÕIMALIK NÄHA VAIMUILMA.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Surm ja reinkarnatsioon
Igaviku teekond
 Ilmunud: 3-2003

Sri Chinmoy

Tõlkinud Krista Suits

Pehme köide, 143 lk

Läbi müüdud!

India vaimne õpetaja Sri Chinmoy on mediteerimise ajal palju kordi rännanud surmavalda ja sellest kaugemale. Isiklikele kogemustele tuginedes annab ta oma raamatus vastused ohtratele talle esitatud küsimustele: mis juhtub pärast surma, kuidas ületada surmahirmu, kas surm on valus, kuidas aidata surijat, mis on reinkarnatsioon, missugune on sinu järgmine elu jpm. Chinmoy on pühendanud oma elu inimsoo teenimisele meditatsiooni õpetamise, muusika ja kirjutiste kaudu, et aidata ligimestel leida sisemist rahu ja eneseteostust. See sügavalt liigutav raamat on pakkunud lohutust ja mõistmist paljudele inimestele, kes on üle elanud lähedase inimese surma või tundnud hirmu oma surma ees.


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaim Emanueli teadaanded
 Ilmunud: 9-2002

Teine trükk, parandatud väljaanne

Pehme köide, 204 lk

Müügil ainult e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

19. sajandi lõpul Saksamaal ilmunud "Vaim Emanueli teadaanded" kuulub spiritualistliku kirjanduse tippteoste hulka. Vaim Emanuel selgitab meediumi vahendusel, mis on vaimude sõnumite eesmärgiks, kas Jumal ja saatus on olemas, miks inimene ei mäleta oma eelmisi elusid, mis ootab teda ees pärast keha surma, kes oli Jeesus Kristus, kuidas tekkis universumis elu jms. Paljud Emanueli enam kui saja aasta tagused väited on tänapäeval järjest rohkem kinnitust leidnud, muuhulgas on tõeks saanud ka tema ennustused, et meediumlus muutub moeasjaks ning et vastuolud teaduse ja religiooni vahel vähenevad. Raamat on kirjutatud küsimuste-vastuste vormis.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Minu usk
 Ilmunud: 7-2002

Helen Keller

Tõlkinud Tiina Laats
Kaane kujundanud Kertu Laur

Pehme köide, 120 lk

Hind 7.–

Varasest lapseeast kurdiks ja pimedaks jäänud ameeriklanna Helen Kelleri õnnelik ja sisukas elu on jätnud jälje miljonite inimeste südamesse. Alates 1926. aastast võtsid teda vastu kõik Ameerika presidendid. Helen Keller ammutas oma elurõõmu usust.


   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA!Vaimude raamat
 Ilmunud: 1-2001

Allan Kardec

Pehme köide, 315 lk

Müügil ainult e-raamatuna Rahva Raamatus ja Apollos.

Prantsuse õpetlane A. Kardec koostas 19. sajandil spiritistlikel seanssidel kogunenud materjalist raamatu. See mahukas teos sisaldab küsimuste-vastuste vormis õpetuse hinge surematusest ja kõlbelistest seadustest, vaimude olemusest ja suhetest inimestega, praegusest ja tulevasest elust, meie planeedi inimkonna kaugemast tulevikust.

Vaata näidislehekülgi

   Tellin eksemplari (kohaletoimetamise tasu ei lisandu)
 Tellimuse vormistamiseks vajuta SIIA! 
Ees- ja perekonnanimi
Telefon
E-post
Postiaadress või Smartposti pakiautomaat
Linn/küla
Maakond
Postiindeks
LisainfoSaadame teile ettemaksuarve 24 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

  • Kas naine suudab tappa
  • Naine raamatukogus
  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav